Spellcross

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Firkraag
Sigilan
Příspěvky: 1131
Registrován: 29.9.2005 19:31
Bydliště: Umar Hill's
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Firkraag »

MCZ píše:To byla jedna z prvních her, co jsem na svém pc hrál :-) . Měl jsem jí z nějakého speciálu již neexistujícího Excalibru. Docela mě to bavilo, ale vůbec mi to nešlo, přešel jsem vždycky pár misí, až najednou byli nepřátelé moc silní, takže šmitec ;-) .
Me na zacatku delala problem prvni mise.. Malem jsem to kuli tomu vzdal.
Když jsem byl malý, byl jsem namyšlený…. ale teď už nemám chybu.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Jo, skvělá hra :-P Ale šíleně stereotypní - vždycky mě to přestalo bavit a vrátil jsem se k tomu po půl roční pauze - takže mi dohrátí trvalo skoro 2 roky :-D

Pamatuju na časy bez patche - to bylo maso, když byly 2 nebo 4 savy na misi :twisted: Obzvlášť když to někdo hraje jako já - tj. bez jediné zničené jednotky (tím myslím, že se objeví maximálně žlutá značka - zranění, ale nikdy úmrtí).

Ke konci to bylo ale poměrně lehké - Destruktory, Mobilní pěchota, vrtulníky... Nejvíc mě to bavilo když jsem se proháněl s Piraněma a pěchota čekala zakopaná, kdo k ní přijde.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

MCZ: Taky ho mám z Excalibru. :-)
7c: Hmm já to zase hraji bez úmrtí celé jednotky, protože v té hře jde havně o zkušenosti než počet tanků a pěchoty. V pozdější fázi hry se horko těžko sbírají se slabými jednotkami. Když ti zemřou třeba 2 z 10 ve vozidle, dají se pak znovu během dvou kol vycvičit a to jako elita, takže o nic nepřijdeš.
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
Anreil
Šifrovač
Příspěvky: 244
Registrován: 14.1.2006 23:48
Bydliště: Antor

Příspěvek od Anreil »

Bezva hra.Jen mi trochu vadí, že na konci sem s 6 oddílama mobilní pěchoty vyčistil celou mapu. 8-)

Asi bych si to mohl znova zahrát.
Nenávidím vás. Nenávidím sebe. Nenávidím cokoli co stvořil člověk, a proto vás všechny zabiju.
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Anreil: Od toho nemusí být jen mobilní pěchota. 8-) Stačí 6 Abramsů cca na 5. úrovni, namontováno dělo Nordia nebo Talon, motor KTU nebo BW132 a nějaký ten pancíř a si v pohodě. Ke konci už jsem pěchotu an nekupoval (resp. nebylo místo). 8-)
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Anreil: No ke konci jsem MP taky nepoužíval - jaksi to nemělo smysl.

Koveras: Abramsy nebyly - ale měly moc malou výdrž a velkou úmrtnost. Jak to šlo, tak jsem všechny upgradoval na, ty, jak se to jmenuje - s tou divnou zkratkou :lol: - jak mají zasunovací věže :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Anreil
Šifrovač
Příspěvky: 244
Registrován: 14.1.2006 23:48
Bydliště: Antor

Příspěvek od Anreil »

Jmenuje se UDES.

Abramsy? To nemůžeš myslet vážně. :lol:
Nenávidím vás. Nenávidím sebe. Nenávidím cokoli co stvořil člověk, a proto vás všechny zabiju.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Anreil: Jo. Třeba Protitankoví Orkové často zabili nějaké tanky z jednotky, když jich překvapivě zaútočila větší skupina (mrchy). Zato UDES byl myslím jen jeden, takže buď ho zničili, nebo jenom zranili :wink:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
michy
Šifrovač
Příspěvky: 354
Registrován: 11.2.2006 15:59
Bydliště: Tam kde jsou holky :-)

Příspěvek od michy »

Taky z excaliburu. ale připadá mi to nuuuuudný ;-)
Ježíš přichází, tvař se že pracuješ.

Koukněte sem jen na vlastní nebezpečí!
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

No já teda nevím jak vy, ale až je Abrams na poslední úrovni, klidně se s jedním můžete postavit třem mech. věžím, balistám apod. beze stráty jediného života a mezitím se stihnete v pohodě léčit. Třikrát jsem to už dohrál a vím o čem mluvím. S Udesem (nebo-li údernou silou) tohle nejde.
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
Firkraag
Sigilan
Příspěvky: 1131
Registrován: 29.9.2005 19:31
Bydliště: Umar Hill's
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Firkraag »

Ehm, nemohl by mi to nekdo hodit na ftp? nebo na nejakej tracker? ;-)
Když jsem byl malý, byl jsem namyšlený…. ale teď už nemám chybu.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Koveras: Mé zkušenosti jsou zase úplně obrácené 8-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

U těch Udesů byla škoda, že nebyl alespoň nějaký přídavný kulomet, když má zavřené dělo. Tak se mu akorát zvýší obrana (cca o 6) a je možno na něj tak akorát nalákat blížící se útok. Takže u mě plní převáně tuhle funkci. 8-)

EDIT: Ti nemrtví, pokud jich je větší počet, dokáží divy. Teď jsou jejich řady doplňovány duchama a taky párkem harpyjí. Docela mi to zabralo dost času a to se jen bráním. Na druhou stranu tyhle souboje přinášejí více zkušeností než útok, takže se to svým způsobem hodí.
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Koveras: No já jsem právě proto přešel na komplet UDES - vždycky některé lákaly palbu a ostatní kosily. Pak se ty vzadu přesunuly dopředu, ty vepředu se eventuálně doléčily a pokračovalo to.

Jenom mě ke konci štvalo, že už jsou všechny jednotky na maximálních levelech a už nejdou vylepšovat :cry:

Ty teď hraješ znovu? Jinak nemrtví se proti tankům nechytají, ne? Prakticky nejsou schopné zničit jednotky - jen je poranit (narozdíl od protitankových, ehm, orků, nebo vylepšených elfů (no to jsou taky takoví chcípáci :wink:).

Btw ty zakopaní nepřátelé na kopcích - to bylo vždycky maso :lol: Nebo když se pak občas sebrala celá mapa všichni se vrhli na tvoji pozici a nepřetržitě útočili :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Anreil
Šifrovač
Příspěvky: 244
Registrován: 14.1.2006 23:48
Bydliště: Antor

Příspěvek od Anreil »

Zvláštní moje abramsy padaly jako mouchy.
Kostrouni jsou mrchy tuhle mi rozehnali celou údernou skupinu po okolí a pak došlo k ohromnému masakru. :-(
Největší sranda je s takovou tou hromadou želé, tuhle na mě útočily 4 v 1 skupince a než jsem je pobil bylo jich asi 60. :-D
Nenávidím vás. Nenávidím sebe. Nenávidím cokoli co stvořil člověk, a proto vás všechny zabiju.
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“