Sigil Team

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět

Poškozuje Sigil Team uživatele?

Ano
8
17%
Ne
25
54%
Výjimečně
12
26%
Často
1
2%
 
Celkem hlasů: 46

Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Neferit Sr. - ano, samozřejmě mohu respektovat kontrolu, ale i kontrola musí mít svá pravidla. Od té doby si samozřejmě veškeré podsatnější texty zálohuji, ale přiznám se, že se stane tohle mne nenapadlo...
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Mě na poprvé také ne. Až strejda Tokkar mě vyložil jak to chodí. Tím mě nováčka uvedl do obrazu a nyní je mi celkem jedno co mi kdo smaže. U blbostí co někdy napíšu jsem v klidu a nic co bych považoval za zásadní mi nikdo nesmazal.

Ať si děĺají co uznají za vhodné, mě je to jedno. Stejně si ale myslím, že jejich zásahy jsou velmi často spíše ku prospěchu věci.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

MCZ: Jen se mi nezdá kombinace smetiště a archivu :-?
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Vždy když kritizujete Sigil Team, Bůh zabije malé roztomilé koťátko. Myslete prosím na ta koťátka.
Uživatelský avatar
Alnag
Sigilan
Příspěvky: 512
Registrován: 17.9.2006 9:33
Bydliště: dno Propasti
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Jab píše:Vždy když kritizujete Sigil Team, Bůh zabije malé roztomilé koťátko. Myslete prosím na ta koťátka.
Mám alergii na kočky. Asi budu kritizovat víc. Možná, že by to mohlo urychlit jejich vyhynutí. :twisted:
Obrázek
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

:evil: Kašlu na koťátka. :evil:

Jo kdyby zabil pokaždé hezkou zelenou rosničku s bílým bříškem a očkama jako korálky, to by mi bylo opravdu líto.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Alnag píše:Mám alergii na kočky
Taky, taky... :twisted:
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Neferit Sr. píše:Jo kdyby zabil pokaždé hezkou zelenou rosničku s bílým bříškem a očkama jako korálky, to by mi bylo opravdu líto.
Jo no, tu zabije též. A taky jednoho evolučního psychologa, anarchistu a další zvířátka... :cry:
Uživatelský avatar
Artemis Entreri
Sigilan
Příspěvky: 368
Registrován: 7.9.2007 18:53
Bydliště: Kalimport
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artemis Entreri »

Jab píše:
Neferit Sr. píše:Jo kdyby zabil pokaždé hezkou zelenou rosničku s bílým bříškem a očkama jako korálky, to by mi bylo opravdu líto.
Jo no, tu zabije též. A taky jednoho evolučního psychologa, anarchistu a další zvířátka... :cry:
chudák anarchista
Obrázek

With each kill I grow wiser, and with added wisdom I grow stronger.

Artemis Entreri
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Artemis Entreri píše:
Jab píše:
Neferit Sr. píše:Jo kdyby zabil pokaždé hezkou zelenou rosničku s bílým bříškem a očkama jako korálky, to by mi bylo opravdu líto.
Jo no, tu zabije též. A taky jednoho evolučního psychologa, anarchistu a další zvířátka... :cry:
chudák anarchista
Chudák boh... toľko práce...
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Mám teda začať chápať pojmy 'Boh' a 'Sigil Team' za synonymá? Alebo mal som ich takto chápať už dávno? :think:
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Jab - rosničky mám rád. Pokud každý den napíšu na sigil team oslavnou esej, pomůže jim to?

Co se stane s dekadentními anarchisty či evolučními psychology mě tak moc netrápí ale na druhou stranu by jich bylo škoda, nemyslíš? Neztratíš u boha ze tyto kategorie dobré slovo?
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Elessar píše:Mám teda začať chápať pojmy 'Boh' a 'Sigil Team' za synonymá? Alebo mal som ich takto chápať už dávno? :think:
K slovnímu spojení "Sigil Team" mi jako synonymum sedne spíš "pantheon"....;-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
SiNuHeT
Sigilan
Příspěvky: 544
Registrován: 30.9.2005 22:28
Bydliště: Lihový doom

Příspěvek od SiNuHeT »

Po několika měsících jsem se vrátil zpět a koukám jako puk - mydlí se to tu jako na předměstí Paříže :roll:
Jsi-li něčím nesmírně roztrpčen nebo zkrušen, pak se rozpomeň, že lidský život je mžik a že všichni co nevidět odejdeme.
-Marcus Aurelius
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

SiNuHeT píše:Po několika měsících jsem se vrátil zpět a koukám jako puk - mydlí se to tu jako na předměstí Paříže :roll:
Kdepák, teď je tu zase klid. Demonstranti jsou za katrem či zastřelení a uspořádali jsme několik fáborkových průvodů. Demokracie musí jít svou cestou... :-D
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“