Dobrá nálada

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Javor
Sigilan
Příspěvky: 420
Registrován: 29.9.2005 20:43
Bydliště: Ve skleněné vitríně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Javor »

Já jsem dnes téměř na vrcholu blaha. V jednom bazaru jsem objevil první dva MAD MAXe dohromady za stovku, navíc v relativně slušné kvalitě. Venku už zas začalo být hezky. Internet, který od pondělí stávkoval, se rozhodl opět sestoupit mezi nebohé pozemšťany a tak jsem opět on-line. A to nemluvím o té miliónové výhře v loterii, o které jsem v životě neslyšel ale která mi dneska přišla na mejl :-D
Feed your head
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Dneska je nádherně - slunce svítí, ptáci zpívají, na zeleném trávníku pod naším ořechem kvetou pampelišky, net běží bez problémů - prostě paráda (ještě, kdyby mě tak nebolelo v krku - doufám, že to není angína :lol:).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

7c: krásná přírodní poetika ukončená spojením "net běží bez problémů" :mrgreen: ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

život je krásný, mám nové jeansy a 4x10kg závaží do svého fitka ve sklepě
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Stahujem novy album PSB (co je moj sukromy sviatok) a ide to az podozrivo rychlo- mam sakra dobru naladu 8-)
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Sosacek je KING 8-). Ťahám od neho posledné tri várky videí, ktoré som počas uplynulých dní nemal nervy ťahať z rapidshare. Veď len posúďte : Rapidshare mi napísal nejaký čas, za ktorý budem môcť sťahovať. Išiel som zatial robiť dačo iné a keď som to potom chcel stiahnuť, tak : 1. podarilo sa ( 25% úpešnosť ), 2. Vypísalo mi to, že už dačo sťahujem :-? ( 25% ), a po 3. Odpočítavalo to odznovu ( 50% ).........

Sosacek VĎAKA ;-)

EDIT : A ďakujem aj moderátorovi, ktorý mi to promptne prehodil do dobrej nálady ;-).
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Pfíha :-D
Tak jsem dneska úspěšně absolvovala exkurzi na Velehrad. Celkem hezký místo, "průvodkyni" nám tam nakonec dělala jedna řádová sestra - celkem milá starší dáma :-) K následné prohlídce skanzenu se dá říct jen jedno - kdyby nebylo plné polední světlo, tak prohlásím, že podle chrupu je tamní průvodce na stopro upír :lol: Exkurze měla jenom jednu nevýhodu - mimořádně nefunkční informační službu + únavné cestování :-(

a co teprve zítřek.... zítra máme v průmyslovce hrát s komořinou na nějakéém vyznamenávání pedagogů nějaké střední školy v PV za přítomnosti studentů -> to bude ostuda :-? že bych tam došla s kuklou přes obličej? :lol:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

Jupí, rodiče budou asi do 10 pryč a já mám volno.A puštěný Rammstainy na plno. :-D
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Wow, po třech dnech konečně funguje internet (přemýšlím, že si na ruku vyřežu nápis "NEPOUŽÍVEJ BITTORENT" - hmmm, možná bude účinnější vyrýt to na monitor :think:) - a to jsem jen stáhnul blbé demo Fate Stay Night (a pár dalších dem) :evil: - no alespoň jsem si potvrdil, že BT není s tímhle připojením dobrý nápad - dojezdy jsou nepříjemné).
Naposledy upravil(a) sevencreature dne 20.5.2006 14:05, celkem upraveno 1 x.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

Jupí, neska přijede Vlasák. Poprvé spatřim někoho ze Sigilu(kromě AlmSiViho, wosmahla a wajgla). Škoda že AlmSiVi je u babičky.
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

vybrali mě na výměnný pobyt v USA, kurvá jóoo!!!
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Lerek píše:vybrali mě na výměnný pobyt v USA, kurvá jóoo!!!
Kurvá jóoo!!!
(sakra, nemají i v USA internet? :think: :lol: :lol: )
Naposledy upravil(a) Ajantis dne 21.5.2006 21:58, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Lerek píše:vybrali mě na výměnný pobyt v USA, kurvá jóoo!!!
Do Bronxu? :-D
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Jab: :applause: :applause: :lol: :lol: :lol:

Přímo to vidím před očima: "Lerek, osvědčený specialita na černou barvu, byl vybrán na obchůzkovou stáž v Bronxu." Jen se trochu děsím toho, za KOHO byl vyměněn :think: . Ale vzhledem k naší politické situaci by se nám hodil v USA už možná tak nežádaný Durlag Rudobijec.
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Jab píše:
Lerek píše:vybrali mě na výměnný pobyt v USA, kurvá jóoo!!!
Do Bronxu? :-D
jedu na safari :-P btw jmenuje se to Glen Rock ;)
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“