Mafia, Mafia 2

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Wiskas
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 29.9.2005 13:59
Bydliště: Sigil

Příspěvek od Wiskas »

Frosty píše:
CrowX píše:btw. tie extra misie - prešli ste všetky? aby som sa priznal tak som nezvládol misiu kde je nákladné auto, ktorého rýchlosť nesmie klesnúť pod 50mph - ako ste to riešili?
JJ, dal jsem je všechny. Tahle byla pravda z těch obtížnějších. Jen jsi musel najít tu správnou trasu a pak už jen doufat, že ti tam ''nějaký hovado'' nevletí :lol: A že se zrovna nebude zvedat most :-x

EDIT: jinak ale těch výbuchů, než jsem to udělal bylo skutečně hafo :evil:
Taky jsem je dal všechny a tahle byla asi nejtěžší. I když po několika desítkách pokusů jsem přišel na to že přes zvedací most to nejde a jel jsem radši přes most u nemocnice.
Obrázek
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Mafia: 9/10. Dohrál jsem ji třikrát, pokaždé to pro mě byla zábava, včetně automobilových závodů, které jsem si pekelně užíval. Mise se sniperkou byla taky suprovní. Nejvíc mě však bavila (a byla podle mě i nejtěžší) je mise v kostele (kvůli těm bouchačům co vylezou poté co všechny odděláte). Taky pak mise s Whiskou - + záchrana Sama z benzinky.
Bonusové mise - super! Kdo tyhle úkoly vymýšlel byl opravdu génius. 20x jsem hrál misi, kdy jsem měl sledovat letadlo a nevzdálit se od něj na 200m, jinak BUM!.Ale měl jsem pak před barákem pěkných pár žihadel, které běžně na ulici nepotkáte. Prostě super hra.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Koveras píše:Ale měl jsem pak před barákem pěkných pár žihadel, které běžně na ulici nepotkáte. Prostě super hra.
Tak tak, u mě to samé, jen jsem je parkoval hezky na zahrádku a po každém (bez škrábnutí) dovezeném exempláři jsem to ukládal......A když jsem je měl všechny - započal jsem skutečně VELKOU destruktion derby. Teprve potom to město vypadalo úměrně svému názvu :twisted: A nejvíc jsem si ''vyhrál'' s tím autem - no autem, spíš tankem - co mělo ve předu radlici :-D
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Frosty: No to jsem měl na mysli (je tam takové miniparkoviště za domem, kde se bohužel všechny nevejdou, tak je nutno je dávat na trávu). Používal
jsem obdobnou strategii jako ty, docela jsem se v tom vyžíval. :-D
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

JJ, pro mě byl právě asi největší problém dovézt nějaké to žihadlo v nepoškozeném stavu do toho baráku. Taky suň se s autem (které jede i 200) padesátkou přes celou mapu, bez toho, aniž bys alespoň jednou pořádně ''nešlápl na plyn'' :doh: :lol:
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Frosty píše:JJ, pro mě byl právě asi největší problém dovézt nějaké to žihadlo v nepoškozeném stavu do toho baráku. Taky suň se s autem (které jede i 200) padesátkou přes celou mapu, bez toho, aniž bys alespoň jednou pořádně ''nešlápl na plyn'' :doh: :lol:
No o to poškození tam ani moc nejde (pokud to nepřevrátíš na střechu). Protože po splnění dalšího úkolu by mělo být auto předtím a rovněž další předchozí vyhrané v pořádku (teda alespoň mi to tak připadalo) a některé ani poškodit nejde.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Koveras: hmm, tak teď nevím. Mám totiž pocit, že jsem si takhle (o jednoho chodce :twisted: pomuchlal nárazník a když jsem tam dával další, tak to dotyčné mělo ten blatník pořád ohnutý...Nebo ne? :think: ....sakra - ta skleróza :doh:
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Nevím to jistě, ale nikdy jsem je dost nepochroumal na to abych si toho vůbec všiml. Holt v prevenci je síla.
Uživatelský avatar
Kajoz
Sigilan
Příspěvky: 83
Registrován: 29.9.2005 22:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kajoz »

LordArian píše:
Kajoz píše:Budu hodnotit, podobně jako crowX, 8/10. Nejvíce mě bavila závodní mise a mise se sniperkou.
CrowX dával 7/10 ;-)
Heh, však jsem napsal, že podobně, nikoli stejně ;-)
You must gather your party before venturing forth
Uživatelský avatar
Keira
Sigilan
Příspěvky: 62
Registrován: 7.10.2005 8:38
Bydliště: Thanedd

Příspěvek od Keira »

Nejlepší byla extrémní jízda na konci... Ať žije konzumní způsob žvota, nahrabat si co nejvíc aut na dvorek a pak s nima stejně nejezdit :-D
Who hath seen her wave her hand?
Or at the casement seen her stand?
Or is she known in all the land?
The lady of Shalott...
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Mafiu som presiel, vyborna hra, atmosfera genialna... a extremna jazda ma tiez nieco do seba
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Keira
Sigilan
Příspěvky: 62
Registrován: 7.10.2005 8:38
Bydliště: Thanedd

Příspěvek od Keira »

Taky se mi líbil příběh, až tak silnej u her tohohle typu většinou nebývá...
Who hath seen her wave her hand?
Or at the casement seen her stand?
Or is she known in all the land?
The lady of Shalott...
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Příběh mě naprosto fascinoval, plný zvratů a skvělých nápadů. Prostě mazec!
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Co je uplne zbytocne, je jazda... som zvedavy, koho to bavilo :)
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Ak myslíš "extrémní jízda" po skončení hlavnej hry - tak si prečítaj predchádzajúce posty. Mňa bavila viac ako samotná hra (až na ten blbý 50mph truck :evil: )
There is a limit to stupidity.
182
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“