Sigilská trička a kšiltovky + hrníčky --- NOVINKA :-)

Chcete se potkat se svými idoly z fóra? Domluvte si schůzku.

Moderátor: yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Kšiltovka: první typ, písmo plné, barva modrá
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Lothar
Sigilan
Příspěvky: 58
Registrován: 29.9.2005 0:43

Příspěvek od Lothar »

Chci si na posledni chvili zkontrolovat objednavku a zjistim, ze jsem zadnou neudelal :roll:. Takze...

Velikost: XL
Barva trika: oranzova
Barva potisku: cerna
Logo: ne
Symbol: vzadu

(Popravde v tech velikostech se moc nevyznam. Kdyz jsem naposled kupoval nejaky obleceni, tak jsem po vyzkouseni odesel s trikem M a mikinou XXL, takze s XL snad trefim rozumnej prumer.)
And now for something completely different!
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

yenn píše:Také jsem pro první typ. Písmo plné, barva je mi fuk.
Elessar píše:Siltovka, typ 1, pismo plne, farba tmavozelena...
sevencreature píše:Kšiltovka: první typ, písmo plné, barva modrá
Kšiltovkáři, kteří jste tak neučinili, můžete se pls vyjádřit, co z toho platí na barvu čepice a na barvu té výšivky - resp. barvu čeho jste uvedli a doplnit tu, která není uvedená... ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

kšiltovka: černá
písmo: bílé, béžové...
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

kšiltovka: první typ
barva: černá
písmo: plné bílé
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Farba siltovky- tmavozelena
Napis- biely, prazdny...
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

písmo bílé nebo šedé
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

:-)

Příspěvek od KEBULE »

Neuvažoval někdo z vás třeba nad hrníčkama? Trička mě moc neberou, ale na hrnky jsem docela zatíženej... :-D
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Kong Bao-tan
Sigilan
Příspěvky: 483
Registrován: 11.10.2005 13:11
Bydliště: Svět Ideí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kong Bao-tan »

Já bych zas bral tílka - přes léto nenosím skoro nic jiného :-)
Dost již bylo ostrých uší, na čase tasit nosy!
Něco málo o Svirfneblinech: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=125332#125332
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Vlasák píše:Druhou věcí je to, že nápis Sigil pouze s vyšitými obrysy (tj. "neplný") je složitý a znamenal by příplatek 500 Kč.
V tom případě objednávku ruším. 8-)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Taktéž ruším objednávku. Třeba se ještě něco vyskytne nebo se to nějak vyvrbí, ale momentálně to je nějak zamlžené.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Ty čepice jsem s nimi dál víc neřešil, zkusim se poptat na nějaký možnosti - ono šlo hlavně o stihnutí trikotů ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Tááák, úplně bych sem zapomněl hodit výsledky zjištění ;-)

Takže - předně hrníčky.

Dobrá zpráva je, že můžeme objednat jakýkoliv počet chceme. Ale bylo by dobré, aby to byl počet rozumný, tj. aspoň tak 10 od jedné barvy. Opět platí, že čím více stejného, tím lépe.

Cena - hrubý odhad je 1300 Kč / počet hrníčků + cena hrnku samotného (CHS). Takže při deseti kusech 130 + CHS Kč na exemplář, při dvaceti 75 + CHS Kč na exemplář. Ceny jsou pouze orientační, takže +/- 20 Kč (spíše + ;-))

Na nás je tedy vybrat druh a barvu - http://www.potisktricek.cz/reklamni_predmety/?id=hrnky

přičemž barvy tam vypadají ty výchozí a teď koukám, že jeden ten druh tam má "několik základních barev" - co to přesně znamená, ještě zjistím ;-)

K tomu se samozřejmě váže i motiv a jeho barva - tedy, zda na hrnek pouze "symbol of Torment", či i nápis Sigil. A v jaké barvě?

Asi bude nejlepší, když se každý dáte jakoby "objednávku" na hrnek a uvedete, jaké barvy byste byli ochotni akceptovat a jaký návrh barva (potisku). Pak se z toho udělá nějaký průnik...

Každopádně bych tady ještě počkal na bližší info o barvách. Takže zatím si pouze rozmýšlejte ;-)

No, takže bližší info o barvách mezitím dorazilo, cituji ;-)
modrá kobaltová, černá, bílá, cihlová, zelená, světlemodrá, ... ne červená!!!! ta stojí vždy téměř jednou tolik (a vevnitř je vždy bílá), pak je ještě pěkná zamrzlá (ledová)


Kšiltovky
- s nimi to je v zásadě podobné. Pokud bychom dali dohromady objednávku blížící se 25 (stejným) kusům, pak můžeme vybírat z
http://www.cofee.biz/index.php?lang=&section=caps. Přičemž těch 25 není povinných, prý by stačil i menší počet (třeba 10-15), ale pak se to prodražuje.
V případě menších kusovek (opět by to chtělo najít nějakou rozumnější shodu), pak výběr z http://www.potisktricek.cz/textil_pro_p ... 746f766b61.

U kšiltovek je pak taky problém s tím, že složitost vyšití symbol of torment, vyčíslila by cenu do velkých výšin, tudíž tady by se jednalo o nápis Sigil ve verzi "plně" vyšitý, tj. ne kontury.

U kšiltovek bych to viděl tedy taky na nějakou shodu v hlavní barvě a typu čepice - kdyby někdo vyzobal hezký typ na barvě výrobce, mohla by padnout shoda na tom. Takže asi tu pište možné kandidáty z typů a barev, které by se vám líbily, a třeba z toho něco dohromady vzejde ;-)



A nakonec klasika - trička ;-) Když vezmu v potaz, že nejsou pořádně rozdaná ani ta z poslední várky, je to trochu troufalé ;-) Tady situace ukazuje, že možnost "poslat to po někom" je poněkud zdlouhavá, takže buď na pissu, nebo přes nějakého vybraného delegáta na pissu, nebo osobní vyzvednutí, nebo pošta. Spoléhání se na předávky, natož pak na mě se jeví jako ošidné - takhle idlují trika pro varáky, což je z většiny moje máslo na hlavě; anebo tričko pro BGSlayera, které mělo putovat trasou Neferit - OP sraz - AlieN - Brno - BGSlayer, a vzhledem k nedostatku moravských srazů skončilo hned na začátku trasy ;-)

Každopádně lze objednávat klasiku http://www.potisktricek.cz/textil_pro_p ... &detail=16 - potisk buďto černý, bílý (i jin, byl třeba červený, ale čim menší počet exemplářů potištěných danou barvou, tím pak větší cena); potisk symbol of Torment vzadu, či vepředu; možnost dodatečného textového loga Sigil dopředu.
Trička jsou celkem masová záležitost, takže tam není problém v drtivé většině případu uspokojit i "kusové" objednávky. Opět platí, že čím méně objednávek, tím vyšší cena na jedno triko.
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

javor píše:Hrnek- černý s bílým Tomentem
Taky tak.

Kšiltovku bych bral v podobné barevné kombinaci.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

2 bílé nebo frozen (symbol torment)
Žralok, který štěká, nekouše.
Odpovědět

Zpět na „Srazy a setkání“