1. ISS - organizace, aktivity a servis pro účastníky

Známý též jako PISS.

Moderátor: yenn

Zamčeno
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Hmm, tak hudba - nevím nevím, když jsem jednou kamarádce dával nějakou hudbu, co mám rád, řekla mi potom, co si to poslechla, že se mě trochu bojí. A přitom Mezzanine je z těch veselejších desek :-D .

Vlasák: co takhle přitáhnout Silent Hill OSTs? Ale VŠECHNY tracky 8-) .
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

MCZ píše:Vlasák: co takhle přitáhnout Silent Hill OSTs? Ale VŠECHNY tracky 8-) .
LOL, jakobychom se o soundtracku jedničky včera nebavili... :lol: To ale taky není vůbec špatnej nápad... ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Vlasák: To rozhodně není - dva lidi ochotní to poslouchat by ten přehrávač/notebook mohli před sabotáží z řad neosvícených ubránit :lol: .

BTW - máš v MP3 i 4. díl? Já jen 1-3, ale v nejhorším bych si stáhl i tu 4ku.
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

jj, mám to vše a dá se říct, že několikrát :-D
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

KOFi: To je vážně míněno ze srandy.

Vampiria: Když nebudeš mít jmenovku, budeš mít alespoň kostýmek alla japonská školačka? Nějak nemůžu zjistit jméno prababičky...
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

MCZ píše:dva lidi ochotní to poslouchat...
Minimálně tři. (hmm, My Heaven ze SH1...)

ad hudba - svoje zásoby vezmu, zda budou zajímat i někoho jiného než mě, už je mi vcelku fuk ;-)

ad filmy - počítejte s Intestate 60.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Firkraag
Sigilan
Příspěvky: 1131
Registrován: 29.9.2005 19:31
Bydliště: Umar Hill's
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Firkraag »

Filmy? :shock: Tam se jede na mesic nebo co? :lol:
Když jsem byl malý, byl jsem namyšlený…. ale teď už nemám chybu.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

yenn: Ok, to by šlo. Stejně jsem se na něj chtěl někdy podívat 8-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Čtyři, také si to ráda poslechnu :twisted:

Tafif: Netuším, jaká inspirace mě kopne, tedy nemohu vědět, co na sebe navěsím. Doufám, že už budu mít pár velmi zajímavých kousků oblečení 8-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Vampiria: Mám začít shánět pro mou maličkost ten kroj, kterým jsem se v případě tvého šíleného oblečku zavázala :?: :roll: (né, že by se mi do toho chtělo :roll: )
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Neferit: To záleží na Tobě, přijď tam klidně v protichemické kombinéze, nebo v teplákách :-D
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

2 Nef: Mam obavu, že v pripade nekterých činností by kroj mohl doznat úhony a to by bylo škoda, néé. Vampi má pravdu, neopren bude stacit. ;-)

2 yenn: InterState 60 jsem už viděl, ale je to tak supr film, že si ho rad zopaknu. (jo Vlasáku to je on) :-P
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Tokkar píše:2 Nef: Mam obavu, že v pripade nekterých činností by kroj mohl doznat úhony a to by bylo škoda, néé. Vampi má pravdu, neopren bude stacit. ;-)
To by byla, páč by mě Eva asi zabila :lol: Navíc teď před představením zničit jeden z krojů... :whistle: .... nestíhala bych utíkat :lol:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

Právě odjíždím do Radíkova. Večer podám hlášení.

Nuže, začnu cestou. Od nádraží je to přes 20 min autobusem. Od zastávky ZOO, kde končí většina autobusů je to s klidem 15 min chůze na zastávku Radíkov. Přes samotný Radíkov k místu ubytování je to ale horší. Podle fotek, ani podle mapy, bych neřekl, že je to takový stoupák. Tatry hadr. Je to také asi na 15 min, ale vážně jsem si pěkně zahřál plíce, než jsem tam vylezl.
Okolí vypadá velice hezky, alespoň nyní v zimě. V prostoru chatek jsou dvě malá hřiště. Nevypadala jako vhodná pro fotbálek, natož tak pro fotbal. Ale u jednoho je možnost natáhnou síť, takže volejbal by se hrát dal. Pokud tedy mají síť, kterou jsou ochotni půjčit. Pro výlety to není úplně nejvhodnější místo, ale alespoň jeden pěkný okruh se tam udělat dá. Na Kartouzku a přes Svatý Kopeček zase do Radíkova.
Co se týče ubytování, měl jsem možnost nakouknout do jednoho dvojlůžkového pokoje na hlavní budově. Vypadal pěkně, žádné plesnivé zdi, ani omlácený rozpadající se nábytek, jedna velká skříň na oblečení. Bohužel to vypadá, že jsou společné záchody/sprchy na patro/budovu, pročež bych se klonil spíše k využití chatek, jejichž interiér si jistě dokážete všichni představit. Žádný luxus, ale o moc horší než pokoje to být nemůže. Akorát jsou jen čtyřlůžkové.
A nyní pro mnohé asi to nejdůležitější - hospoda. Vypadá pěkně, jak je vidět na fotkách. Co se týče jídelníčku, bude nejlepší podívat se na jejich int. stránky, máte tam jídla i ceny. Ale nápoje... První, pro mě nejdůležitější zjištění je, že mají kofolu - 4,- za dcl. Fanta 5dcl 25,-. Což se mi moc nezdá. Z piv bohužel jen Holba a Šerák, což je... no, asi sami víte nejlépe o jakau kvalitu se jedná. Pro neznalce - nic moc. Ale je v přijatelné ceně. Bezpochyb mnohem levnější, než v Praze.
Na popud AlieNa jsem se podíval po hospodě i v Radíkově. Objevil jsem jednu, hned vedle zastávky, která byla momentálně zavřená a otevírá se až 1. 4., takže o tom, jak to v ní vypadá vám nemohu nic moc říct. Podle toho, co jsem vyděl přes okna, bych ale řekl, že je to hnusnej pajzl. I když o něco málo levnější, než Zahrádka, či jak se jmenuje ta v ubytovně.

Pokud máte dotazy, ptejte se. Když budu moct, odpovím.
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Tafif píše: Podle toho, co jsem vyděl přes okna, bych ale řekl, že je to hnusnej pajzl.
Bingo! ;-)

Jinak mě možnost přednášek velice nadchla a stejně tak mohu nadchnout já vás tím, že už jsem rozpracoval svůj čtyřhodinový projev na téma: "Hitlerjugend - zdravá cesta pro zpevnění těla, ducha i druhotných pohlavních znaků". Proto si už nyní rezervuji konferenční prostor na neděli od 5:00 do 9:00. Pro nedobrovolníky pak do oběda plánuji i zábavnou sportovní dvouhodinovku na buzerplace, kde vás naučím pár základních cviků pro zpevnění zad a hýždí (Vycházím hlavně z nejnovější poznatků, které říkají, že nejlepší cvičební nářadí pro zformování těchto partií je kanada na mé noze). Pokud zbyde čas a účastníci, tak bych vám mohl po lehkém obědě poreferovat o mé tajné badatelské zálibě - o vlivu autobusové dopravy na třetihorní mořské želvy... Mlask!

Jinak jsem velice rozčarován nad diskuzí o požívání omamných látek, ale já to z vás už na cvičáku vymlátim vy barbarská chátro! (I když... pokud někdo disponuje bohatým strýčkem z Kolumbie... nebo lépe - kýmkoliv BOHATÝM z Kolumbie, tak by mi vůbec nevadilo, kdybych byl nucen při vstupní odvšivovací proceduře zabavit nějaký žhavý kontraband... ehm...)
Zamčeno

Zpět na „Pravidelný internacionální sigilský sraz“