Aliens vs Predator, AvP 2

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Choosen
Sigilan
Příspěvky: 27
Registrován: 5.2.2006 21:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Choosen »

nuke : hehe , taky se připojuji - mě AvP2 pod XP jede v pohodě :)) . Podle mě máš špatně pálené cedla :)
Jinač , někdo tady psal něco o datadisku . Co je to za datadisk ?? Dá se ještě někde sehnat ? bych to rád zkusil ...
Liberate tuteme ex Infernis .
My servants can smell your blood,human .
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Ten datadisk se jmenuje Primal Hunt a sehnat se někde ještě možná dá, já ho nehrál ale prý je to na rozdíl od ostatních AvP her normální střílečka :-?
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Datadisk se mi nepodarilo dohrat za predaliena, nedokazal jsem se dostat z lodi plne Predatoru... nikde jsem nenasel zadny vychod... a kdyz me uvideli, nemel jsem nejmensi sanci :roll: .
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Áááh, tak jsem dneska konečně koupil AvP Gold a právě ho doinstaloval :mrgreen: Mňam :-P

Btw miluju tuhle hru. Navíc je geniální, že na začátku instalace si vyžádá hudební cd (CD 2) pro ověření pravosti a to je všechno - pro vlastní hraní nevyžaduje CD :-P Takhle si představuju ideální hru 8-)

Wow - teď jsem rozbalil svůj původní profil a koukám, že naposledy byl použit 1. března 2002 :shock: To to ale letí :-) Je čas trochu ho oprášit (hlavně tam mám odemklou většinu Cheat Codes) - ale asi začnu novou hru :-P

(hehe, cítím nezvyklou euforii - no nejspíš to brzo přejde)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Ja som to pred pár mesiacmi skúšal hrať znovu, ale už ma to príliš nebavilo - nič sa nevyrovná prvému hraniu tejto hry. :-? :-(
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Jj, je mi jasné, že to nebude jako dřív (navíc jsem zjistil, že ty levely znám pořád nazpaměť :-? - hrál jsem to totiž celkem intenzivně a docela dlouhou dobu).

Ale objevil jsem, že nemám jeden cheat - ten z Colony (je tam nutná přesnost střelby minimálně 40%) - takže mám co dohánět :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Já si pár dní zpátky koupil Aliens versus Predator z Game4U, tak doufám, že to bude stát za to ;-) 8-)
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Určite áno - zážitok z prvého hrania je neskutočný. :-) Každý z "charakterov" je výnimočný sám o sebe - za aliena si budeš vychutnávať head-bites a pohyb po stenách, za predátora pocit obrovskej sily a takmer úplnej neporaziteľnosti, no a za mariňáka pocit neustáleho ohrozenia a strachu. :lol:
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Taky jsem to nedávno sehnal a když jsem hru spustil tak se sekala jak blázen (tak asi 1/3fps :shock: :-x ), teprve včera jsem přišel na to že když vypnu nebo přeskočím všechny videa ve hře tak jede v pohodě :roll:
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Problém je hneď v prvom videu - podľa môjho pozorovania nesedí zvuková stopa a potom dochádza ku konfliktom - teda aspoň u tej verzie, ktorú som zohnal. :think:
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Fryn
Sigilan
Příspěvky: 60
Registrován: 3.10.2005 8:46
Bydliště: pořád někde blízko severu

Příspěvek od Fryn »

Po dlouhé době jsem se rozhodl zase si projít AvP a po spuštění jsem zjistil celkem nemilou věc. Jakmile jsem se dostal z hlavního menu přímo do hry, úplně se mi zbláznil zvuk a to v takové míře, že se to takhle vůbec nedá hrát. Nemá s tímhle také někdo zkušenosti ? Mám pocit, že na vině je novější directx (mám teď 9.0b), ale nejsem si jistý.

Ad primal Hunt: Tenhle datadisk byl pro mě jedno velké zklamání, pokud máte rádi AvP, tak se něčemu takovému raději velkým obloukem vyhněte. Slabý příběh, skoro žádná atmosféra a nezachraňuje to ani těch pár nových možností jako je hra za predaliena a několik nových zbraní. Nestojí to za to.
Člověk se na jistém fóru neukáže asi jen tak přes půl roku a najednou je tu nové fórum, ale se starými lidmi :).
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

AVP som skúšal asi na desiatich počítačoch zhruba okolo Pentia 300 a podobne a asi v 50% prípadoch sa tam po odescapeovaní ( :lol: ) úvodného dema Fox ďalej prehráva zvuk tohto dema, a dokonca problém pretrvával aj v hre... V každom z tých compov bola zväčša nejaká stará zvukovka, takže IMHO išlo asi o nejakú nekompaktibilitu.

Na mojom P350 aj na súčastnom AMD3200 to ide bez problémov, tak som nad presnou príčinou nebádal.

Ale s ohladom na horeuvedené skutočnosti je to asi dosť častá chyba a na nete bude isto plno riešení. Treba len hladať.
Alebo si prečítať troubleshoting v readme ;-)
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Fryn: Problém je jak jsem psal výše v těch renderovaných videích, takže všechny videa před spuštěním hry (logo Fox,...) přeskoč escapem (ještě před tím než se spustí, prostě začni po spuštění hry bušit do Esc) a videa ve hře si vypni v menu (je tam něco jako "Disable intro/outro")
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Nemáte někdo profil v AvP ve kterém jsou otevřené všechny bonusové mise? Rád bych zkusil ty poslední a nemám čas ani nervy to dohrát na nejtěžší obtížnost.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

AlieN: Zcela určitě :mrgreen: Mrkni do PM 8-) (ehm, doufám, že máš AvP Gold).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“