Zodiak

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět

V jakém znamení zvěrokruhu jste se narodili?

Beran (21.3. až 20.4.)
4
6%
Býk (21.4. až 21.5.)
7
10%
Blíženci (22.5. až 21.6.)
12
17%
Rak (22.6. až 22.7.)
6
8%
Lev (23.7. až 22.8.)
4
6%
Panna (23.8. až 22.9.)
3
4%
Váhy (23.9. až 23.10.)
10
14%
Štír (24.10. až 22.11.)
4
6%
Střelec (23.11. až 21.12.)
5
7%
Kozoroh (22.12. až 20.1.)
3
4%
Vodnář (21.1. až 20.2.)
6
8%
Ryby (21.2. až 20.3.)
8
11%
 
Celkem hlasů: 72

Uživatelský avatar
emo_freak
Sigilan
Příspěvky: 309
Registrován: 29.9.2005 21:39
Bydliště: Ohio
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od emo_freak »

Blizenec, ale to blizeni mi v posledni dobe moc nejde :oops:
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Jako docela velký počet těch, kteří už hlasovali, se počítám k měřidlu hmotnosti -> čili jsem narozená ve znamení Vah 8-)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Koveras píše:Obrázek

Tak to jsem já.
:shock: a já celou dobu myslel, že jsi muž :lol:
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Blíženec...
(Poměrně typickej...)
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Toto tady také nesmí chybět ;-)
Vodnář (20. ledna - 18. února) Jsi vynalézavý a právě proto to chceš daleko dotáhnout. Hodně lžeš, dopouštíš se stále stejných chyb, protože jsi neuvěřitelně hloupý. Nikdo tě nemá rád a ten tvůj blbý ksicht nemůžu ani vystát.

Ryby (19. února - 20. března) Máš živou fantazii - často si myslíš, ze tě sleduje CIA nebo FBI. Máš mimořádně malý vliv na tvé přátele a známé, často si stěžují, že v jednom kuse demonstruješ svojí sílu. Trpíš komplexem méněcennosti a v podstatě jsi kus hovna. Ryby týrají zvířátka.

Skopec (21. března - 19. dubna) Máš pionýrského ducha a o ostatních lidech si myslíš, ze jsou ovce. Často zahanbuješ ostatní, jsi netrpělivý a podceňuješ jejich rady. Neznáš nic jiného, než pořád nasírat každého ve svém okolí. Jsi kokot, přestože máš problémy s erekcí.

Býk (20. dubna - 20. května) Jsi praktický a vytrvalý. Máš povahu buldoka a strašně moc pracuješ - většina lidí si o tobě myslí, že jsi tvrdohlavý osel. Při rozhovoru hodně slintáš a prskáš. Jsi blbý komunista.

Blíženci (21. května - 21. června) Jsi bystrý a inteligentní. Hodně lidí tě miluje, to proto, ze jsi bisexuál. Máš sklony požadovat hodně téměř zadarmo. Spropitné, co dáváš v restauracích, nestojí za nic. Jsi prokletá držgrešle. Blíženci se neustále čvachtají v bahně incestu.

Rak (22. června - 22. července) Máš hodně empatie a porozumění pro problémy jiných lidí, takže jsi otravné hovado. Důležité věci stále odkládáš na později, díky čemuž žiješ na podporách a celý tvůj život stojí za hovno. Ve věznicích sedí jenom Raci.

Lev (23. července - 22. srpna) Myslíš si, že jsi rozený vůdce. Ostatní si o tobě myslí, že jsi idiot. Většina Lvů jsou násilní provokatéři. Jsi namyšlený a nesneseš upřímnou kritiku, tvoje arogance je do nebe volající. Lvi jsou zlodějské kurvy, co mají radši onanii než skutečný sex.

Panna (23. srpna - 22. září) Ty jsi ten logický typ, co nesnáší nepořádek. Tvoje malicherné hovnožroutství vyvádí z rovnováhy tvé přátele a kolegy. Jsi chladný, nemáš city, při souloži často usínáš. Z Pannen se stávají dobří politici a pasáci.

Váhy (23. září - 22. října) Jsi umělecký typ - to proto, ze se neumíš vyrovnat se skutečným světem. Jestli jsi chlap, tak jsi určite buzerant. Tvoje šance získat dobrou práci nebo hodně peněz jsou někde mezi nulou a mínus pěti milióny. Většina žen ve znamení Vah jsou kurvy. Každý člověk narozený ve znamení Vah chcípá na pohlavní choroby.

Štír (23. října - 21. listopadu) Nespolehlivý a podle vychcaný. Vrchol dosáhneš jen díky tomu, že nemáš v sobě ani gram morálky. Jsi ten největší špinavec v celém zvířetníku díky bohu většinu Štírů ještě včas vodkráglujou.

Střelec (22. listopadu - 21. prosince) Jsi nadšený optimista. Tvrdohlavě se spoléháš na štěstí, ale to jedině proto, že ti chybí jen náznak talentu. Většina Střelců jsou alkoholici a ostatním lidem jsou jenom pro srandu. Jsi malý bezcenný sráč.

Kozoroh (22. prosince - 19. ledna) Jsi konzervativní a z rizika se vždycky nasereš. V podstatě jsi bezcharakterní spekulantský hovnák. Nikdy se nikdo důležitý v tomto znamení nenarodil - kromě Arnolda Benedicta. Naštěstí je většina Kozorohů impotentní.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

:-? :lol:
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Já sem lev a tak se musim proti tý Yennový lživý charakteristice tvrdě ohradit! Moje arogance je pouze nesnesitelná a ne do nebe volající!! :snooty:
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

já se musím taky ohradit, jsem rak, ale nemám pro druhé lidi ani špetku porozumění
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

yenn: Stejně jako posledně (a předposledně :wink:) super :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Jsi bystrý a inteligentní. Hodně lidí tě miluje, to proto, ze jsi bisexuál. Máš sklony požadovat hodně téměř zadarmo. Spropitné, co dáváš v restauracích, nestojí za nic. Jsi prokletá držgrešle. Blíženci se neustále čvachtají v bahně incestu.
Až na ten incest a tu držgrešli to víceméně sedí. Vlastně - to s tím držgrešlovstvím sedí zčásti - spropitný, který dávám v restauracích, skutečně stojí za prd.
;-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

No tak yennova charakteristika na mna dvakrat nesedi, kedze patrim k najslusnejsim ludom v skole :lol:
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Elessar píše:... patrim k najslusnejsim ludom v skole :lol:
No hej, to iste :twisted:
Na mňa sedí ako uliata 8-)
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Ja musim tiez protestovat. Pokial viem, zatial nezomieram na pohlavnu chorobu! :snooty: :lol:
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Frosty píše: :shock: A já celou dobu myslel, že jsi muž :lol:


To já taky... :lol:
Už jsem myslel, že se nikdo neozve, ten dvojsmysl bil do očí.
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

nuke- ale ja si nevymyslam 8-) a pokial viem, odkraglovat ma dufam :anxious: :shhh: nikto nexce... :lol:
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“