Stížnosti na všechno II

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Mě osobně vadí ti lidé kteří neustále prudí kvůli linkám do SOFie a yEreVaNu. Myslí si že ta letadla máme nafukovací, nebo můžeme dát závěsný kluzák??
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

MCZ píše:Neferit: malé množství čokolády, to je skoro nic... Žádná čokoláda, žádný kofein, žádný černý čaj, co to je proboha za život?

Jestli to vydržíš, tak jsi dobrá, osobně ale tipuju, že pokud máš tyto věci opravdu ráda, tak si buďto hodíš mašli anebo ten zákaz jednoduše porušíš. Na kterou možnost si tak vsadit :think: ? No, uvařím si kafe...
To je život? :shock: :lol: Ale fakt, už tři dny jsem neměla kafe, černý čaj v podstatě nepiju, takže mi to ani moc nevadí; ale ta čokoláda mě fakt točí :evil: Vždycky jsem byla zvyklá dojít domů, dát si hrnek kakaa - a teď nemůžu :evil: Doufám, že výsledek (to jest konečné vyléčení) aspoň bude stát za to, že přes vánoční svátky nebudu moct dlabat kolekce ze stromku :-(
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Mě taky nedávno zakázali kafe, tak jsem pila to špaldový, chutná to podobně, akorát mi teda chyběl ten kofein. Mám hodně nízký tlak, takže se mi pak dost motala hlava, naštěstí doktorka uznala, že to nemá moc smysl, i když já bych to stejně začala brzy porušovat. Mám totiž také zakázané asi 80% potravy, kterou se nyní ráda stravuji, ale jelikož jsem zjistila, že na většinu problému stačí více pít tekutin, bylinkové čaje, tak to vesele porušuji a čekám, co to udělá. Kdybych se totiž měla řídit těma radama, tak by asi bylo lepší lehnout si a umřít. ;-)
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Kurfáá, teď sem si zapích kost do krku :-x
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

AlieN - a proč děláš takový divný věci, pak tě to bolí :?:

Dalcor - ty závěsné kluzáky jsou naprosto dokonalý nápad, dej to k lepšímu na nejbližší poradě. Měl bys být šťastný, že Tě tlak klientů příïvádí k bezva nápadům :!:
Ono by se ze zákazníků člověk i zbláznil a vyskočil z okna. To já znám. Ale takové nápady mě nenapadají. Naposledy jsem uvažoval, že jednoho tzv. klienta umlátím lopatou.To není moc inspirující. :oops: Spíše proti Tobě přízemní a degradující. :oops: :oops:
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

Tak jsem se dnes poprvé v životě, bohužel osobně, setkal s donášením (v práci). Vlastně sem to sem ani nechtěl psát, ale nějak mě to nenechalo chladným. Ani nehcci a nebudu nijak konkrétní, spíš sem si potřeboval postěžovat. Nějak sem si naivně myslel, že tohle se dělalo jen za STbáků. Je vidět, že někteří lidé se ani nezaslouží tímto titulem nazývat. Jsem ještě relativně mladý a tak nějak naivně sem si asi myslel, že mě všichni v práci mají rádi, a že každému kdo se na mě usmívá můžu věřit. Chvílemi mám teď pocit, že už nemůžu nikomu věřit, a musím si dávat pozor na každého půl slova, co někde řeknu, jako bych už tak nebyl dost zpátečnický. Každopádně mám o čem (o kom, mj. i o sobě) přemýšlet, a dokonale zkažený víkend. :evil: Jakobych snad měl málo starostí a jiných problémů. Zajímalo by mě jak takové věci můžou "lidé" dělat, co tím sledují? K čemu za chybu, nějaký špatný výrok (navíc v "určité náladě"), někomu podkopávat nohy? Každopádně se jistý nadřízený a kolega pěkně vybarvili. To jsou mi tedy ubohé praktiky. :applause: Teď si vyčítám, že jsem z tama už dávno neodešel.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Landor píše:Zajímalo by mě jak takové věci můžou "lidé" dělat, co tím sledují? K čemu za chybu, nějaký špatný výrok (navíc v "určité náladě"), někomu podkopávat nohy?
No - většinou je to kvůli tomu, aby se ten někdo po tvých zádech dostal zase o malino výš, či si prostě jen udělal 'voko' ;)
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Landor: já už jsem na tom tak, že když někdo se na mě moc usmívá a jeví přehnaný zájem o mou práci, tak už větřím nějakou levárnu, takže pokud to jde,mlžím a mlžím. Nicméně je to věc, která přece jen otráví, raději bych měla svět bez přetvářky.

A když už jsme u toho stěžování, tak mě dneska bolí v krku. Práci, které jsem věnovala už pár hodint jsem dělala zbytečně kvůli své chybě a zítra jdu na třetí do práce. Ach jo.
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Sákra, zrovna když se skoro vůbec nevyspím a jsem napůl v bezvědomí, tak mám psát velkou opakovací písemku z dějepisu. Do psí nohy, proč se tohle musí stát zrovna mne? :-(
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Neferit píše:Sákra, zrovna když se skoro vůbec nevyspím a jsem napůl v bezvědomí, tak mám psát velkou opakovací písemku z dějepisu. Do psí nohy, proč se tohle musí stát zrovna mne? :-(
Protože neštěstí nechodí po horách, ale po lidech:( A čím slušnější člověk,t ím ho má neštěstí raději:/

Což by mohla být odpověď skoro an většinu stížností zde:) Takže abych enbyl úplně OT, tak přidám jednu vlastní: Je tu threadů ke spoustě her, ale když zrovna potřebuju rady a porady k jedné konkrétní, tak na ní nikde nemohu narazit:(

- hrál tady někdo Football Manager 2006 ?:)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Stěžuji si na toho blbce kterej jsem přišel domů ve 4, v půl páte šel spát a sapl dvě hodiny.

Stěžuji si na toho blbce (Ahoj Jáchyme) který po 9 pivecha dvou zelených obědnal Krvesaj!!!!!!!!

Sice jsem to ustál,ale tedy dnešní pracoviní den stojí fakt za to!
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Vallun píše:- hrál tady někdo Football Manager 2006 ?:)
Ano, ale hrat je vec jedna, a silne pochybujem, ze mozem poradit... :think:
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Eeech, učím se již několik dní na dva testy a teď jsem si vzpoměl, že jeden mám až o týden později a druhý s největší pravděpodobností také. Asi už jsem na tom fakt zle. Dokonce přestávám zvládat i časoprostorové vztahy... :-?
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Jab: Hlavně že zvládáš ty reálné :wink: :mrgreen:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

sevencreature píše:Jab: Hlavně že zvládáš ty reálné :wink: :mrgreen:
Na tento příspěvek budu reagovat v minulosti.
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“