Diablo, Hellfire

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Jen polovina? 8-) :-)
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Niečo mi zaberali aj iné predmety - tie zmieňované of wizadry - proste paranoja - čo ak by mi spadla hra a ja by som ich nechal ležať v meste (hral som multiplayer s jednou postavou) - takže som vsádzal na istotu - aj keď je otravné chodiť potom často do mesta predávať nájdené veci. :-?
There is a limit to stupidity.
182
Valgard
Sigilan
Příspěvky: 238
Registrován: 14.10.2005 14:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valgard »

Najhoršie v hre za wara je jeho pomalosť, a to, ako potvory utekajú. S warom som v tom druhom bonusovom chrame nadaval ako pohan, keď som mal zabijať tie hnusné čarodejnice.

Najlepší je jednoznačne mág. Iba keď boli nejaké potvory imúnne na oheň aj blesky, tak to bolo ťažšie. Inak v pohode.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Definuj mi pojem 'nejlepsi' :).
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Warrior, Warrior!!!! :-P
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Rogue :P.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

necrotising: Za toho jsem dohrál D1 tolikrát, že už mě to neláká. Moc. No... Vlastně... Hmmm... ... :think: No ještě že nemám D1 zrovna nainstalované :mrgreen:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Rogunu jsem mel v Hellfiru na 45. levelu, pricemz jsem ji expil vyhradne lukem :). Jedine kouzlo, ktere jsem pouzival byl Healing z unique staffky The Protector :). Trochu HC.
Valgard
Sigilan
Příspěvky: 238
Registrován: 14.10.2005 14:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valgard »

necrositing : Najlepší myslím v tomto prípade najsilnejší. A nemyslím tým silu ako vlastnosť :). Mne sa z ním hralo jednoznačne najlepšie. Silné kúzla, ktorými zlikvidujem skoro každého na diaľku + mana štít. S warom som nemal nervy naháňať utekajúce potvory. Toho som zanechal niekde pred peklom v hell. Rogue mi tiež veľmi nesadla.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Nevíte o nějakém editoru postav pro Hellfire? Nebo spíš ještě lépe - nevíte, jak změnit jméno postavy v Hellfire? Mám totiž svého mága ještě z Diabla, ale má apostrof ve jméně (děsně mi to vadí a nevím, jak se toho zbavit :-x ).

Stačí mi informace, kterou hodnotu v savu mám přepsat :wink:

Ještě jedna věc, běží na XP Diablo nebo Hellfire bez cracku? Asi ne, co? :-?

Edit: Prima, našel jsem prográmek na změnu jména :-P Hned ho vyzkouším...

http://extreme-gamerz.org/diablo/viewdi ... ilities109
Naposledy upravil(a) sevencreature dne 10.3.2006 23:01, celkem upraveno 1 x.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Zkus soubor s postavou otevrit v nejakem hex editoru a dat hledat to tve jmeno, jinak nevim.

A crack na Diablo? Tak jako tak budes potrebovat image, takze na co crack?
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

S imagem mi to bez cracku nefunguje :-? V 98 to běželo... No je mi to koneckonců jedno - s CD Checkem nebo bez něj... Prašť jak uhoď. Image používám protože mám Diablo i Hellfire a je to tak jednodušší (tj. jedno diablo.mpq pro obě hry).

Edit: Teda změna jména postavy je peklo :-x Ten prográmek nefunguje, tak jsem to dělal jedním trainerem, ale vůbec to nešlo. Nakonec jediný způsob, který jsem objevil je vytvořit novou postavu se jménem, které chcete u té staré, spustit tu starou postavu, sputstit trainter, změnit jméno a uložit hru. Pak ta předtím nově vytvořená postava s kýženým jménem bude mít vlastnosti té staré (ale ta stará tam zůstává dál), akorát save se pokazí, takže je nutné dát s ní novou hru.

Ach jo, takhle pracně (budu si muset na ty jména dávat lepší pozor, tohle už nechci znova zažít :evil: ).

EDIT: Hrajete spíš Hellfire nebo Diablo? :think:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Sniper
Sigilan
Příspěvky: 85
Registrován: 9.2.2006 9:22

Příspěvek od Sniper »

Hellfire - je podle mne lepsi. Jediny co me vazne stve ze se neda parit na BN. Jinak hardcore je pustit si BN a hrat tam jednicku:-) driv tam chodilo dost lidi ale ted uz moc ne...:-)
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Hellfire je neuveritelne zabugovany + nove lokace nejsou nic moc a proto podle me nemuze byt lepsi nez puvodni Diablo.
Uživatelský avatar
Sniper
Sigilan
Příspěvky: 85
Registrován: 9.2.2006 9:22

Příspěvek od Sniper »

jaky bugy myslis? no hive je hnusnej, ale crypta je fakt pekna
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“