Dobrá nálada I: Archív

A prach na ně usedá, brouci je prožírají.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Tak menší příhoda... docela hrozná ;-)

Šel jsem si koupit nový čtvrtletní kupón na tramvajenku a u okýnka docela fronta, ještě nějaký nápis, že jeden druh kupónů je už prodaný a nějaká paní docela od okýnka odcházela silně nabroušená se slovy "že tohle je bordel" etc.

Stojím ve frontě, dostávám se pomalu na řadu a co vidím - vevnitř holé neštěstí... Prodavačka - holčina, plačící, rozteklé stíny, rukama si otírající slzy a jimi obarvenými od kosmetiky šmouhující po archu s kupóny... Úplně mě to vykolejilo... vyklopil jsem ze sebe požadavek na kupón a přemýšlel, co teď vlastně dál... 8-)
Nejprve jsem přemýšlel, že jí dám bonbón, který mi ještě zbyl v kapse, pak jsem si řekl, že bych spíš mohl prohlásit něco naivně klaďáckého... ;-)
...no, ale nakonec jsem vyměknul (nebo spíš vytuhnul) a rozhodl se neudělat nic z toho, ale při odchodu na ní téměř doslova a do pixelu tohle: ;-)
Tak snad pak i byla trošku lepší nálada ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
CeBrk
Lim-Lim
Příspěvky: 136
Registrován: 29.9.2005 15:39

Příspěvek od CeBrk »

Vlasák píše:Tak menší příhoda... docela hrozná ;-)

Šel jsem si koupit nový čtvrtletní kupón na tramvajenku a u okýnka docela fronta, ještě nějaký nápis, že jeden druh kupónů je už prodaný a nějaká paní docela od okýnka odcházela silně nabroušená se slovy "že tohle je bordel" etc.

Stojím ve frontě, dostávám se pomalu na řadu a co vidím - vevnitř holé neštěstí... Prodavačka - holčina, plačící, rozteklé stíny, rukama si otírající slzy a jimi obarvenými od kosmetiky šmouhující po archu s kupóny... Úplně mě to vykolejilo... vyklopil jsem ze sebe požadavek na kupón a přemýšlel, co teď vlastně dál... 8-)
Nejprve jsem přemýšlel, že jí dám bonbón, který mi ještě zbyl v kapse, pak jsem si řekl, že bych spíš mohl prohlásit něco naivně klaďáckého... ;-)
...no, ale nakonec jsem vyměknul (nebo spíš vytuhnul) a rozhodl se neudělat nic z toho, ale při odchodu na ní téměř doslova a do pixelu tohle: ;-)
Tak snad pak i byla trošku lepší nálada ;-)
To by byla ideální práce pro Vampirii. To by od okénka odcházeli plačící ti zákazníci :-)
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Vlasák: Typický příklad CG.. :-D
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

vlasák: skutečně pravým okem?
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

vlasák: zajímavý by bylo udělat i ty dvě zbývající věci. ta by z toho byla hotová.
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

KOFi píše:Vlasák: Typický příklad CG.. :-D
Jo, a to právě tím, že jsem vyměknul ;-) Aspoň jsem ale neselhal zcela pasivně ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
SiNuHeT
Sigilan
Příspěvky: 544
Registrován: 30.9.2005 22:28
Bydliště: Lihový doom

Příspěvek od SiNuHeT »

vlasák: kdybys byl drsoň, tak bys chlapácky procedil mezi zuby "jó, život je krutej" :lol:
Jsi-li něčím nesmírně roztrpčen nebo zkrušen, pak se rozpomeň, že lidský život je mžik a že všichni co nevidět odejdeme.
-Marcus Aurelius
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Mám dobrou náladu, páč se mi konečně podařilo sehnat si hudbu k izraelským tancům :-D :-D :-D a tak si ji teď pouštím do uší :-D (teď je to zrovna Mocher Haprachim :-) )
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Práve som si zmeral rýchlosť pripojenia :

Rýchlosť Vášho pripojenia - 720,28 Kbps

takže mi to predsa len dvojnásobne zvýšili :dancing:
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Senzační den :-D

- povedlo se mi uhrát vytasení z fyziky na dvojku :dancing:
- zadařila se trojka z velké písemky z biologie - za to určitě může moje "brilantní" doplňková kresba rozmnožování virů :dancing:
- za chvíli jdu do houslí :dancing: a začínáme konečně cvičit na besídku - juchů!

Začátek dne byl sice poněkud méně pěkný - návštěva zubařky po pěti letech :-? :-? :-? ale zdárně jsem přežila :dancing:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Neferit píše:- zadařila se trojka z velké písemky z biologie - za to určitě může moje "brilantní" doplňková kresba rozmnožování virů :dancing:
Tohle patří spíš do špatné nálady, ne? :shock:

Takže předpokládám, že jsi měla zuby zdravé? ;-)
Neferit píše:Ukázalo se, že nejít k zubařce po dobu pěti let není až tak dobrý nápad :roll:
:lol: S tím nemůžu než souhlasit (ještě že chodím pravidelně každý půlrok :wink:)
Naposledy upravil(a) sevencreature dne 4.4.2006 19:24, celkem upraveno 1 x.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

sevencreature píše:Tohle patří spíš do špatné nálady, ne? :shock:
Ale vůbec - mohlo to přece dopadnout ještě hůř :lol: - osobně myslím, že mě ty kresbičky zachránily před čtverkou :lol:
Takže předpokládám, že jsi měla zuby zdravé? ;-)
Ukázalo se, že nejít k zubařce po dobu pěti let není až tak dobrý nápad :roll:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
SiNuHeT
Sigilan
Příspěvky: 544
Registrován: 30.9.2005 22:28
Bydliště: Lihový doom

Příspěvek od SiNuHeT »

Tak od pondělí mám novou práci, moc dlouho jsem nezaměstnaný nebyl :cry:
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

SiNuHeT píše:Tak od pondělí mám novou práci, moc dlouho jsem nezaměstnaný nebyl :cry:
A to je špatně? :roll: ...hm... 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
SiNuHeT
Sigilan
Příspěvky: 544
Registrován: 30.9.2005 22:28
Bydliště: Lihový doom

Příspěvek od SiNuHeT »

alexa: malá dovolená se hodí vždycky, ale tahle byla na můj vkus až moc malá :-(
Zamčeno

Zpět na „Archivy“