Série Metal Gear Solid

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

sevencreature píše:Přiznávám, že mě těch údajných 90 minut videí ve hře docela láká :think:
Ono to má být dle některých zdrojů tak, že 90 minut trvá JEDNO JEDINÉ video. Dohromady by jich pak mohlo být podstatně víc.

Já ani nechci pomyslet na to, že by něco mohlo být MGSovitější než původní MGS. To už je přímo Room 101. :anxious:
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

U recenze v Levelu je uvedeno, že celková stopáž filmečků v MGS4 činí 110 minut.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

yenn píše:U recenze v Levelu je uvedeno, že celková stopáž filmečků v MGS4 činí 110 minut.
Ještě že to není těch 101 minut. :-)
Takže už zbývá jen vyřešit dilema, jestli se podívat na nový film Uwe Bolla, nebo si zahrát MGS4. :mrgreen: Já volím rozhodně to první - už jsem si sehnal (byť starší) Alone in the Dark. 8-)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od sevencreature »

Ajantis píše:Ono to má být dle některých zdrojů tak, že 90 minut trvá JEDNO JEDINÉ video. Dohromady by jich pak mohlo být podstatně víc.
[[/quote]
No, to by bylo fajn (koneckonců, interaktivní film může být fajn, když je dobře udělaný), ale asi by na to bylo potřeba trochu víc BD disků :-?

Hmm, jak se poslední dobou stává zvykem, dual audio release se nekoná :roll: Bída.

EDIT: Heh, MGS4 vážně trhá rekordy - snad o žádné hře z poslední doby se toho tolik nenamluvilo ještě předtím, než byla vydaná :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Adolfik
Sigilan
Příspěvky: 166
Registrován: 12.4.2008 13:36

Re: Série Metal Gear Solid

Příspěvek od Adolfik »

Tak jsem si sehnal tuhle pařbu a jal hledat patche a další upravy a číst fan stránky s trikama, abych byl na tu hru co nejvíce překvapený. Nakonec jsem hledal češtinu a zjistil jsem, že existovala beta a final. Samozřejmě jsem stáhl final, ale co to... Některé texty jsou stále anglicky. Jak si tu hru mám vychutnat? Nezapomněl jsem na nějaký patch (neexistuje) nebo mám špatnou verzi hry anebo to je tak v té češtině schválně a překladatel ty texty prostě nenašel?
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

yenn píše:U recenze v Levelu je uvedeno, že celková stopáž filmečků v MGS4 činí 110 minut.
Ovšem podle recenze na Hrej! tvoří z cca 15 hodin „hraní“ filmečky více než 10 hodin :shock:
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

yenn píše:Ovšem podle recenze na Hrej! tvoří z cca 15 hodin „hraní“ filmečky více než 10 hodin :shock:
:lol: A těch zbývajících 5 hodin jsou natuty souboje s bossy. Odhaduji to na 2-3, které hráč opakuje do zblbnutí a každého nepřítele v nich musí porazit několikrát. :lol:
Jen by mě ještě zajímalo, jestli ty filmečky půjdou přeskočit. :twisted:
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Série Metal Gear Solid

Příspěvek od sevencreature »

Ajantis: Pokud vím, tak přeskočit jdou. A soubojům s bossy je vytýkáno, že jsou dost snadné :wink:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Série Metal Gear Solid

Příspěvek od scorpioo »

Taký dotaz.Načo chcete v MGS preskakovať filmy :?: Tie su tam tak dôležité ako v RPG dialógy a vývoj postavy
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

scorpioo: Nemálo her (a hlavně japonských a hlavně na PlayStation) má ve zvyku před nějaký těžký souboj srát co nejdelší videosekvence, a jelikož je neumožňují přeskakovat, musím na ně při opakování souboje čumět stále znova. V MGS to ovšem má i druhý rozměr, o kvalitě těch videosekvencí si totiž - jak patrno z tohoto tématu - myslím svoje.
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Série Metal Gear Solid

Příspěvek od scorpioo »

Aha , to som teda nevedel lebo japonské hry dáko nemám vo zvyku hrávať.Hral som asi len Tekken :-D
Ja viem asi moja chyba
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“