Lazaret aneb koutek kriplů

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Cozzinnni píše:Jo, bezbolestný zákrok... když mi doktor vyšetřoval konečník, moc bezbolestné to nebylo :-?
A byl to opravdu doktor? :twisted:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Thread založený jako na zavolanou - sklátila mě choroba zlá a tak já teď místo abych byl na horách ležím v posteli s klávesnicí na klíně a dívám se na Alien Quadrilogy :-?
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Taky si říkám, že momentálně patřím hlavně sem:) včera jsem 120 minut v kuse klečel v brance na florbalu a kolena protestují jako francouzský odboráři...
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Hehe, včera jsem celý den hrál volejbal a skoro jsem se nedošoural domů, tak jsem byl unavený. No a dneska se dozvím, že mi doktorka vzkazuje, že se nesmím namáhat a prochladnout. Jó, jó, uvidíme, co se z toho vyvrbí.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

AlieN píše:Thread založený jako na zavolanou - sklátila mě choroba zlá a tak já teď místo abych byl na horách ležím v posteli s klávesnicí na klíně a dívám se na Alien Quadrilogy :-?
Nějak mi uchází, na co si to vlastně stěžuješ :-D .
Naposledy upravil(a) MCZ dne 7.4.2007 17:39, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Vallun - děláš špatný sport. Kdybys hrál šachy, tak je to také sportovní aktivita, můžeš u toho sedět, kouřit a pít kafe.

drake 127 - to je dobrý :lol: :!:
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Ad práh bolesti - já s tím utrženým kolenem ještě dvacet minut hrál a jako útočník i sprintoval. Když už to šlo skoro přes slzy (což co se týče úrazů u mě je opravdu menší zázrak) tak jsem si řekl že by stálo za to vystřídat. Horší utrpení apk bylo když jsem měl po operaci do kolene zavedenej kabel na odsávání krve (Asi 7cm dlouhá trubička o průměru tak 4mm). Myslel jsem že to vydržím,a le nakonec jsem si nechal aspoň an noc opiáty dát! No a když mi na hokeji v první třetině přerazili ruku - resp ulnovou kost v oblasti zápěstí, tak jsem s tím dohrál zápas, a to sjem chodil an solabení... Každé střídání mi ruku obstřikovali kelenem, takže mi k tomu udělali ještě úžasnou spáleninu. A na to že je ruka zlomená přišli až za tři dny normálního vojesnkého provozu.

K tomu tělesnému stavu - nechtějte vědět co s vaším tělem udělá 10 let hokeje se kterým seknete ze dne na den...bez jakéhokoliv dodatečného cvičení ...
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

7c: Na co ty nemyslíš :lol: :lol: :lol:
A týden na to mě odvezli do nemocnice a tam jsem podstoupil klystýr :-?
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

MCZ: Na ty hory, stejně jako na několik dalších akcí v nejbližší době, jsem se docela těšil, takže mě to ležení v posteli opravdu moc super nepřijde. A je docela možný že v ní budu muset zůstat několik týdnů :evil:
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Dalcor: Bolest je relativní - já taky řeším jak moc mě všechno vlastně bolí a co mám natažený/naražený/zlomený/podvrknutý až když se nejsem bez pomoci převlíct z dresu ;-).
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

noyo, bolest je fakt relativna... ja som hral futbal(ako asi 10-12rocny) a spoluziak ma fauloval... zapas som odohral f pogode, sice ma to bolelo ale v tej chvili mi to nejak nevadilo... akoby to nestacilo, akurat v mojej dedine(v tej dobe som dochadzal) menili asfalt, cize autobus stal o hodne dalej... cize som sa presiel pekne niekolko kilometrov hore kopcom, a ked som dosiel domov ledva som dychal... na dalsi den sme isli na chirurgiu, ze co to s tou nohou mam, to ma poslali na rontgen(klasika, ze) a ked som rontgen dal chirurgovi, tens a chytil za hlavu a povedal: ako sa toto preboha zrastie?! cize som stravil polku letnych prazdnin so sadrou na nohe a cudujsasvete zrastlo sa to nejak... lenze doteraz ma problemy s tym clenkom, pretoze je viac nachylny na vytknutie(tak kazdy tyzden pravidelne mensie vytknutie :roll: ), este stastie, ze nerobim do ziadneho sportu, to by som sa z lozka asi nepohol :roll: no, a prirodzene, ze ked uz ste dostatocne blby na to aby ste si rozmliazdili clenok, druhy na seba nenecha dlho cakat... a to som dokonca spadol zo schodov... vlastne podium na ihrisku konvertovane zo schodov... co vsetko narobi nepozornost a jedna mlaka... cize mam asi nejak retardovane clenky, alebo som taky blby :-x
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

No a já jsem si uhnala pěkně nechutnou střevní chřipajznu s podezdřením na salmonelu. Já už si tam zmrzlinu v životě nikdy nedám! Takhle blbě mi nebylo snad ani když jsem měla horečky.... :evil:
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Ave zlatíčko, Ty zase marodíš? :?: Opovaž se marodit na sraz. :!: Dojedu k vám a zardousím Tě jak Othelo Desdemonu. :snooty: Když už s Tokkarem všechno domluvíme, vyvrangáme Ty bys nejela?

Chraň tě ruka páně, Krleš a všichni sigilští bohové. :twisted:
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

Ave: Připomněla si mi moje letní prázdniny. Byly totiž jako vyšité :evil: :evil: :evil:
Nejdřív strávím první tejden prázdnin na kapačkách s nějakou infekcí v uchu či co. Potom jedu na tábor, kde chytnu hnisavou angínu od souseda (sklátilo mě to dva dny po táboře) a když se konečně vylížu ze všech těchle moribundusů, druehj tejden ve škole mě chytí horečky a potom se červeně osypu. Co tohle bylo, toť záhada.
Prostě úža prázdniny :-?
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

Neferit Sr. píše:Ave zlatíčko, Ty zase marodíš? :?: Opovaž se marodit na sraz. :!: Dojedu k vám a zardousím Tě jak Othelo Desdemonu. :snooty: Když už s Tokkarem všechno domluvíme, vyvrangáme Ty bys nejela?

Chraň tě ruka páně, Krleš a všichni sigilští bohové. :twisted:
Proboha, do té doby by jsem měla být zdravá. A jestli mě budeš škrtit na srazu, tak ti nasypu do postele připíňáčky a bude :twisted:

Cozzinnni: Tak tohle bych nechtěla zažít ani v nejhorší noční můře...
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“