Dobrá nálada

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Arronax
Sigilan
Příspěvky: 514
Registrován: 28.9.2005 18:57
Bydliště: Niekde v temnom údolí...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arronax »

V poslednej dobe mám celkom dobrú náladu, lebo mám pocit, že som konečne našiel osobu, ktorú naozaj ľúbim a ona mňa...
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg
thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Zítra se jdu opít, Sigile těs se! :lol:
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

alexa píše:pane jo...blahopřeji :-) 8-)
Nechval dne před večerem.. :-P - Ale díky :!: ;-)
Lerek píše:Zítra se jdu opít, Sigile těs se! :lol:
Že to tu mládež pořád ještě baví.. :-D
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Lerek: No celkom sa teším... ale kto to má potom mazať... ;-)
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Nebylo by rozumější, že bys nám to Lereku vždycky takhle dopředu nahlásil, dostal bys dočasný BAN na jeden večer a dabusové by neměli tolik práce. :twisted:
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Hmm, co ma to popadlo za myslienku, takmer som bol presvedceny, ze Lerek vobec nepije a vsetko je trochu inak. :mrgreen: ;-)
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

AlmSiVi píše:
Lerek píše:Zítra se jdu opít, Sigile těs se! :lol:
Já osobně doufám že se opiješ co nejvíc, a to tak že nebudeš schopnej zapnout počítač. Určitě tím všem uděláš velkou radost.
Proč? Vždyť těch pár - snad až na kultovní stat aspirujících Lerekových hlášek - co jsem měl možnost vidět, stálo za to :-D .
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

vidím, že má opilost je velice kontroverzní záležitost :-D

rozhodl jsem se tedy, že kvůli vám budu opilý častěji ;-)
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Hmmm, začínám mít nutkání založit tu nový thread Lerek vs. alkohol :mrgreen: Určitě by se uživil (no, možná ne - vlastně už jsem tu jednou něco podobného zkoušel :think:)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Mám docela dobrou náladu - dneska byly tanečky (čím dál tím víc se začínám těšit na tu ostudu, kterou si ve středu trhneme na vystoupení :lol: ) - jednou asi Milana zabiju za to, že nás dneska učil 2 nepatrně odlišné verze tance Debka a já jsem ráda, že vůbec můžu chodit :evil: Na druhou stranu, aspoň vím, že jsem naživu :-D (ta představa je hrozná... jednoho dne se probudím a zjistím, že jsem mrtvá :shock: )
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

jo...mám úplně nové brusle....jakože k narozeninám...spíš myslím, že když byly včera viděny mé ubohé ťapky po mém premiérovém bruslení, tak se to stalo nutností..... :roll: 8-)

ale dle instruktora mi to prý jde (poté, co jsem asi jako jediná stála na nich prvně, jsem po hodině přinutila své nohy pochopit, že jezdím na kolečkách a ne na ledě... :lol: , myslím, že to se mnou nemají jednoduché) ;-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

hej hej pojdtě si dát se mnou pivrčo onoiline!
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

KOFi píše:alexa: Jj, In-line bruslení *sentimentální povzdech*.. - kde jsou ty časy plné závodění, skákání a vůbec blbnutí na in-lajnech :roll:
Hned bych si koupil nové a znovu to rozjel, ale nějak nemám zbytečných pár tisíc.. :-?
skákání?...hm....já jsem ráda že žiju :lol: a že jsem při otočce skokem, co jsme se učili včera měla na kolenách chrániče...páč pád to byl nehezký ale prý velmi elegantní :-) 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

hádejte v jakém stavu jsem? pozn mám skvělou náladu
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Mám skvělou náladu - ulila jsem se z části hodiny němčiny a už mám konečně za sebou i vystoupení s tanečky :-D paráda :-D už se těším na fotky, páč minimálně ty z toho jemenského tance, co tancovali kluci z RUT by mohly být fakt dobrý 8-)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“