Konec -Varování! - Spoilery!

Cesty Bezejmenného po sférách s jednou moc ukecanou levitující lebkou.
Stránky: Planescape: Torment

Moderátor: Sadako

Odpovědět

Jednoduse...

Dobry
50
88%
Spatny
7
12%
 
Celkem hlasů: 57

Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

Akurat som dohral za bojovnika a na konci Bezmenny v pohode ozivil svojich spolubojovnikov aj ked som sa vyhol tomu aby sa naucil schopnost ,,ozivenie mrtveho,, .... volaco som prehliadol a naucil sa to dajme tomu pocas rozhovoru s transcendent one,alebo je to iba naskriptovane a on to proste urobi vzdy ked transcendent one odide prec?
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

vypité_oko píše:
Vampiria píše:ale pak jsem si ho pojmenovala sama + ještě dovymýšlela pár zajímavých věcí a bylo to :-D
A nechceš se podělit???
Nemám to tady v Praze, válí se to někde v bytě u rodičů, navíc jsem to psala rukou (noční seance s cigaretami na balkoně), tak pochybuji o tom, že bych své klínové písmo vůbec rozluštila :lol:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Ono je stejně nejzábavnější se k tomu konci prokecat... Bojovej konec jsem si dala kdysi dávno, jednou - na zkoušku.
Kecání mě obecně baví mnohem víc - což je taky jeden z důvodů, proč PS:T tak nekriticky zbožňuju.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Cesare píše:Ono je stejně nejzábavnější se k tomu konci prokecat... Bojovej konec jsem si dala kdysi dávno, jednou - na zkoušku.
Kecání mě obecně baví mnohem víc - což je taky jeden z důvodů, proč PS:T tak nekriticky zbožňuju.
Jj donucení Transcendetního ke spolupráci, jeho pohlcení a následné poklidné oživení mých spolubojovníků mi přišlo mnohem víc sebeuspokojující výsledek. A stejně jsem nepochopil, proč bych nemohl dožít svůj (již smrtelný) život s Annah. "Na co" jsem vlastně nakonec umřel?
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

To je asi jediná vec, ktorú som tiež nepochopil - ak NO získa späť svoju smrteľnosť tak do pekla by mal ísť teoreticky až keď by zomrel "prirodzenou" smrťou, nie?
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

CrowX píše:To je asi jediná vec, ktorú som tiež nepochopil - ak NO získa späť svoju smrteľnosť tak do pekla by mal ísť teoreticky až keď by zomrel "prirodzenou" smrťou, nie?
No, podle toho jak vypadá už dělal asi trochu přesčasy. :-D
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Nameless One IMHO na konci neumírá... prostě se jen, tak jak je, propadne do horoucích pekel...;-)

Zajímalo by mě, jestli si krom vzpomínek zachová i moc a schopnosti, který nakřečkoval v průběhu hry...
A taky by mě zajímalo (pokud zabije TTO - tedy svoji smrtelnost), jak to teda s tou jeho ne/smrtelností je dál.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

CrowX píše:To je asi jediná vec, ktorú som tiež nepochopil - ak NO získa späť svoju smrteľnosť tak do pekla by mal ísť teoreticky až keď by zomrel "prirodzenou" smrťou, nie?
IMHO jde o to, že nějaká ta vyšší spravedlnost po něm pase hodně dlouho - ale nemůže ho dostihnout, protože je bezejmenný. Jakmile se dozví svoje pravé jméno, s anonymitou a schováváním je holt konec...
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Myslím, že koniec je jedna z mála vecí, ktoré sú na P:T nevyhovujúce - teraz nemyslím, spôsoby riešenie (to je skvelé), ale samotnú animáciu (outro) - ja by som si vedel predstaviť lepší koniec - prečo by sa mal NO len tak uspokojiť s pádom do pekla - taká entita ako NO (teda ak si aj po spojení zachová nejaké schopnosti) by mala väčšie ciele. :-?

edit: Cesare - v pravom hornom rohu každého svojho príspevku máš tlačítko edit - nemusíš double-postovať. ;-)
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

CrowX píše:Myslím, že koniec je jedna z mála vecí, ktoré sú na P:T nevyhovujúce - teraz nemyslím, spôsoby riešenie (to je skvelé), ale samotnú animáciu (outro) - ja by som si vedel predstaviť lepší koniec - prečo by sa mal NO len tak uspokojiť s pádom do pekla - taká entita ako NO (teda ak si aj po spojení zachová nejaké schopnosti) by mala väčšie ciele. :-?
Toť otázka... Z toho konce myslím nevyplývá zas tak jasně, co NO zamýšlí dál... Celkem to vypadá, že nějaký vyšší cíle má. (Ať už jde o ambice mocenský, mravně-etický, či jakýkoli jiný, z toho echa (what can change the nature of a man) a výrazu NO by se dalo usuzovat, že to nehodlá definitivně zabalit a kdyby nic jinýho, určitě nemíní po zbytek svojí existence rubat protivníky v Blood War jako obyčejnej řadovej pěšák.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

AlieN píše:Teď mě napadlo: když je Bezejmenný na konci za svoje skutky svržen do Abysu do Války krve (viz Outro), neměl by se změnit na nějakého obyčejného démona (Lemure, Abyshai, atd.)?
A na jaké straně vlastně bojuje(L, nebo C)?
Já mám hlavně dojem, že NO nezemře. Prostě se propadne do pekla v celý svý nádheře. A jestli nechcíp, těžko se může inkarnovat. To ho možná čeká, až/jestli padne.
Netvrdím to na 100%, jen si to myslím...

Jinak, ke konci PS:T nemám výhrad... ;-) 8-)
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Cesare: no, mně přišlo, že to naopak zabalit svým způsobem hodlá - rsp. zabalit... svým způsobem vlastně naopak - poprvé skutečně zabojovat tím, že přijme zodpovědnost a trest za své činy...
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Cesare píše:Já mám hlavně dojem, že NO nezemře. Prostě se propadne do pekla v celý svý nádheře. A jestli nechcíp, těžko se může inkarnovat. To ho možná čeká, až/jestli padne.
Netvrdím to na 100%, jen si to myslím...
Tady jde o to, že v Planescape se do pekla (resp. do nějaké z nižších sfér) dostanete právě až po smrti. Nepočítejme až moc živé dobrodruhy, kteří se tam chtějí jen tak podívat, což ale o NO ve Fortress of Regrets asi neplatilo.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Vlasák píše:Cesare: no, mně přišlo, že to naopak zabalit svým způsobem hodlá - rsp. zabalit... svým způsobem vlastně naopak - poprvé skutečně zabojovat tím, že přijme zodpovědnost a trest za své činy...
No, něco takovýho jsem měla zhruba na mysli, když jsem zmínila "vyšší cíle"...:-)
Mám ale holt dojem, že do toho nejde tak úplně odevzdaně...
Domejšlet si samozřejmě můžu ledacos (což je obecně u celý týhle hry velký plus).
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Jenže on je NO natolik ojedinělej úkaz, že bych se nijak nedivila, kdyby i tohle u něj zafungovalo nějak - ojediněle. Je to jen pocit/dohad, samozřejmě.
Odpovědět

Zpět na „Planescape: Torment“