Letní smrt a vlna veder

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
SiNuHeT
Sigilan
Příspěvky: 544
Registrován: 30.9.2005 22:28
Bydliště: Lihový doom

Příspěvek od SiNuHeT »

PEKLO: Deutsche Bahn, trasa Berlín-Praha, vlak s okny, které nejdou otevřít a s nefunkční klimatizací, teplota: 41°C, délka jízdy 4,5 hod. Myslím, že nic horšího jsem ještě v životě nezažil a asi ani dlouho nezažiju.
Uživatelský avatar
Katie
Sigilan
Příspěvky: 56
Registrován: 18.6.2006 13:40
Bydliště: Close to you... lurking in the shadows... watching your every move
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katie »

Tak to bych asi chcipla... Uprimnou soustrast.
Obrázek
UNIX is user friendly, it's just picky about who it's friends are.

Kousátko
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

Katie píše:Tak to bych asi chcipla... Uprimnou soustrast.
No...dnešní jízda z jižní moravy rovněž vlakem...narvaným vlakem...jdu na jedno....jinak asi umřu taky... :-? 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Bazén, caipirina, knížka, zmrzlina a duševně vypnuto - s tím se vedra dají vydržet celkem ok ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Vlasák: Sklepení či bunkr a nevylézat ven, tak se dají možná vydržet vedra...ale Tvůj způsob zdá se mi poněkud pochybným - plavat neumím, zmrzlinu nejím, co je to caipirina netuším a čte se mi nejlépe, když není vedro:).
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Vampiria: no, slunečník, potažmo stín, jsem zmínit zapomněl, pravda ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Mhmm, slunce, alkohol a plavání - ideální letní kombinace...

No nic, jdu pro další zmrzlinu, musím něčím přerazit tu česnekovou pachuť z langošů :evil: :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

sevencreature píše:Mhmm, slunce, alkohol a plavání - ideální letní kombinace...
také miluju ožralý se čvachtat v bazénu
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
SiNuHeT
Sigilan
Příspěvky: 544
Registrován: 30.9.2005 22:28
Bydliště: Lihový doom

Příspěvek od SiNuHeT »

sevencreature píše:česnekovou pachuť z langošů :evil: :lol:
... to já radši s tatarkou a sýrem :twisted:
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

To počasí je peklo. Na koleji dosahuje teplota v poledních až večerních hodinách přes 35 stupňů. Nedá se v tom spát, nedá se vůbec nic dělat, nejni kam utéct... Pokud bude kandidovat nějaká politická strana s programem slibujícím likvidaci slunce či odklonění Golfského proudu, má můj hlas! :twisted:
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Ajantis píše:...likvidaci slunce či odklonění Golfského proudu, má můj hlas! :twisted:
Anooo... zvrhnúť slnko z oblohy... alebo aspoň dva dni bez slnka týždenne... síce cez deň nie som nútený opustiť byt kde je relatívne znesiteľná teplota, ale za to ma príšerne boliao či, pretože máme 3 izby s oknami na východnú stranu, čo predstavuje slnko od 4:00 až do 12:00... k tomu mám oči už dosť dlho choré zp rachu z rôznych prác ( jedno je z 95% červené )... slnko poriadne ničí moje zdrabie... neviem, ktorý idiot vymyslel porekadlo "Kam nechodí slnko, musí chodiť lekár..."... ono je to totiž skôr naopak... ;-)

BTW Keby ma tie <censored> oči tak neboleli pôjdem sa schladiť niekam k vode... problém je však ale aj v tom, že miestne kúpalisko vďaka tamojším návštevníkom, ktorí ma "mierne" vyrušujú nespĺňa moje inak skromné nároky... :evil:

A btw je problém ešte tiež v tom, že už od 9:30 s malými pretávkami pokračujem s prípravnými prácami na maľovanie ďalšej izby v našom byte... a poviem vám obývačka 5x3.5 m, ktorá je za normálneho stavu aj tak preplnená kravinami nie je teda fakt žiadna slasť... :evil:
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Tinnarr
Sigilan
Příspěvky: 357
Registrován: 26.6.2006 0:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinnarr »

Muj pocitac (a to znamena ze taky ja) se nachazi ve sklepeni naseho domu, kde se teplota po cely rok drzi na 19°C 8-)
(teda pokud se nas tam nesejde 10 na LAN party)
Obrázek
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Slunce je výhodnější - IMO chlazení je finančně méně náročné než ohřívání (alespoň v mém případě).

Ale ty vedra jsou peklo :twisted:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Samozrejme, aby mi nejaka neznama sila osladila prazdniny, darovala mi chripku v plnej vybave, ktorej predchadzala velmi neprijemna bolest ucha. V noci som mal taku horucku, ze som uvazoval nad zavetou, ale napokon to vyriesila pevna vola nezomriet. :lol:
A nechybala zimnica, pri ktorej som sa tak triasol, ze mi to na chvilu prislo az vtipne. Ale skutocne len na chvilu. :cry: :twisted:
Dnes je to uz lepsie, ale pravdepodobne sa dnes v noci ocakava "horuce pocasie" s teplotami do 40 stupnov. :lol:
Do tohto threadu to pisem preto, lebo mi horuce pocasie nijak neulahcuje moje utrpenie, prave naopak.
Uživatelský avatar
SiNuHeT
Sigilan
Příspěvky: 544
Registrován: 30.9.2005 22:28
Bydliště: Lihový doom

Příspěvek od SiNuHeT »

Tak zítra má být v některých částech ČR až 37°C :shock: Tohle léto mi silně připomíná demoverzi krematoria
Jsi-li něčím nesmírně roztrpčen nebo zkrušen, pak se rozpomeň, že lidský život je mžik a že všichni co nevidět odejdeme.
-Marcus Aurelius
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“