Diablo 2 LoD

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 LoD

Příspěvek od AlmSiVi »

Díky za radu, zítra to znova nainstaluju a vyzkouším :-D Já ze zvyku nainstaloval patch 1.11 , a ani jsem netušil že vyšel nějaký další patch od té doby co jsem naposledy hrál...nečekal jsem že se Blizzardi ještě (i když minimálně) věnují Diablu..
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 LoD

Příspěvek od drake127 »

AlmSiVi píše:Díky za radu, zítra to znova nainstaluju a vyzkouším :-D Já ze zvyku nainstaloval patch 1.11 , a ani jsem netušil že vyšel nějaký další patch od té doby co jsem naposledy hrál...nečekal jsem že se Blizzardi ještě (i když minimálně) věnují Diablu..
Vyšel právě včera spolu s novou sézónou na ladderu.

A 7c mi může poradit, co mám dělat, když umírám. Level 53, chodím na baalruny nightmare, ale životů mám 130 a many taktéž. Damage meteoru cca 3500. Je mi jasný, že je to docela nepoměr, ale na nové sezóně nejsou k dispozici itemy (magefist, shako, vipermagi, tal amul, visc heater). Natož abych se mohl těšit na annihulus popř. torch, které jsem ve 4. sezóně dostal zadarmo.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 LoD

Příspěvek od sevencreature »

Máš děsně málo životů, no i když je to jen NM, to je fakt :think:

Jaký máš poměr VIT/DEX? Resp. blokuješ nebo jsi se rozhodl pouze pro VIT cestu? Po svých zkušenostech s Meteorb sorc bych bych už se na blokování nikdy nevykašlal (kolikrát by mi štít zachránil život).

Jediná rada je hraj tak, abys neumíral (máš doufám Holy Freeze žoldáka?). A měl bys přimět toho líného Hammerdina, aby se tolik neflákal a víc se snažil :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 LoD

Příspěvek od drake127 »

Hammerdina jsem nechal někde u 11. levelu, bratránek je holt ještě školou povinnej.

Životů ... éé, no zatím mám vita, dex i manu na base, budu se snažit najít nějaký pěkný štítek, pravděpodobně Viscerataunt Heater, ovšem zatím jsem nenarazil ani na Sigon :-(. Zato jsem našel docela slušně hozenej Rockstopper, takže aspoň ten normal už dávám s přehledem, sic. Žoldák už se levelem taky blíží mému (48), takže už je k něčemu. Zatím to hraju tak, aby se ke mě nic nepříbližilo, protože 80 % monster je pro mě one hit (buď já nebo oni).

Fireball za 2k, heč :)
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Tumis
Sigilan
Příspěvky: 74
Registrován: 10.7.2006 10:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 LoD

Příspěvek od Tumis »

Fire socka se mi taky líbila, ale vzhledem k tomu, že jsem se svojí partou hrál docela nepravidelně a radši jsem hrál sám, tak to na hell bylo opravdu peklo, kolikrát některý FI příšery nevyřešil ani merc + static field :-)
Blok jsem se sockou nejel, protože to dost závisí na štítu kterej zrovna máš(a já nikdy žádnej lepší na měl), já měl jen Lidless Wall a na začátku byl dobrej štít se 3 perf diamantama. Je dobrý vědět, že když běháš, tak máš blok sníženej na 1/3, ale běhání stejně potom nahradíš teleportem. :-D
EDIT: ještě se pochlubím se svým nálezem, je to sice ze singlu, ale stojí to za hřích
http://www.tumis.wz.cz/pika.jpg
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 LoD

Příspěvek od sevencreature »

Tumis: Hell na single je IMO utrpení za tenhle build. Snad nejhorší možná varianta :-)

Já jsem taky používal Lidless Wall a kdybych hrál znova, tak maxuju DEX kvůli blokování. Kolikrát už mě zabil zásah, který jsem mohl vyblokovat. VIT až tolik nepomůže, protože ti stejně přidáva strašně málo - měl jsem cca 800 hps se svojí MF Meteorb sorc.

drake127: No, když syslíš stat pointy, tak se nemáš čemu divit. Jinak IMO dobrá volba štítu je Lidless Wall (P. Diamond) nebo Rhyme :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Tumis
Sigilan
Příspěvky: 74
Registrován: 10.7.2006 10:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 LoD

Příspěvek od Tumis »

7c: Obecně si myslim že to maj nejtěžší buildy, na které se přišlo až na bnetu, protože maj specifickou výbavu, kterou v singlu těžko budeš dávat do hromady,
např zkoušim v singlu IK barba, mám jen boty ze setu a je to taky utrpení, mám 3 charmy, který mi dávaj cca 100 attack rating a stejně mám zasažitelnost na 50%, v tom buildu totiž nedáváš žádnej bod do dex
Teď mě ještě naštval ten blbej patch, protože mi nefunguje Maphack( stydim se za to, ale když chci ty itemy, tak runy na bossy musí trvat co nejkratší dobu a hraju s kámošem přes TCP)...
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 LoD

Příspěvek od drake127 »

Ha, udělal jsem malinkou chybičku. Na 60. levelu asi není moc chytrý chodit na hell, co? Nějaké návrhy? Odložené postavy (na nové ladderu), co mě protáhnou hellem?
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 LoD

Příspěvek od sevencreature »

drake127: Single element sorc NENÍ postava, která by mohla normálně hrát (a spojením normálně hrát mám na mysli zabít vše) na Hell. Je to parádní postava na Meph runy, ale to je asi tak veškeré využití, co mě napadá :think:

Doporučoval bych víc Baal runů a na Hell tak na 70. levelu (a rozhodně ne sám) :mrgreen:

Asi přece jen Battle.net zase zkusím :-P
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 LoD

Příspěvek od drake127 »

No vždyť to říkám - co jsem si neuvědomil je fakt, že momentálně žádný z mých kamarádů nemá level na to, aby mě tím hellem protáhl a těch ostatních není zatím tolik, aby se někomu zželelo mě protáhnout zkrz akty. A nightmare baalruny nevidím, což je ten největší průser.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 LoD

Příspěvek od sevencreature »

drake127 píše:A nightmare baalruny nevidím, což je ten největší průser.
Njn. Chybami se člověk učí ;-) Buď založ novou postavu nebo (což je IMO lepší) požádej nějakého známého, co je na NM, aby ti posílal informace. Pokud vím, tak když budeš vědět o Baal runu, tak se tam můžeš připojit.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 LoD

Příspěvek od sevencreature »

drake127: Mohl bys mě protáhnout do NM? :mrgreen: Tedy jestli budu schopen na současném připojení nějak rozumně fungovat :roll: Uvažoval jsem tak trochu o druidovi :think: Konkrétně WB - docela dobrá výdrž a crowd control.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 LoD

Příspěvek od Jab »

sevencreature píše:Uvažoval jsem tak trochu o druidovi :think: Konkrétně WB - docela dobrá výdrž a crowd control.
Toho bych asi nezvládl. Vzhledem k rychlosti Werewolfa s fury a feral rage je blesk i jako mražený. Navíc co si pamatuji, tak werebere byl nejen pomalý, ale měl i problémy s Attack Rating. A ty fire claws neřeší (kvůli dementním synergiím) problémy were druida s physical immune monstry.
Byť je zase fakt, že potěší náramně velké množství životů i slušná defense. U werewolfa na hell jsem měl docela problémy v davech, jelikož life leech měl drasticky sníženou účinnost. Ještě tak dva nepřátelé najednou šli. Páč nestihli oplácet rány. :think:
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 LoD

Příspěvek od drake127 »

sevencreature píše:drake127: Mohl bys mě protáhnout do NM? :mrgreen: Tedy jestli budu schopen na současném připojení nějak rozumně fungovat :roll: Uvažoval jsem tak trochu o druidovi :think: Konkrétně WB - docela dobrá výdrž a crowd control.
No, nakonec proč ne, ovšem musíš si nějak poradit s ancients.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 LoD

Příspěvek od sevencreature »

Jab píše:Vzhledem k rychlosti Werewolfa s fury a feral rage je blesk i jako mražený. Navíc co si pamatuji, tak werebere byl nejen pomalý, ale měl i problémy s Attack Rating.
Jediný jeho problém je ten, že nemá v podstatě žádný útok na víc cílů zároveň - tj. všechno musíš "poctivě" odklikat po jednom nepříteli.

AR je v pohodě (vybavení/HoW), rychlost taktéž ne (běhá celkem rychle, méďa). PI jsou problém, který řeší výbava.

No, přiznávám, že ten jediný problém mi vadí docela dost, ale jinak je to dobrá postava. Hunger a Shockwave se hodí navíc vždy.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“