Strachy, běsi, fobie

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
wosmahl
Sigilan
Příspěvky: 399
Registrován: 2.3.2006 14:34
Bydliště: Kárlsbád
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wosmahl »

KEBULE píše:Ucholář Vlasáku tak znám škvora já a na táborech jsem je likvidoval programově... Jak mi brouci nevadí tak tyhle ludry fakt nee :evil:
JJ, zrovna sem si vzpoměl jak sem na táboře jednoho rozmáčk na posteli hlavou když sem se převaloval..Křuplo to fakt pěkně :twisted: :twisted: Jinak mám celkem fobii z pavouků, hlavně těch co maj dlouhý nohy a malý tělo a to se ještě umocňuje když ho musim vzít do ruky
Quand trois poules vont aux champs,
La premiére va devant
La seconde suit la premiére
La troisième va derrière.
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Vallun píše:Ale to Ti neublíží ten pavouk, leč Ty sama...:)
No to bych netvrdila, copak když se udusím následky alergie, tak jsem si ublížila já sama a nebo travní pyly? Nebo když na mě někdo bafne a já se opařím, tak jsem si taky přece neublížila sama ne? To jsou snad vnější okolnosti ne? V podstatě je to jen iracionální reakce na něco v tvém okolí, za což já nenesu žádnou odpovědnost. ;-) :twisted:
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

To záleží, jak to bereš, pokud trestněprávně, tak je to složitější.... ale jinak, obecně a lgoicky vzato ano, za všechno tohle neseš odpvoědnsot sama. Jedná se o reakci Tvého těla, o nic jiného...
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Vallun píše:To záleží, jak to bereš, pokud trestněprávně, tak je to složitější.... ale jinak, obecně a lgoicky vzato ano, za všechno tohle neseš odpvoědnsot sama. Jedná se o reakci Tvého těla, o nic jiného...
No tak to je pěkné. Obecně a logicky vzato je smrt reakci těla na bodou ránu. :-)
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Hamster - přemýšlím, jak na tohle reagovat... Na bodnou ránu reaguje každé tělo stejně, na alergen nebo vylekání nikoliv, takže pro následek není rozhodující podnět, ale reakce těla...
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

:lol: Je to tady zase, za všechno můžou jen ti zatracení lidé!
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

A snad za to, ze niekto dostane z pavuka infarkt, moze ten pavuk? :eh:
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Ale opět nikdo netvrdí, že za to může ten pavouk... Imho za nějakou fobii nemůže nikdo, protože pak by třeba i negři byli odpovědní za to že jsou černí :!: :idea: :lol:
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Adieu píše:...pak by třeba i negři byli odpovědní za to že jsou černí :!: :idea: :lol:
tomu říkám trefa do černého! :lol: toto budiž pravdou pravdoucí ode dnes na věky věků
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Adieu píše:Ale opět nikdo netvrdí, že za to může ten pavouk... Imho za nějakou fobii nemůže nikdo, protože pak by třeba i negři byli odpovědní za to že jsou černí :!: :idea: :lol:
No, ja tiez netvrdim, ze za to moze ten dotycny... :) Nechajme to radsej tak... :)
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Vallun píše:To záleží, jak to bereš, pokud trestněprávně, tak je to složitější.... ale jinak, obecně a lgoicky vzato ano, za všechno tohle neseš odpvoědnsot sama. Jedná se o reakci Tvého těla, o nic jiného...
Ano, jde o reakci mého těla, kterou ale nemůžu nijak ovlivnit, tudíž nemůžu nést odpovědnost za něco, co nemůžu žádným způsobem ovlinit. Pavouk je naopak odpovědný za neúmyslné ublížení na zdraví. Já to logicky prostě vidím jinak. Když ti do počítače nahraje někdo chybný software a uzamkne přístup k jeho přeinstalaci, tak to, že počítač nefunguje, jak má, není přece chyba tvoje, ale toho, kdo to naistaloval, i když oboje už nyní patří tobě. Akorát v případě těla je pachatel příroda, těžko ji donutíš, aby systém přeinstalovala. :twisted:
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Vanda -
1. samozřejmě, že to sama můžeš ovlivnit, navíc to není tak těžké, chce to jen trošku úsilí...:)
2. pavouk nemůže odpovídat za nic, ani v přeneseném smyslu nemůže za to, že je pavouk, z jeho strany se tedy nejedná ani o úmysl, ani o nedbalost
3. naopak Ty bys mohla být odpvoědná za nsáledky své fóbie, enb o ní zjevně víš a proto, pokud to hrozí nějakou škodou druhým, jsi povinná se tomu vyhýbat
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Vallune POZOR začíná se u tebe projevovat profesionální deformace :naughty:
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
SneZhulak
Sigilan
Příspěvky: 344
Registrován: 8.10.2005 8:13
Bydliště: vlastní hlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SneZhulak »

KEBULE píše:Vallune POZOR začíná se u tebe projevovat profesionální deformace :naughty:
Pravda je pravdou, jen když se ti to hodí :whistle: :-D
težko pochopit, že chápu vše, protože mi nezbýva nic jiného než nechápát nic
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Vallun píše:Vanda -
1. samozřejmě, že to sama můžeš ovlivnit, navíc to není tak těžké, chce to jen trošku úsilí...:)
2. pavouk nemůže odpovídat za nic, ani v přeneseném smyslu nemůže za to, že je pavouk, z jeho strany se tedy nejedná ani o úmysl, ani o nedbalost
3. naopak Ty bys mohla být odpvoědná za nsáledky své fóbie, enb o ní zjevně víš a proto, pokud to hrozí nějakou škodou druhým, jsi povinná se tomu vyhýbat
Fajn, nesouhlasím s bodem 1. a 2. a nebudu se opakovat. Řekni mi tedy konstruktivní řešení, jak s troškou úsilí se zbavím fóbie a hlavně mě zajímá ta troška úsilí, protože už výše jsem psala, že jsem se pokoušela ten pocit hnusu zmírnit mockrát.
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“