Nepříjemní nepřátelé

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

někteří lidé zde zcela jistě postrádají smyslu pro humor a nadsázku
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

F2 - Horrigan. Pěkně tuhej parchant. Floateři tamtéž.
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Lerek píše:někteří lidé zde zcela jistě postrádají smyslu pro humor a nadsázku
Lerek: No já jsem to myslím pochopil správně. Taky jsem u toho smíchy málem umřel. Čili dobrá práce a prima post :-P
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
wosmahl
Sigilan
Příspěvky: 399
Registrován: 2.3.2006 14:34
Bydliště: Kárlsbád
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wosmahl »

diablo 2:duriel-hraju to za kouzelnici a zabil me asi tak 10x
Quand trois poules vont aux champs,
La premiére va devant
La seconde suit la premiére
La troisième va derrière.
Uživatelský avatar
Bodkin
Sigilan
Příspěvky: 474
Registrován: 5.12.2005 0:32
Bydliště: Soukromá krypta

Příspěvek od Bodkin »

Duchové z Pacmana 8-)
SKOČTE ŠIPKOU DO MUŠLE, JEZTE KAŠI S MRKVÍ.
JENOM JÁ JSEM NAŽIVU; VY JSTE VŠICHNI MRTVÍ.
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Nevím proč, ale zrovna teď jsem si vzpomněl, že můj nejdelší, nejvíc frustrující a nejvíc loadovanej souboj byl ve F2 v táboře nájezdníků - ve složení hlavní postava s vylepšenou loveckou puškou a vylepšeným Desert Eaglem, Sulik s nabroušeným kopím a Vic s obyčejnou 10mm pistolí jsem u monitoru propotil několik hodin a zestárl o několik let, než jsem všechny ty šmejdy vymlátil :!: :evil:
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

S tímhle sortimentem by mi to asi taky dělalo problémy. Ale v této době jsem měl na sobě Kevlar armor a to ti práci výrazně ulehčí. ;-)
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

KOFi píše:hlavní postava s vylepšenou loveckou puškou a vylepšeným Desert Eaglem, Sulik s nabroušeným kopím a Vic s obyčejnou 10mm pistolí
Pohoda 8-) Tohle jsou ty nejlepší boje z celého F2 - ještě nemáš tak silnou postavu, abys je prostě vystřílel jak krysy v sudu, takže si opravdu zabojuješ a máš radost z každého criticalu :-P
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Syf
Sigilan
Příspěvky: 237
Registrován: 3.10.2005 15:42
Bydliště: Trademeet Crypt
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Syf »

Často je tím největším nepřítelem moje neschopnost/smůla...ono zamrzí, když se snažim něco dát a loaduju kvůli tomu, že jsem se překliknul nebo možnost 1 ku 20 a zrovna se nezadaří(holt mi nejdou kostky - Imp. Gromnir by mohl vyprávět :-D ).
Co mě napadne:
Gothic 1:Matka úlu(jmenuje se tak, nebo se mi to plete s BG?? každopádně myslím to prasátko v hnízdě) - v prvních hrách s menší silou fakt sranda, aneb notoricky doleva-doprava, sakra, už mě bolej prsty
BG2:Nejdřív Gaxx, když mi bugnul Jan(po svobodě nešel vzít zpět). A Pak Imp. Mind Flyers :-x . No a nekonečný zabíjení Imp. Pit fiendů ;-) .
NWN:Zatim asi Klauth.
HoMaM 3: Všechno(hrdinové) se 2 nohama(1 bytostí 1. úrovně a bleskem) co umí utíkat. :evil:
HoMaM 4: Občas minotauři(když maj luck), jinak mí berserkři :-D . No a pk srandy typu hero lvl 70, celkem zajmavý.
Quake 3: Záleží na obtížnosti. Problém na Nightmare - souboje 1:1 - Hunter(Elektrogun na Nightmare je mazec), Uriel(to ještě šlo), Anarki(větší problémy dělal na Hardcore než na Nightmare :?: ), Klesk(porod)...Xaero na klid - Nightmare na 1. pokus(CS rulleź=camper strike, pak no problem 10:3 :-D ).
Windowsovskej pinball: Díra mezi pálkama, obraný nárazníky :-D .
AoE2: Málo surovin, Bombard Cannon.
Which is worse - the sleep which never ends or that which never comes?
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Koveras píše:S tímhle sortimentem by mi to asi taky dělalo problémy. Ale v této době jsem měl na sobě Kevlar armor a to ti práci výrazně ulehčí. ;-)
CHARname byl docela v pohodě, ale Sulik vždycky naběhl do té největší vřavy (ikdyž rozdával s tím kopím docela slušný critical hity :twisted: ) a zbloudilé kulky rády (a bohužel často :-? ) nacházely Vica - a jak se na scéně objevili ještě ti tři velitelé, tak to bylo teprve maso.. :roll:
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

@Syf: Podle me je nejneprijemnejsi bot v Q3 Major :).
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

necrotising_: u mě jednoznačně kterýkoli, kdo má jako primární zbraň railgun 8-) .
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

@MCZ: No jo, ale to staci nenechat ho ten railgun vzit, Major te rozstrili naprosto s prehledem i machine gunem :).
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Druhy boss (stegosaurus :?:) v prehistorikovi... Smejte sa mi, ale ked som to hral, tak som nechodil este ani do skoly a kym som prisiel, ze mu treba skakat na chvost....
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Unreal Tournament - Xan Kriegor (jen pri prvnim hrani)
UT 2004 - Xan Kriegor
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“