Blbá nálada

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

To se jen projevily mé letilé zkušenosti. Já bych moh napsat román. Došlo to tak daleko, že už jsem více než 4 roky nevypil ani kapku. Ono se to usadí a nestyď se. Když Ti někdo bude něco plácat, klidně řekni : :!: "A to ještě nevíš, co jsi dělal ty". :!:

Obrana je nejlepší v útočné verzi. :twisted:
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Neferit Sr. píše:To se jen projevily mé letilé zkušenosti. Já bych moh napsat román. Došlo to tak daleko, že už jsem více než 4 roky nevypil ani kapku. Ono se to usadí a nestyď se. Když Ti někdo bude něco plácat, klidně řekni : :!: "A to ještě nevíš, co jsi dělal ty". :!:
Jeden kamarád měl na abstinenci docela zajímavý pohled. Jednou jsme si takhle dávali večerní pivo za šumění řeky a smáli se vyprávěným alkoholovým zážitkům. Jakožto člen turistického oddílu pronesl památnou větu - Jako abstinent bych tyhle srandovní zážitky neměl. A opravdu, když si kdykoliv vzpomenu na setkání, kde byli přítomní i abstinenti, tak se neubráním dojmu, že právě ti se nejvíce nudili a z večera měli houbeles. Nikdo jim nepřipomínal, co za věci vyváděli. Nikdo se s nimi nemohl takovým věcem smát a po čase už je samozřejmě nikdo nikam nezval, páč co s nima.
Já přirozeně neobhajuji alkoholismus. Opravdu opilý jsem byl jen jednou a to mi úplně stačí. Ovšem odpírat si jisté uvolnění je docela nuda. :-)
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

Z mé zkušenosti vím, že nemusíš pít, abys vešel do dějin táborových a jiných ohňu :lol: :oops: stačí být veselý a šikovný a... 8-) :lol:
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Pan Bača
Lim-Lim
Příspěvky: 401
Registrován: 30.9.2005 7:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pan Bača »

Zapíjení malé Elišky se včera nějak zvrtlo, hlavu mám jak střep... už jsem asi starý, nebo jsem odvykl
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Pan Bača píše:Zapíjení malé Elišky se včera nějak zvrtlo, hlavu mám jak střep... už jsem asi starý, nebo jsem odvykl
a malá Eliška přežila?
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Pan Bača
Lim-Lim
Příspěvky: 401
Registrován: 30.9.2005 7:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pan Bača »

malá je doma, taťka je v pohodě.. ale strejdovi je dneska nějak podivně.. tenhle stav jsem zažil naposledy někdy před operací a to už jsou víc jak dva roky
Uživatelský avatar
SneZhulak
Sigilan
Příspěvky: 344
Registrován: 8.10.2005 8:13
Bydliště: vlastní hlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SneZhulak »

stratil sem v hospodě mobil a děda je v nemocnici s obrovským nádorem na tlustým střevě a metastázích na játrech.
težko pochopit, že chápu vše, protože mi nezbýva nic jiného než nechápát nic
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Mobil je věc pomíjivá. Koupíš si nový. Ale to s dědou je zlé. Moje máma přežila strašlivý nádor v četně metastáz před dvěma lety. Nyní jí našli další. Jsem na přášky a bojím se.
Naposledy upravil(a) Neferit Sr. dne 25.7.2007 21:03, celkem upraveno 1 x.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

moja mama nador neprezila... rakovina je svinstvo :evil:
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

Ano, šikula Zakat stále udržuje nelichotivý poměr jedné rozbité myši na rok. Ale tahle si to způsobila sama!!! :idea:
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
SneZhulak
Sigilan
Příspěvky: 344
Registrován: 8.10.2005 8:13
Bydliště: vlastní hlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SneZhulak »

a je to v piči moc. Mamka mi řekla že má rakovinu. dvakrát v rodině
težko pochopit, že chápu vše, protože mi nezbýva nic jiného než nechápát nic
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

SneZhulak píše:a je to v piči moc. Mamka mi řekla že má rakovinu. dvakrát v rodině
Hodně štěstí v boji vám oběma. Mě už stála dědu a letos v lednu i tátu. Vřele doporučuji nespoléhat se jen na chemoterapii, ale preferovat především přímé operace či vypalování nádorů (dosti úspěšná metoda, o které čert ví proč onkologové moc nemluví, raději předepíší nové léky vrámci chemoterapie).
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Mojí mámě ji diagnostikovali po třech letech znovu. Nevím jak to dopadne. Poprvé přežila zázrakem a chemoterapie zabrala způsobem který bych nikdy neočekával.

Podruhé nevím.

Prožil jsem to jednou v strašném stresu. Nyní přes velkou lítost jsem klidnější. Jedno mi to není ale jako bych to viděl z větší dálky a nebylo to tak zlé.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
wosmahl
Sigilan
Příspěvky: 399
Registrován: 2.3.2006 14:34
Bydliště: Kárlsbád
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wosmahl »

xRage: Můj táta taky ne. :cry: Ale přeju všem hodně síly ať to přežijou ve zdraví.
_______
No jinak sem nasr**** protože když hrajem s kámošem po netu age 2 tak nám vždycky po 10-15 mínách spadne spojení..a nevim čim to je.. :evil: :evil: a už sme toho hardesta měli nakolenou :evil: :evil: :evil: :evil:
Quand trois poules vont aux champs,
La premiére va devant
La seconde suit la premiére
La troisième va derrière.
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

mno tak to uprimnu sustrast wosmahl...(btw som ten nick, alebo to slovo uz niekde pocul, ale kde, hmm)

mno a blba nalada je tu vdaka skole :P takze prisla skola a uuuurcite pride nieco co ma nastve :D
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“