Motorismus

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět

Co vy a řízení..?

Řídím
26
30%
Radši neřídím
1
1%
Řidičák mám, ale nejezdím
13
15%
Řidičák nemám, ale už se na něj třesu
20
23%
Řidičák nemám a dělat si ho nebudu
17
20%
Jezdím bez řidičáku
2
2%
Schumacher je můj mladší bratr :D (závodní jezdec, řidič(ka) z povolání atd.)
2
2%
Nad tímto jsem nikdy neuvažoval
6
7%
 
Celkem hlasů: 87

Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Arthalion: No pokud se u vás nemění 4x za rok testy, tak by to snad problém být neměl. Náš ročník to trefil tak akorát, jelikož jsme byly tuším poslední, kdo to dělal podle starejch, které už vůbec nebyl problém udělat :mrgreen:

ad alkohol: skutečně nezastávám názor ''šak nepiju za volantem, ale za stolem, né?!'' a zatím jsem naštěstí nemusel ani jet jako spolujezdec s někým, kdo byť i jen trochu pil. I když ono si člověk nevybere - stačí spánek váš, mikrospánek řidiče a je to v loji.
Jinak jsem na tom stejně jako Koveras - cca 3,5 roku bez nehody 8-) A za holý nesmysl, a tak trochu alibismus považuji výroky některých 'ostřílených' jezdců, kteří tvrdí, že kdo alespoň jednou neboural - jako by řidičem nebyl - i když to říkají třebas ve smyslu výchovném :roll:
I když je pravda, že některé 'letce' (viz. Ajantis a Tokkar :-D ) nějaká ta drobnější nehoda jak vidno usměrnit může ;-)

Jinak čeho se asi obávám nejvíce, jsou za noci se potácející osoby po krajnicích okresních silnic :-?
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Arronax
Sigilan
Příspěvky: 514
Registrován: 28.9.2005 18:57
Bydliště: Niekde v temnom údolí...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arronax »

Frosty píše:Arronax: ''Řidičák nemám a dělat si ho nebudu''. Či ''mám, ale nejezdím'' ;-)
To je myslím skoro to samé. Navíc kdybych tam měl zařazovat takovéhle odpovědi, tak mi ani nebudou stačit možnosti..... Nejezdím, protože mi sebrali papíry, Chci jezdit, ale nemám prachy na autoškolu, Nejezdím a štve mě to...... atd. atd.
Nie, nie, nie. Myslel som to tak, že vodičák nemám, a nad tým, či si ho robiť budem alebo nie, vôbec nepremýšľam, netuším... tak. ;-) ;-) ;-)
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg
thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Řidičák mám cca 2,5 roku, ale příliš často nejezdím. Zhruba rok a půl jsem neseděl za volantem. (v dohledné době si to ale nejspíše opět vyzkouším, pročež nedoporučuji pohybovat se během tohoto týdne v okruhu 30 km kolem Kladna :-) )

Předpisy se samozřejmě snažím dodržovat 8-)
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
vypité_oko
Sigilan
Příspěvky: 216
Registrován: 16.11.2005 15:58
Bydliště: Sunagakure no Sato

Příspěvek od vypité_oko »

Hyiundai Lantra 1.6,medium tune:snížená hlava,na elektronech,nízkoprofilový SEMPERITky,210 hp,xenon světla,remus výfuky(2 :!: :twisted: ),pioneer 6 cd + mp3 atp,repro pioneer eXploder,v kůži,pár modrých diod :twisted: a prudce černé :twisted: a hodně dluhů :lol:
Jezdím BESIPově kde je potřeba(města,vesnice,slečna spolujezdec :-) ),když jsem sám,dokážu mýho MAZLA trochu orosit,nikdy jsem neboural,pokud nepočítám dva kužele při mým prvním couvání v autoškole... :lol: ...

B,C,D(vojna)
Sonduji duše - diskrétně a tiše...
Pokud si člověk nepřeje nic jiného než klid a mír,touží po smrti...
Dattebayo!!!

Obrázek
Uživatelský avatar
Firkraag
Sigilan
Příspěvky: 1131
Registrován: 29.9.2005 19:31
Bydliště: Umar Hill's
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Firkraag »

Dneska sem ho valil z Ceske Lipy smerem na Doksy a ukazoval sem bratrancovi moji skvelou akceleraci.. Mel sem tam uz uzasnych 80 8-) A rek sem mu: Cum co to udela kdyz na to hamntu! Hamtnul sem a prdlo lanko u plynu :lol: Stal sem v kopci mezi dvema zatackama a cekal na odvoz :twisted:
Když jsem byl malý, byl jsem namyšlený…. ale teď už nemám chybu.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Firkraag: :lol: Tomu rozumím :lol:
Kolik já měl takových odvozů.... (zasněně) :lol:
Nejhorší, že mě to neopustilo ani v době, kdy jsem koupil Hondu :-(
Uživatelský avatar
Firkraag
Sigilan
Příspěvky: 1131
Registrován: 29.9.2005 19:31
Bydliště: Umar Hill's
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Firkraag »

A taky mi blbne spojka. Musim ji nejdriv naslapat nez preradim :lol:
Zkousel sem ji odvzdusnit ale pomaha to jen na chvilku. Prej mam v pr**li hlavni spojkovej valec nebo co :cry:
Když jsem byl malý, byl jsem namyšlený…. ale teď už nemám chybu.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

K anketě - řidičák nemám, asi si ho budu muset udělat, ale že bych se na něj třásla... To asi ne. :-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

vypité_oko píše:Hyiundai Lantra 1.6,medium tune:snížená hlava,na elektronech,nízkoprofilový SEMPERITky,210 hp,xenon světla,remus výfuky(2 :!: :twisted: )
Řeknu ti, že tohle auto bych doma z jednoho důvodu nechtěl. ;-)
Ani ne kvůli tomu tuningu, to je naprosto v pohodě. Aspoň můžeš jezdit na tuning party. Ale spíš ta spotřeba, AFAIK má spotřebu jak cyp.
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Koveras píše:Řídím rád, řídím (snad) dobře.
¨
Tak se dostav jednou v autě na Sigil sraz a svez nás ;-)
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Firkraag
Sigilan
Příspěvky: 1131
Registrován: 29.9.2005 19:31
Bydliště: Umar Hill's
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Firkraag »

Jinak ridim opatrne. Pomalu a nizko.
A pokutu sem jeste neplatil 8-)
Když jsem byl malý, byl jsem namyšlený…. ale teď už nemám chybu.
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

LordArian píše:
Koveras píše:Řídím rád, řídím (snad) dobře.
¨
Tak se dostav jednou v autě na Sigil sraz a svez nás ;-)
Ehm...to bych musel mít svoje auto. Jezdím s bráchovým a pochybuju, že bych řídil po třech pivech. Ale crovax už ví své. :)
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
vypité_oko
Sigilan
Příspěvky: 216
Registrován: 16.11.2005 15:58
Bydliště: Sunagakure no Sato

Příspěvek od vypité_oko »

Koveras píše:
vypité_oko píše:Hyiundai Lantra 1.6,medium tune:snížená hlava,na elektronech,nízkoprofilový SEMPERITky,210 hp,xenon světla,remus výfuky(2 :!: :twisted: )
Řeknu ti, že tohle auto bych doma z jednoho důvodu nechtěl. ;-)
Ani ne kvůli tomu tuningu, to je naprosto v pohodě. Aspoň můžeš jezdit na tuning party. Ale spíš ta spotřeba, AFAIK má spotřebu jak cyp.
v poho,každá p*del něco stojí...a když s ním jedeš párkrát do práce...párkrát ho v práci použiješ...správně vyplníš puťovky...není to pak až taková hrůza
Ale jinak ne,moc si nebere,nesmíš mu moc šlapat na kou....ehm...plyn

Akorát sem měl nedávno záhul...sem se hrabal (ehm,soused taky ;-) ) v elektrice kvůli těm diodám, a celý jsme to nějak rozházeli.S vypětím všech sil sem dal dohromady to nejnutnější...A pak, když jsem jel dýl jak dvě hoďky konstantně alespoň 110-130, tak se kuckal, pak naráz zakotlil a pak jel vesele dál...
Sem myslel, že mi drhne lanko o gufero, ale prd...Sem to lupl na počítač a ten mi našel tolik suků a blbých koster, že ste to eště nikdy neviděli... wod tý doby souseda ale i sebe ženu od elektriky služebními aparáty včetně tonfy :twisted: :-P :lol:
Ale hlavně že mi v noci svítí auto...eče chcu lupnout zářivky od Narvy na podvozek,ale newim, při stavu naších vozovek...imho bych svítil dva kilometry...
Sonduji duše - diskrétně a tiše...
Pokud si člověk nepřeje nic jiného než klid a mír,touží po smrti...
Dattebayo!!!

Obrázek
Uživatelský avatar
Firkraag
Sigilan
Příspěvky: 1131
Registrován: 29.9.2005 19:31
Bydliště: Umar Hill's
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Firkraag »

Nevite nekdo kde je ve skodovce HLAVNI SPOJKOVI VALEC?
Když jsem byl malý, byl jsem namyšlený…. ale teď už nemám chybu.
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Firkraag píše:Nevite nekdo kde je ve skodovce HLAVNI SPOJKOVI VALEC?
RTFM! :lol:
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“