Letecké simulátory

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Calvera
Sigilan
Příspěvky: 137
Registrován: 30.9.2005 11:21
Bydliště: Vlastní dvojpostýlka :-)
Kontaktovat uživatele:

Letecké simulátory

Příspěvek od Calvera »

Tak jak jste na tom, je tady ještě někdo takhle postižený???
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Byl bych, kdybych měl joystick, protože na klávesnici se lítat moc dobře nedá a s myší také ne.
Ale já bych rozdělil tyto simulátory na arkády a simulátory. První se hrát dají i s tou klávesnicí, ale ta druhá skupina už ne. Ale ty mě baví víc (a spíše civilní sféra) - odlepit se od země v dešti s 747 je už docela úspěch (a hlavně nespadnout na pole za dráhou). Ale ještě jsem neobjevil simulátor, který by dokázal věrně simulovat nouzové přistání. Asi proto, že je to příliš náročné na výpočet v reálnm čase.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

No, když už jste to nakousli, můžete mi někdo nějaký dobrý simulátor doporučit..? Ne civilní, ne vrtulníkový, ne s 500 stránkovým manuálem ;-) dobře hratelný, na joystick (který pravda zatím nemám, ale kdyby se něco dobrého našlo, rád bych vyzkoušel)
Jinak z těch úplných vykopávek mám na kontě LHX a F15 :lol:
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Frosty píše:F15
F15 RULEZZ! To jsem hrál na 286 a vdycky jsem vyčistil celou mapu (toto je ten arkádový způsob). Dosáhl jsem maximální rychlosti 897 něčeho.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Já hrál taky spíš ty hodně staré. Bitva o Británii, Yeager (bo jak). Klidně bych si dal i nové Il-2, ovšem chybí mi slušný joystick.
Naposledy upravil(a) Jab dne 5.10.2005 11:51, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Pan Bača
Lim-Lim
Příspěvky: 401
Registrován: 30.9.2005 7:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pan Bača »

Už si ani nepamatuju, jak se ty hry nazývaly..ale obecně to byly simulátory z WWII.. nemám rád používání raket a podobných blbostí... souboj kulomet vs. kulomet... max. kanón, to je to pravé ořechové

PS: Nebyla ta F15 taková brutální grafika, kde letadlo vypadalo jako soustava pár trojúhelníků?? ;)

Jinak si vzpomínám na Chucj Yeager Air COmbat? tak nějak se to jmenovalo, zkráceně jégr :) na tom jsme se vyřádili dost
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Pan Bača píše:PS: Nebyla ta F15 taková brutální grafika, kde letadlo vypadalo jako soustava pár trojúhelníků?? ;)
Jj naprosto plochý terén a vynikající stvárnění kopce. Šedý rovnostranný jehlan (snad jsem to napsal dobře).
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

drake127: ano, napsal jsi to přesně :-)
Taky jsem čistil celé mapy...i když je pravda, že na těžší obtížnosti už to bylo docela na nervy :-x ...hlavně když došli klamné cíle :doh:
Jinak co se mi velmi líbilo: ničení letišť kulometem, nízké průlety kvůli raketám ZV, a (úspěšné:) přistání s poškozeným ''strojem'' na letadlovou loď...
...to byly časy :-D aprop. stalo se vám taky občas, že jste letěli, a najednou z ničeho nic jste se katapultovali a konec - pomníček a pápá lálá.... u poslední mise na veterána to docela nakrklo :-x
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Pan Bača píše:Jinak si vzpomínám na Chucj Yeager Air COmbat? tak nějak se to jmenovalo, zkráceně jégr :) na tom jsme se vyřádili dost
Nj, na to bych úplně zapoměl. Daly se tam dělat celkem zajímavé ''figury''.
Nehledě na takové pokroky, jako chvilková ztráta vědomí, při velkém přetížení. A pokud si dobře pamatuji, tak sestřelit tam nějakou nepřátelskou stíhačku nebylo vůbec snadný a stejně tak přistání...
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Pan Bača
Lim-Lim
Příspěvky: 401
Registrován: 30.9.2005 7:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pan Bača »

Co stíhačku... taková B17 toho vydržela neskutečně moc... člověk mohl žhavit jako blázen... a najednou se ozvalo ťap ťap křáp prásk a šel k zemi :) hlavně, když byl takový blázen a dal si jich proti sobě víc do boxu
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Já jednou zkoušel 2 B17 + 2 mustangy jako doprovod a podařilo se mi sestřelit jen ty 2 B17 Myslím, že pokud jsi to sypal do motoru, tak šla dolu celkem rychle :twisted:
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Pan Bača
Lim-Lim
Příspěvky: 401
Registrován: 30.9.2005 7:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pan Bača »

my jsme s bráchou zkoušeli 3 boxy po pěti B17 (snad tam toho šlo dát tolik) a nejvyšší obtížnost.. a skoro jsme se ani neohřáli a byli na hubě :)
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Red Baron vždy a všude 8-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Calvera
Sigilan
Příspěvky: 137
Registrován: 30.9.2005 11:21
Bydliště: Vlastní dvojpostýlka :-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Calvera »

Zrovna jsem si koupil Il2 a sháním Joystick, vypadá to zatím velice dobře, ale na klávesnici to vážně nejde. Zkusil jsem to 3x, z toho 2x jsem skončil ve vývrtce a jednou to napral do cíle :-(
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Calvera: a dostals ho tím nárazem aspoň..? ;-) Tak dej kdyžtak potom na toho Il2 reference...
Ještě si pamatuji na jednu starší hru - jen už si nevybavím název (F14?) a ta na svou dobu byla celkem propracovaná. Chtělo to dokonce dva hráče - pilota (joystick) a operátora (klávesnice) jelikož tam bylo dosti fcí a 1 samotný hráč to mohl jen těžko stíhat.
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“