Sťažnosti na všetko - Urna plná stížností

A prach na ně usedá, brouci je prožírají.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

7c: Cronenbergův organický design je super, ještě lepší byl v Naked Lunch. :-P Ale jsem rád, když si od něj držím odstup, tedy přes obrazovku. Ve chvíli, kdy se k němu přiblížím na vzdálenost menší, nedělá mi to dobře. Když si představím, že bych na Sigil psal pomocí jednoho z těch psacích strojů... brrr :-x

No a ve StarCraftu jsem hrál nejvíc za ty suchary Terrany. :oops:
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

včera mi nefungoval net, sice jsem se zabavila i bez něj, ale zrovna jsem z něj potřebovala stáhnout nějaké informace. To je jako napotvoru, kdybych šla jen tak pokecat, nestalo by se to. :evil:
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

VELMI výrazně si stěžuji na ADSL připojení k internetu! Po dnešku mám děsně blbou náladu a ono mě, když se jdu rozptýlit večer na net, neustále vyhazuje - jednou na 5 minut, jednou na 25 minut... :evil: :evil: :evil:

A taky si stěžuji na kantory University Karlovy, kteří se nevyskytují na svých pracovištích a ignorují emaily svých studentů.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Ajantis píše:A taky si stěžuji na kantory University Karlovy, kteří se nevyskytují na svých pracovištích a ignorují emaily svých studentů.
Tohle se nestává jen vám, někteří lidé z Fakulty elektrotechniky a komunikačních technologií (=deFEKT) na VUT jsou na tohle experti :evil:
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Ajantis píše:A taky si stěžuji na kantory University Karlovy, kteří se nevyskytují na svých pracovištích a ignorují emaily svých studentů.
Kromě toho mají ještě další nepříjemnou vlastnost. Nepíší výsledky atestací do báječného elektronického informačního systému. Ve finále to tak vypadá, že ač jste vše pilně splnili, tak oficiálně máte kulové. Leckterým na to nestačí ani celý semestr. Zajímavé je, že neúspěšné atestace mi byly zapsány snad ještě dříve, než jsem po zkoušce vyšel na Palachovo náměstí. :evil:
Celou situaci vcelku dobře dokresluje historka, se kterou se mi nedávno svěřil jeden student politologie. Po té co udělal zkoušku, mu zkoušející rovnou řekl, ať si to jde napsat do kantorova počítače, protože on to neumí. Normálně mu dal svoje přístupové heslo a šel si zatím něco zařídit. :roll:
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

a zneužil toho aspoň nějak tento student politologie? :?:
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Lerek: Tvrdil že nakonec ne. Ačkoliv prý měl chvilkové nutkání si to opsat a pak za tržní cenu prodávat výborné, velmi dobré, jakožto i dobré všem zájemcům, kteří by si by chtěli snadno přijít ke čtyřem kreditům. Ve finále se ovšem ovládl a nezneužil dobrotivé důvěry nebohého pedagoga. Inu, pocitví studenti na UK ještě nevymřeli. ;-)
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Geralt: ono je to poměrně nebezpečné zkoušet takovouhle šmelinu, myslím, že to nebyla ani tak poctivost, jako spíš střízlivé zvážení nejhorších možných následků takového jednání, ale můžu se samozřejmě mýlit
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

Kdoví jestli si to Pan Profesor pak nepřišel zkontrolovat, aby zjistil, jestli poctiví studenti ještě nevymřeli :lol:
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Stěžuju si na to, jak jsem si včera naběhla - jenom úplný debil by se propůjčil k tomu, k čemu se propůjčila celá třída -> a to jít do školy v šatech do tanečních :lol: Že jsem se z toho včera nějak nevymluvila :-?
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

Ajantis: Co máš z toho, můj net taky stojí na prt, blokují mi porty, a na mé emaily zásadně nereagují. Snad už brzo přejdu jinam. Je zvláštní, kolik někdy taková ignorace dokáže v srdci vyvolat hněvu... :-|
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Neferit: :lol: A fakt jste dneska byla celá třída v šatech do tanečních?
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Vanda píše:Neferit: :lol: A fakt jste dneska byla celá třída v šatech do tanečních?
Naše třída je samej zrádec (a teď jsem se npřepsala, tohle je normálně funkční označení u nás ve třídě) a tak nás bylo v šatech do tanečních ve třídě jenom 10. Svoje kouzlo to mělo - fyzikář měl zrovna selelktivní náladu a tak jsme my, tanečně odění, nemuseli odevzdávat desetiminutovku :lol: Stejně jsem ji odevzdala, takže je to jedno, ale bylo to celkem humorný, pozorovat ty protáhlé ksichty 8-)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Výborný úlet. Škoda, že zbytek třídy jsou měkoni, to moha být teprve hlína. :lol:

BTW: fotky z této akce by asi nebyly, že? ;-)
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Vanda píše:BTW: fotky z této akce by asi nebyly, že? ;-)
Bohužel/díkybohu, nebyly ;-)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Zamčeno

Zpět na „Archivy“