Blbá nálada

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Škoda že jsi tak daleko. Tady pomůže jen jedno. Zajdi za maminkou, že potřebuješ pochovat. Jina se zblázníš.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
crovax en-vec
Sigilan
Příspěvky: 396
Registrován: 28.9.2005 16:14
Bydliště: "Kráter"

Příspěvek od crovax en-vec »

Nef Sr.: njn, ale řešili jsme to na "ostravském" srazu s MCYetem a myslím, že už je vyřešeno ;-) Táááákže, zbývá sehnat komp a pak tjadá... do království snů. Akorát ty zlaťáky pořád mizí :-D
Život je hra, která se nedá vyhrát. Na konci téhle mise stejně všichni zařvem...

Vyassaultujem a všechny rozzassaultujem!!! je kompletně napsané!
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

Já mám krajně blbou náladu, bo mě nějaký zasr... zkur... zje... ču... na pouti připravil o mého Sony Ericssona :-? :-x
Postřílejte kapsáře a budu vám nadosmrti mýt nádobí.
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

mna raz takmer okradol jeden, predtym uz snad milionkrat :-x
debili sprosty :-D :evil:
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Vrátím se z pustiny, těším se na skvělou civilizační vymoženost, jako net bez debat je a první, co zjistím je, že mi fotr pravděpodobně jen tak ze srandy odstřihl síť na proxy. Vrací se za tři týdny a má to zaheslované... Řešením u www je, že jsem si prostě sedl k jeho compu, ale má tu IE a ani si tu moc nezatorrenntím....proboha.... :roll:
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Ech... Měla bych začít přehodnocovat svůj vztah k chlastu...
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Cesare píše:Ech... Měla bych začít přehodnocovat svůj vztah k chlastu...
teda styděla bych se to říct nahlas, ale dneska s tebou opravdu souhlasím. :oops:
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Ale copak holky? :twisted: Utrpěly jste obě a přitom nezávisle na sobě těžký alkoholový úder? To se všechno zpraví a kocovina přejde. :-D
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Neferit Sr.: Nejen ony :-?

Ale to by ještě nebylo nejhorší, mě skoro zlikvidovalo až další den pár hodin poslouchání hudby na fesťáku za sálajícího odpoledního slunce :evil:
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Alkohol je metla :?: A v těchto teplech navíc motorizovaná.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

A já si už naivně začal myslet, že holky přišli na to, že konsumují moc málo alkoholu. :-D
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Lerek - však taky umí. Pijí hodněš a hodně míchají a pak je jim 3 dny blbě a nikdy na to nezapomenou. :twisted:
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Škoda že jsem v sobotu ztratil lihovku a plot na mé ruce tak nemá plnou informační hodnotu... :-x
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Neferit Sr. píše:Ale copak holky? :twisted: Utrpěly jste obě a přitom nezávisle na sobě těžký alkoholový úder? To se všechno zpraví a kocovina přejde. :-D
Nemluvím o kocovině, tu už nějak přežiju... Jde spíš o syndrom "eště včil sa stydím, co jsem všechno tropila"... Uff...
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Cesare píše:
Neferit Sr. píše:Ale copak holky? :twisted: Utrpěly jste obě a přitom nezávisle na sobě těžký alkoholový úder? To se všechno zpraví a kocovina přejde. :-D
Nemluvím o kocovině, tu už nějak přežiju... Jde spíš o syndrom "eště včil sa stydím, co jsem všechno tropila"... Uff...
když jsem s tebou tak souhlasila, tak jsem si pak říkala, že třeba jsi to myslela jinak než já, ale vidím, že opravdu mohu tvá slova zarámečkovat a podtrhnout. :oops: :doh:
Lerek - však taky umí. Pijí hodněš a hodně míchají a pak je jim 3 dny blbě a nikdy na to nezapomenou. Twisted Evil
Neferit Sr.: jako bys tam byl
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“