Sporty

A prach na ně usedá, brouci je prožírají.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Razfallow píše:Nemám to hodit do Povídek? 8-)
Ehm... no je to také "poviedkové"... :-D
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Javor
Sigilan
Příspěvky: 420
Registrován: 29.9.2005 20:43
Bydliště: Ve skleněné vitríně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Javor »

Kromě takových těch "nesporů," jako plavání, kolo a ranní jogging se zátěží na vlak se v těláku uchyluji k florballu a pinci. V obou máme vícemeně stabilní party, kteří to neberou vážně, a tak to je občas i zábava.
A sporty pasivně? Souhlásím se Sarumanem 8-)
Feed your head
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Dříve dlouho aktivně florbal, pak exlo koleno a bylo po ptákách ;-)

Z aktivnějšího už můžu zmínit jen squash... srandamače ve fotbálku, florbalu a tenisu + sem tam kolo a plavání nepočítám 8-)

No, a pasivně - *vše*... 8-) Pokud to jde, tak v televizi nevynechám jedinou důležitější sportovní událost - od olympiád/MS/ME ve všem možném přes pohárový fotbal po tenisové grandslamy, poháry a kolikrát i běžné turnaje.
A když vezmu to "aktivně pasivní" - časy, kdy jsem byl pečenej, vařenej v Holešovicích na hokejové Spartě, jsou pryč, na fotbalovou Letnou se dostanu sem tam a pořádný tenis/atletika/... se u nás koná zhruba jednou do roka...
Uživatelský avatar
Kajoz
Sigilan
Příspěvky: 83
Registrován: 29.9.2005 22:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kajoz »

Co se týče sportu, tak ten provozuji velmi hojně. Konkrétně thaibox a fotbal.

Nesmím zapomenout ještě na šachy, které jsem hrával závodně, ale to už je pryč. Nicméně věřím, že bych se do toho zase dostal...
You must gather your party before venturing forth
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Ja som tiež veľmi nadšený pasívny športovec - futbal, hokej, klasické lyžovanie... nevynechám ani jednu dôležitú udalosť...
Ale s tým aktívnym športom to je slabšie - niekedy posilovňa ( no už by som tam mal začať aj znova pravidelne chodiť... :oops: ) a sem-tam to plávanie a kedysi to boli aj také kamarátske futbalové či hokejbalové "zápasy"...
Viac mi nedovoľuje môj nie príliš veľký pohybový talent...
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Ještě dodatek pro Sarumana ;-)
Je pravda, že repetivnost tam je. Ale člověk se jí musí protrpět, aby mu neuniklo to výjimečné. A když si navíc umí vybrat, co sledovat, je to pak paráda ;-)

Letošní atletické MS - tam jsem byl paf hned několikrát...
Kajsa poprvé uzmula zlato a že se z toho stal nakonec docela nervák. Francouzská stovková štafeta mužů, která si to dala na zlato (+ ohromný kiks amíků)...
Minulé MS v Paříži - opět zlatá francouzská štafeta, tentokrát stovkové ženy - doma jim zněla marseillaisa, parádní zážitek... Collins, skromný sprinter z pidizemičky, který všem na stovce vytřel zrak... Drumont, naopak neskromný americký sprinter, který se nesmířil s diskvalifikací a lehl si na dráhu a odmítal se zvednout (+ zvratová skutečnost, že v tomtéž běhu byl diskvalifikován i tehdy neznámý Powell, dnes rekordman).
Loňská olympiáda - El Guerrouj, konečně olympijsky zlatý a hned dvojnásobně - jeho upřímné dojetí nešlo nazvat repetivností. Triumf etyopských vytrvalců - Bekele čeká na Gebreselasieho, ale ten mu ukazuje, ať si sám běží pro zlato. Gymnastická aféra s podhodnoceným Němovem, hlediště bouří... Úžasné plavecké finále v nevím jak dlouhém kraulu (ale krátkém ;-) ) - Thorpe, Hoogendand, Phelps. A naopak se téměř topící černoušek v Sydney ;-) Moje oblíbenkyně de Bruijnová, která na stará kolena vylovila v Aténách z vody čtyři medaile.
Lyžování, poslední MS, Aamodt se vrací na taky stará kolena po komplikované zlomenině kotníku... odepisován atakuje medaili v kombinaci, ale kvůli centimetru o ni nakonec přichází pro diskvalifikaci ze špatně projetou branku... Nervák při slalomu Záhrobské, ze kterého vyskočila medaile, a naopak výpadek favoritky Pärsonové... a ještě víc zpět - Salt Lake City, Valenta vytahuje triumf - double-full, double-full, full - a zlatou mu to hned nevynáší - to až teprve tehdy, kdy suverénní Kanaďan Bergoust, kterému stačí skočit svůj standart, padá a z prvního končí na posledním místě...
Tenis... slavné návraty, slavné mnohahodinové bitvy, Kuertenova srdce do francouzské antuky, Safinovo běhání za každým míčkem a bedny roztřískaných raket, Federerovy strojově přesné returny... Finále loňského Frech Open - Coria, tehdejší vládce antuky, má našlápnuto k vítězství. Vede, všechno vypadá jasné - ale najednou kiksne noha, sotva dokáže chodit, a je tu najednou drama. Zmátoří se, má nakonec dva mečboly, ale ne, ač antukový král, raduje se krajan outsider...

Je toho moc a moc, proč sledování sportu není repetivní ;-)
Uživatelský avatar
Pan Bača
Lim-Lim
Příspěvky: 401
Registrován: 30.9.2005 7:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pan Bača »

Sporty? Aktivně snad jen volejbal a badminton, i když jsem ani jedno dlouho nehrál, ale to přijde, jen co se dám zdravotně do kupy... :) a pak samozřejmě to kolo, občas plavání.. .a plánuju někdy zkusit s přítelkyní stěnu - ona sice leze, ale nějak mě tam nechce vzít, asi má strach, že bych byl lepší, než ona :D (jinak prosím badminton neplést s pinkáním někde za barákem s počítáním, kolikrát to dáme, než nám míček spadne na zem, někde jsem četl, že fyzicky je badec náročnější než squash ;) )

Jinak vás zde všechny zdravím, hned hážu odkaz Calverovi :)
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Pan Bača: jj, kamarádka badminton hrákla závodně a je to skutečně zápřah - proto mám právě raději tu formu "na kolik to dáme, aby nám to nespadlo" ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Pan Bača
Lim-Lim
Příspěvky: 401
Registrován: 30.9.2005 7:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pan Bača »

Vlasák: a to právě není ono.. na sportu mám nejraději, když se můžu vyřádit, až mě pak všechno bolí :) což mi momentálně citelně chybí... a ještě bych ke svému seznamu připojil lyže...
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Yachiko: No,zkus si zajít na http://www.sport.cz a zeptat se jich,jestli by tě nevzali jako moderátora. Myslím,že bys měl docela šanci :lol:
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Kamarád si na badmintonu nedávno natrhl třísla :-D . Já sporty nemusím, leda tak kolo a kalanetika - mám skoliózu jako cyp a na ni to pomáhá, jinak mě sport nebaví. Natož na to ještě koukat, to už vůbec ne. Ani sportovní hry nehraju, až na starou olympiádu od Accolade - skoky na lyžích mě baví, schválně jezdím mimo :-D .Z alternativních sportů mám ráda pochopitelně postelové přebory :twisted: , pubbing, spánek, surfování po netu a paření 8-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Calvera
Sigilan
Příspěvky: 137
Registrován: 30.9.2005 11:21
Bydliště: Vlastní dvojpostýlka :-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Calvera »

Ze sportů momentálně aktivně badminton. Včera jsem byl zase po půl roce a je to poznat, skoro se neumím pohnout :roll:
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Badminton jsem hrál asi do 15 let. Moje poslední hra byla s jedním kamarádem v dešti a blátě. Bylo to v podstatě jen o tom, kdo hodí první tlamu. Heh, sice jsem nakonec tuším prohrál, ale onen kamarád vypadal jak Jóžin z Bažin. :twisted:
Uživatelský avatar
Calvera
Sigilan
Příspěvky: 137
Registrován: 30.9.2005 11:21
Bydliště: Vlastní dvojpostýlka :-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Calvera »

Jako Jožin z Bažin jsem sice nevypadal, ale spíš jako Žofre d Pejrak po pořádné nakládačce 8-)
Uživatelský avatar
Black
Sigilan
Příspěvky: 336
Registrován: 28.9.2005 17:04
Bydliště: Pragl... I kdyz uz by to chtelo mozna zmenu...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Black »

Badminton je uzasnej sport... Ale proste nejlepsi je streetball... Plus jsem jeste zapomel SNB... to je kapitolka sama pro sebe rekl bych... :)
Ticha kocka brehy mele...
Zamčeno

Zpět na „Archivy“