Neverwinter Nights 2

Další příběh ze světa Zapomenutých říší. Ujměte se meče, připravte si kouzla.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Btw na jakých konfiguracích to hrajete? A jak vám to běhá? :think:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Sempron 1,6Ghz, 1,25GB, Mobility Radeon X600 64MB = 7 FPS.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

AMD3000+, 512MB RAM a ATI x550 256MB... a sekalo to jak hovado... za cenu grafiky som zvysil vykon :-(
vampiria-to staci normalne presunut... ale niektore skilly, featy nejdu presunut do quickbaru... napriklad monkey grip a perform... btw, nechyba vam "kolesovy" styl veci z NWN1?
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

sedmibestie: AMD 3000+ 1.80 GHz, 1.00 GB RAM. Momentálně zapnuty všechny možné antialisingy, stíny etc., až dojde na boj, tak to možná budu vypínat. Zatím to jede bez problémů.

xRage: Díky, zrovna tohle mě jaksi nenapadlo. :oops:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Vampiria: Ale jaká grafika?
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

sedmibestie: Sakra, na tu já vždycky zapomenu... Sapphire Radeon X1600 XT.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendeee »

Pentium 1.6 GHz dual core, 2 GB RAM, Radeon X1400 256MB, stáhnul sem snad jen stíny, a dalo se to hrát v pohodě.
Peace on you too you son of a beach!!:-P
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Vampiria píše:Je ten příběh hodně špatný, nebo jen průměrně špatný? Z recenze mi to zatím zní dost děsivě...
Není zdaleka tak špatný, jak se zprvu zdá. Otírá se i o jeden z imo nejzajímavějších příběhů vyprávěných v PT...

Ale nejlepší věcí na NWN2 jsou stejně družiníci. Tak nádherně arogantní elf. :-P

Hmm, asi bych to měl již dohrát... :lol:
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

hmm, ja som zalubeny do Neeshky(vyslovujte: Neee-shkaa, nie kazdy to vravi spravne :oops: :-P )potom mam v grupe stale miesto pre tu sorcererku, sorc to je skratka moje povolanie... a este mam 50/50 pre bishopa a toho paladina... +ta fighterka(tak ta je snad druha najoblubenejsia-v pravej ruke ohnivy mace a v lavej enjaky magic shortsword s featmi na shortsword+dual wield+rozne bonusy pre dve zbrane)
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Bishop je řízek, avšak nechám si jej, až budu hrát podruhé, a to za neutrální anebo zlou postavu (skvělá věc na NWN2 je, že zlá postava není (jen :-) ) sadistický hovado, ale uvěřitelný oportunista sledující jenom vlastní zájmy. Btw i můj chaotic good bard občas volí odpovědi z té temnější poloviny nabídky, což se mi třeba u BG nikdy nestalo).
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

noyo... hmm, vsimol som si, ze v mojej parte ma kazdy po dve zbrane... napriklad bishopa som specializoval na longswordy... plus ako ranger(nie naozaj nemam rad slovo hranicar) ma aj dual wield... len skoda tej neeshky... ma strasne slabe bojove schopnosti, a vlacit ju so sebou iba kvoli pasciam a zamkom mi pripada zbytocne :cry: :-x ... najvacsiu masakru v mojej parte zazivam s orkami... to je potom sranda ked na nich poslem dva firebally a vsetko je fuc... a pri tuhsich bojoch mam po ruke palacha a fighterku... ona ma tie shortswordy a palach halapartnu a warhammer... to sa potom nadherne pozera na take masakre... btw, nabuduce musim skusit kombinaciu 10sorcerer 10 red dragon disciple, lebo teraz mam 13sorc a 7RDD... je to strasna nevyhoda, pretoze som podpriemerny sorc(zvladam take kuzla ako fireball), ale zaroven na nic RDD... na draka sa nepremenim a dmg z dychu mi polovica nepriatelov evadne, resistne, ma na ohen imunitu :roll: ,... a mojim velkym snom je premenit sa na draka a zoslat na tych malickych smrtelnikov starobyly hnev najhrozivejsieho plemena faerunu :twisted: :-P ... neviete ako to potom vyzera? ake to ma bonusy? alebo aspon nejaky trainer, alebo cokolvek co mi zvysi max lvl na 23 :whistle:
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Přijde mi otřesné, že má jeden patch do NWN2 velikost 120 MB (i vzhledem k tomu, že je jich asi 10). Stáhl jsem jej celkem v pohodě, ale u jeho instalace už sedím 25 minut a na ukazateli svítí 4%. A pak mě čekají ještě ty další...

Jak si to může nějaký výrobce dovolit? :roll:
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Ajantis: ROFL. O důvod víc (kromě nižší ceny) si pár měsíců počkat na další verzi (ideálně "Platinum") :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Velehal
Sigilan
Příspěvky: 307
Registrován: 28.9.2005 15:47

Příspěvek od Velehal »

Nevíte, jak vyrazit dveře (nemyslím otevřít pomocí lock pick, ale vyrazit hrubou silou...).
Děkuji
Uživatelský avatar
magnus
Sigilan
Příspěvky: 264
Registrován: 18.4.2006 21:14
Bydliště: Preol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnus »

jak zmiňoval Ajantis, ta instalace je opravdu zlo.. nejdřív samotná instalace, pak děsně dlouho net framework 2.0 a tento čas se ještě zdvojnásobil během instalace patchů (z 1.00 na 1.04) :sick:
no souboje se mi trošku trhají, ale je to celkem hratelné i na nejvyšší detaily (mám 1.4GH, 1GB RAM, 256MB grafiku)
jo, jedna dvě otázky - bylo povolání Warlock už v jedničce? nějak jsem si ho všiml až teď :)
jaké byste doporučili povolání? docela mě láká jednoduchý bojovník kvůli monkey grip (je to to, jak umožňuje třímat obouruční zbraně jednoruč?), ale už v jedničce jsem hrál za mága, protože vyspat se a doplnit kouzla je strašně jednoduché
:doh:
Odpovědět

Zpět na „Neverwinter Nights I & II“