Kuřáci & nekuřáci

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět

Kouříš?

Ano
21
17%
Ne
79
62%
Příležitostně (jen když chlastám)
21
17%
Příležitostně (pro uklidnění)
6
5%
 
Celkem hlasů: 127

Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Re:

Příspěvek od Hamster »

Carlos píše:Zvláštní, jsem asi jediný člověk, který, když si kupuje camelky, si vybere žluté a pochutná si na nich :think:
Žluté velbloudy si kupuji v hospodách, pokud nemají startky, ale přesto, že jsou menším zlem, tak opravdu špatně táhnou.
Uživatelský avatar
Javor
Sigilan
Příspěvky: 420
Registrován: 29.9.2005 20:43
Bydliště: Ve skleněné vitríně
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuřáci & nekuřáci

Příspěvek od Javor »

Letos jsem si koupil jen jednu krabičku cigaret, a to ještě napůl s kámošem. Zato jsem se naučil už celkem obstojně balit. Ujíždí taky někdo na kovbojských cigárech?
Feed your head
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuřáci & nekuřáci

Příspěvek od sevencreature »

Hamster: No, to je právě ta výhoda, ne? Dlouho vydrží. Skoro jako Letky :mrgreen:

Javor: No, když už balit, tak spíš něco, k čemu potřebuješ i drtičku bylin :wink:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Bodkin
Sigilan
Příspěvky: 474
Registrován: 5.12.2005 0:32
Bydliště: Soukromá krypta

Re: Kuřáci & nekuřáci

Příspěvek od Bodkin »

Carlos: Ale ano, když jsem si kdysi kupoval, tak jedině zlaté. Ale vzhledem k tomu, že jsem teď měl cigáro minimálně po půl roce, tak jsem to možná jen zapomněl.
SKOČTE ŠIPKOU DO MUŠLE, JEZTE KAŠI S MRKVÍ.
JENOM JÁ JSEM NAŽIVU; VY JSTE VŠICHNI MRTVÍ.
Uživatelský avatar
Javor
Sigilan
Příspěvky: 420
Registrován: 29.9.2005 20:43
Bydliště: Ve skleněné vitríně
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuřáci & nekuřáci

Příspěvek od Javor »

sevencreature: Do dloubých OCBéček se tabák zle balí, ale vždy je s sebou taky nosím :whistle:
Feed your head
Uživatelský avatar
Minsc
Sigilan
Příspěvky: 323
Registrován: 19.5.2008 16:55
Bydliště: Celý Faerun je mým domovem!!!

Re: Kuřáci & nekuřáci

Příspěvek od Minsc »

Už se těším, až uzákoní to, že se nebude moct v restauracích a skoro na všech veřejných prostranstvích kouřit, už vidim ty kuřáky, jak zalejzaj někam na hajzl aby si mohli alespoň krapet popotáhnout..... :twisted: :twisted: :twisted:
"Měli bychom si odpočinout, Boo začíná veverkovatět", Minsc
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuřáci & nekuřáci

Příspěvek od Morty »

OCBčka sa používajú(aspoň u nás) na jointy :mrgreen:

Včera som napríklad nechápal ako týpek dokázal ubaliť do minúty špeka :-D
Čo už, som skôr odchovaný na fajke a do OCB veľmi nebalím to skôr len príležitostne :-P Inak, čo vravíte na tie "bluntové papieriky" také s príchuťami, alebo čo to je :P
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Re: Kuřáci & nekuřáci

Příspěvek od Hamster »

Minsc píše:Už se těším, až uzákoní to, že se nebude moct v restauracích a skoro na všech veřejných prostranstvích kouřit, už vidim ty kuřáky, jak zalejzaj někam na hajzl aby si mohli alespoň krapet popotáhnout..... :twisted: :twisted: :twisted:
Ty šmíruješ lidi na hajzlech?
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuřáci & nekuřáci

Příspěvek od Carlos »

Minsc píše:Už se těším, až uzákoní to, že se nebude moct v restauracích a skoro na všech veřejných prostranstvích kouřit, už vidim ty kuřáky, jak zalejzaj někam na hajzl aby si mohli alespoň krapet popotáhnout..... :twisted: :twisted: :twisted:
Na to nikdy nezískají dostatek lidí. Kromě toho, myslím si, že majitel prostě plácne na dveře cedulku - ,,Kuřácká hospoda, vstup nekuřáků na vlastní riziko". A bude to fungovat jako varovnání ministerstva :mrgreen:
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuřáci & nekuřáci

Příspěvek od sevencreature »

Javor píše:sevencreature: Do dloubých OCBéček se tabák zle balí
Dlouhé? Ccc...

Jedině OCB Premium Rolls 8-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Studentská finanční krize mě dnes donutila (během učení na maturitu) kouřit balené Classic od Vietnamců. Koupil jsem si šest kusovek a najednou mi mostecké zas*ané ovzduší přestalo vadit :mrgreen:

Morty: Do minuty slušný výkon. Kámoš (prvotřídní skouřenka) to dokázal za 48s včetně drcení - to byl fofr (pravda, 10 dní předtím nehulil). Jinak viděl jsem v praze na hlavním nádraží frajera bez domova, který si vyndal papírek, na cca 10 vteřin strčil ruku s papírkem do kapsy, vyndal ji, olízl váleček a cigareta byla na světě během ani ne 15s.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuřáci & nekuřáci

Příspěvek od Sirine »

-no, pane jo, jeden tu chvíli není a nestačím se divit... :think: silná slova :think: jak říkám - chce to zlaté jabko :oops:
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Re: Kuřáci & nekuřáci

Příspěvek od Neferit Sr. »

Není na světe zákon ten, aby na něj český člověk nenašel nějakou berličku. To s tím nápisem na hospodu o vstupu nekuřáka pouze na vlastní nebezpečí ješ dobrý ždurch. To by mohlo i fungovat.
Carlosi, tleskám :applause: a ještě :applause: a ještě :applause:
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Namelles One
Sigilan
Příspěvky: 5
Registrován: 20.1.2009 19:30
Bydliště: Tam v jedné úrovni hluboko v Abyssu(Plesná u Chebu)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuřáci & nekuřáci

Příspěvek od Namelles One »

jsem zásadní nekuřák, za svůj zatím krátký život jsem měl jen jednu cigaretu na rozlučáku, jinak už mě ani nějak neláká tráva, hulil jsem chvíli, ale potom co mě to pokládalo na zem a hned po příchodu domů jsem chrápal někde na gauči jak zabitej jsem došel k tomu že tohle není pro mě :-D
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“