Strachy, běsi, fobie

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Stěžuju si na tohle:
Obrázek
Zas jsem se toho lekla... :roll: ;-)

(Samozřejmě po nikom nechci, aby si kvůli mně měnil signaturu, stejně bych si měla pomalu zvykat, už je březen... ;-) )
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Super pavouci jsou v Thiefovi 2... :). A jeste ty zvuky, ktere vydavaji... az prebiha mraz po zadech :-? :-D.

Stezuju si na to, ze me trochu boli hlava.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Cesare, necrotising: Vždyť pavouci jsou tak roztomilí :shock: Jediná hra, kde mi vadili byl Resident Evil - ale jen ze začátku, než se jim člověk naučí vyhýbat.

Landor: Zkus ty DVD vypálit u někoho jiného a když to nepůjde, tak je reklamuj. Může to být třeba vadná série - a je možné, že nebudeš jediný, kdo je donese na reklamaci.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Cesare píše:Stěžuju si na tohle:

Zas jsem se toho lekla... :roll: ;-)

(Samozřejmě po nikom nechci, aby si kvůli mně měnil signaturu, stejně bych si měla pomalu zvykat, už je březen... ;-) )
Od jisté doby ( = doby, kdy jsem byla nucena kvůli bráchovi masově vybíjet pavouky) jsem si na pavouky vypěstovala jistou averzi, kterou v létě nepřežil jeden pavouk, který se mi vyskytl ve stanu. sice jsem se nelekla té osminohé potvory, co má Assassin v signatuře, ale i tak nebylo její první spatření nikterak příjemné :lol:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Co proti těm pavoukům pořád všichni máte? V létě se mi nějaký menší usídlil v pokoji a v rohu místnosti si upletl pavučinu. No a co? Hlavně, že na mouchy a komáry jsem si po jeho dobu působnosti nemohl stěžovat 8-) .
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Do chvíle, než mi pavouk leze po posteli, proti němu nic nemám, ale jakmile to udělá, okamžitě se modré kolečko kolem mě mění na červené :lol: a pak má pavouk štěstí, když mám náladu na to, abych ho raději vyhodila ven, než abych ho zabila :lol:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

MCZ píše:Co proti těm pavoukům pořád všichni máte? V létě se mi nějaký menší usídlil v pokoji a v rohu místnosti si upletl pavučinu. No a co? Hlavně, že na mouchy a komáry jsem si po jeho dobu působnosti nemohl stěžovat 8-) .
Já mám pavouky náhodou ráda, dokonce mi přijdou krásný.
Ale kdo žádnou fobií nikdy netrpěl, ten to holt těžko pobere. Takže buď rád, že si je v klidu můžeš hýčkat v pokoji, aniž by ti to bránilo ve spánku, a přestaň se blbě ptát...;-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Cesare: Beru na vědomí, až bude trochu příjemnější počasí, půjdu si jich nachytat celou krabici ;-) .

Ale není pravda, že nemám žádnou fobii (třeba strach z výšek), jen nevím (neplést s "nechápu"), co je na pavoucích tak odpudivého (už vůbec ne, když říkáš, že ti přijdou krásný ;-) ).
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Cesare: Trošku mi v tomhle připomínáš jednu kamarádku, které když jsem řekl, že podle vědců sní každý člověk za svůj život během spánku pár pavouků, tak to s ní málem seklo.. ;-)
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Osobne nikdy som nepochopil, co vela ludi (hlavne dievcat) ma proti hmyzu vseobecne.... (arachnofobikov neratam) A toboz nie u pavukov- nikomu nic nerobia, nebzucia, nepoletuju nad hlavou, a naviac su, ako povedala Cesare, svojim sposobom krasni a pavuciny za babieho leta su umenim... :) Btw ja osobne nie som schopny ani zabit muchu, bolo by mi jej luto :-D Radsej budem trpezlivo vystavat jej bzucanie.....
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Elessar píše:Btw ja osobne nie som schopny ani zabit muchu, bolo by mi jej luto :-D
Same here :-) .
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

MCZ píše:Cesare: Beru na vědomí, až bude trochu příjemnější počasí, půjdu si jich nachytat celou krabici ;-) .

Ale není pravda, že nemám žádnou fobii (třeba strach z výšek), jen nevím (neplést s "nechápu"), co je na pavoucích tak odpudivého (už vůbec ne, když říkáš, že ti přijdou krásný ;-) ).
No, IMHO na nich není odpudivýho nic. Aspoň mně odpudivý nepřijdou. Já nevim, proč by se ve mně krve nedořezal, když narazím na pořádnýho pokoutníka. Je fakt, že jsem na sobě musela zapracovat a uvědomit si, že ne pavouci, ale arachnofobie mi otravuje život. Dál jsem se zatím nedostala...:-) Už pár let jsem na mrtvým bodě. Dokud se ode mě držej dál, tak pavouky zbožňuju. Je to naprosto iracionální záležitost a nevím tomu hlavu, patu ani příčinu.
Ale myslím, že v jejich nepředvídatelnosti a v jejich pohybu je cosi fascinujícího a pro mě až lehce děsivýho. Proč mě to ale víc děsí, než okouzluje, to fakt netuším.
KOFi píše:Cesare: Trošku mi v tomhle připomínáš jednu kamarádku, které když jsem řekl, že podle vědců sní každý člověk za svůj život během spánku pár pavouků, tak to s ní málem seklo.. ;-)


To je mi známo a až tolik mě ta představa neděsí. Děsí mě představa, že bych se při tom vzbudila - takže si ji radši moc nepřipouštím...;-) Dokud o tom nevim, v pohodě - kdybych měla řešit i tohle, tak mě odvezou...;-)

EDIT: Jinak by mě taky zajímalo, proč zrovna arachnofobie se vyskytuje tak často. Mám pocit, že je to dokonce nejběžnější fobie vůbec.
Případně ten děs z hmyzu, housenek a mnohonožek...
Možná že je to všechno takový malý, nenápadný a může vám to vlézt za triko nebo do nohavic...;-) Nebo že je to lidem a savcům na takový hony vzdálený. Ta "jinost" v tom IMHO taky hraje jistou roli. Taky je toho všude plno...
Těžko říct...:-)
Naposledy upravil(a) Cesare dne 12.3.2006 19:50, celkem upraveno 1 x.
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
SiNuHeT
Sigilan
Příspěvky: 544
Registrován: 30.9.2005 22:28
Bydliště: Lihový doom

Příspěvek od SiNuHeT »

MCZ: strach z výšek, povídáš? Co říkáš na tohle? ;-)
Jsi-li něčím nesmírně roztrpčen nebo zkrušen, pak se rozpomeň, že lidský život je mžik a že všichni co nevidět odejdeme.
-Marcus Aurelius
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Brutal :). Taky mam strach z vysek, ale paradoxne se bojim mnohem vic, kdyz se divam nahoru nez dolu...
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

SiNuHeT píše:Co říkáš na tohle? ;-)
MCZ: Jenom se na to prosím tě nedívej :!: :naughty: :pray: :sick: :-D ;-)

Taky mám z výšek závratě.. :-(
Jednou jsem stál asi ve třetím patře na takovým balkónku, který měl mřížkovanou (tudíž prakticky průhlednou) podlahu - FUJ :!: :-x
Naposledy upravil(a) KOFi-chan dne 12.3.2006 19:56, celkem upraveno 2 x.
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“