Aliens vs Predator, AvP 2

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

AlieN píše:Alien vs. Predator 2, TO byl pořádný horor u kterého jsem se klepal od začátku do konce a občas dokonce dostal záchvaty nefalšované paniky.
:shock: U AvP 2? Tam přece není žádný důvod k strachu :think:

Hrál jsi AvP? Protože pokud ne, a klepal jsi se u AvP 2, tak ti můžu garantovat u AvP minimálně zástavu srdce :lol:

Protože ve srovnání s AvP je AvP 2 pohodová rekreační zábava (teda až na tu misi, kde jako Alien musíš zničit ty nálože obklopené syntetiky - to je bez savování docela otravné) s nízkou obtížností a žádným důvodem ke strachu :-P
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Ithralsiel
Sigilan
Příspěvky: 423
Registrován: 7.4.2006 16:42
Bydliště: www.hattrick.org
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ithralsiel »

Popravdě jsem to viděl jen jednou u kamaráda na oslavě. On si tam s tím človíčkem prostě chodil, všude ticho,nic se nedělo, my to vyděšeně pozorovali a pak se utrhla ze stropu trubka a my se málem pos...i :lol: :lol:
Souřadnice 1476 na 4972. Podívejte se, pánové. Je tam meteor větší než King Kongova ranní stolice.
Tak to seš vážně ty? Nevkusnej trouba se zubama, co vypadaj jako druidská svatyně ?

A.J. Rimmer, D.Lister, Kryton, Kocour
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

AvP? Dvojku jsem tedy nehrál, ale jednička mi nepřišla zrovna strašidelná... :eh: Nějak mě nemůže vyděsit alien, co vypadá jako ještěrka a ke všemu je tak roztomile neplynule rozanimovaný. :lol:

Dosud jediná hra, u které jsem se bál, byl Thief, ovšem pochybuji, že by mě tolik vyděsil i v dnešní době.
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Adieu: Já tu nemluvil o strachu - u AvP... Pokud jsi dohrál Tyrargo na DC a nezvýšila se ti tepová frekvence a hladina adrenalinu, tak jsi opravdu zvláštní, člověk(?) :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Nj, já to asi na žádnou velkou obtížnost nehrál... :oops:
Každopádně mám docela chuť si to znovu zahrát, škoda že už nemám to cédo (stejně byl všechen dabing v ruštině :-) ).

EDIT: yenn: Nj, obvykle hraju na normal, tak snad to byla směšně těžká (doufá v to mé ego :lol:).
Naposledy upravil(a) Adieu dne 30.10.2006 18:30, celkem upraveno 2 x.
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Adieu: V AvP jsou jen tři obtížnosti - směšně lehká, směšně těžká a nehratelná. Nebo se jmenují jinak? :mrgreen:
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

yenn: Dle mého názoru je v AvP pouze jedna obtížnost - jmenuje se Director's Cut :mrgreen: :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

AvP je výborná hra, ale je to spíš normální střílečka - prostě jdeš chodbou a střílíš všechno co se pohne. Adrenalinu je při ní docela dost, ale že bych zažil nějaké infarktové situace nebo se dokonce při hraní bál se říct nedá. Kvůli hloupým skriptům spouštějících nekonečné vylézání alienů při pomalejším a obezřetnějším postupu jsem musel utíkat dopředu co nejrychleji.

Zato u AvP 2 jsem se klepal celou dobu (při hraní za mariňáka oc), obzvlášť první polovina je perfektní. Prostředí je mnohem živější a reálnější a je tam dost skriptů které výborně dotváří atmosféru.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

AlieN: Scripty? V jedničce se prostě vetřelci neustále generují, toť vše. Pokud postupuješ pomalu, tak jich potkáváš víc :mrgreen: Alespoň je tu rozumný důvod, se moc nezdržovat (který soudný člověk by se taky poflakoval po vetřelci zamořené základně - já bych tedy postupoval co nejrychleji).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

sevencreature píše:AlieN: Scripty? V jedničce se prostě vetřelci neustále generují, toť vše. Pokud postupuješ pomalu, tak jich potkáváš víc :mrgreen:
Generují se jen na určitých místech, jakmile například stojíš na chodbě tak proti tobě vylézají ze dveří naproti jeden vetřelec za druhým (a pak je to jako na střelnici), jakmile ale postoupíš o tři metry dopředu, tak nevyleze ani jeden.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

sevencreature píše:...který soudný člověk by se taky poflakoval po vetřelci zamořené základně...
Třeba já. Ono pokud se pohybuješ rychle, děláš větší rámus, máš méně času na vyhodnocení situace a okolí, přehlédneš aliena na stropě nebo za bednou atd. Pokud se chceš probít, musíš mít za sebou čisto, abys mohl řešit věci před tebou. Ale to je OT, samozřejmě, že ve hře vývojáři podporují berserkery více nežli opatrné kampery.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Duke
Sigilan
Příspěvky: 54
Registrován: 4.8.2006 16:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Duke »

Dohrání AvP na Director's cut za všechny rasy považuji za jeden ze svých největších herních úspěchů, atmosféra opravdu neopakovatelná a zmíněné Tyrargo je jeden z mých nejoblíbenějších levelů v 3d strílečkách vůbec. Velmi stojí za to zkusit ho s jedním z "cheatů" které se po dohrání levelů s určitým výkonem odemknou -- konkrétně John Woo mode kdy se běh času zpomaluje s rostoucí aktivitou okolo hráče. To si to pak člověk může pořádně vychutnat.

Škoda že dvojka už nebyla nic moc a podobných her moc nevychází.
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

drake127 píše:přehlédneš aliena na stropě nebo za bednou atd.
Jak bys mohl přehlédnout tři metry dlouhou zrůdu, co se tak strašně leskne a chrčí?? :lol: Na tom ale nesejde, páč jsi opomněl motion detector. Patří k vetřelecké tradici, že i stojící alien švihá ocasem.
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

AvP 2 jsem nehrál, první díl trochu a chystám se k němu vrátit, ale hrával jsem původní verzi pro Atari Jaguar. To byl strach :shock:
Ale celkově to není o strachu jako spíš o napětí, ale u mariňáka je zdrojem největšího napětí ten jeho detektor pohybu :D
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“