Co očekávám od Sigilu?

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Neříkal jsi něco podobného před pár měsíci i ty mě Yachi? Prostě to ignoruj a hotovo. Já už jsem to udělal a jsem v pohodě.
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Ách, už mi ty flejmy chybí....
To se opravdu nenajde nikdo, kdo by žehral na úpadek Sigilu, spoustu spamu a nekvalitu příspěvků?
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Ajantis - já osobně jsem na fóru od 10. června loňského roku. Já nevím ja vypadalo ajak výrazně lepší a kvalitnější příspěvky chodily do jednotlivých vláken. Neměl jsem na to abych se vracel do nějaké minulosti čas aani jsem v tom neviděl cokoliv pro mě přínosného.

Za ten necelý rok jsem zde viděl ačetl lecos. Pod něco bych se podepsal, něco mi připadalo jako blbost a něco jako věc zamyšlení.

Nějakého výrazného úpadku jsem si já osobně nevšiml. To neznamená že není. Takže bych přivítal pohled Tokkara, Vampirie-ta mi už i napsal že bych měl některé věci lépe zvážit a měla pravdu, a jiných co jsou zde výrazně déle než já.

V čem vidíš nekvalitu příspěvků? V kterých konkrétních vláknech? Proč to nenapíšeš v aktuálním čase a neřekneš - píšeš koniny hombre?

Je to fórum zvláštní - je to spíše druhotný produkt něčeho úplně jiného. Takže jak se vyvíjelo, přibývalo témat astále se vše mělnilo. Věková skladba, široké spektrum zájmů jednotlivců a jiné aspekty zákonitě vedou ktomu že se celá vlnoplocha fóra zvětšuje a tím se stává plošší. Přesto si myslím, že některé diskuse jsou velmi zajímavé a přínosné. Třeba jen v tom, že se lidi pohádají. I to je prima.

Nežehrej a skus jeho kvalitu zvednout - příspěvky, diskusí, polemikami a třeba i jízlivostmi. Máš všechny možnosti.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Ajantis píše:To se opravdu nenajde nikdo, kdo by žehral na úpadek Sigilu, spoustu spamu a nekvalitu příspěvků?
Neferit Sr. píše:V čem vidíš nekvalitu příspěvků? V kterých konkrétních vláknech? Proč to nenapíšeš v aktuálním čase a neřekneš - píšeš koniny hombre?
''Opakuji - nechápat doslovně... Supi už krouží nad zdechlinou. Opakuji - supi už krouží nad zdechlinou'' :lol:
Neferite - sem tam se právě stačí ponořit do dob (ne)dávno minulých a hned bude vše jasné 8-)
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Aneb jak Senior Ajantisovi na lep sedl. :lol:
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“