Mám rád, když...

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Dát si po probuzení kávu, tak si jdu asi neprodleně popovídat s panem mísou. :-)
Radši si dám čaj a po nějaké době mžourání do PC se jsem schopna i jít najíst...a poté zase mžourat do PC, poslouchat Lokaje nebo si číst něco hezkého (momentálně A uzřela oslice anděla), nebo něco tvořit... :angel:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Popovídat? Většina lidí si na něj jde po ranním kafi sednout...:-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Cože, čaj? Jídlo? Ráno? To by na mě asi bylo příliš... Víc, než hrnek vychladlého kafe a cigaretu po ránu pozřít nedokážu.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Hamster píše:Cože, čaj? Jídlo? Ráno? To by na mě asi bylo příliš... Víc, než hrnek vychladlého kafe a cigaretu po ránu pozřít nedokážu.
Tak nějak... ;-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Cesare: Tak to já bych se do něj šla koukat a neprodleně kávu vrátit, mám poněkud slabší žaludek. :oops:

Hamster: Vzhledem k tomu, že moje "ráno" bývá obvykle od takových 14:00 výše, tak ten čaj a jídlo zvládám. Vstávat v sedm, tak taky nepozřu nic kromě čisté vody.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Vampiria píše:Hamster: Vzhledem k tomu, že moje "ráno" bývá obvykle od takových 14:00 výše, tak ten čaj a jídlo zvládám. Vstávat v sedm, tak taky nepozřu nic kromě čisté vody.
Však s mou vstávací hodinou to není jiné, (to mě potěšilo, nejsem jedinej noční pošuk) ale já za "ráno" považuji dobu, kdy vstávám. Jestli je to v sedm dopoledne, nebo v půl čtvrté odpoledne, není rozdíl. K jídlu se obvykle uchyluji až večer, což znamená takový lehce pozdní oběd.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Hamster: Mno jo, to je fakt, vlastně mívám ráno třeba v 9 večer. :-) Ale něco malého sníst můžu - ne vždy, ale můžu. Ad noční pošuk - v noci je větší klid. Tedy byl by, kdyby mi tu nevřískal kocour.

Hmm..mám ráda, když tahle bestie leží a nevinně spí. :-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

hm, dát kafe po ránu, tak mám stejné reakce jako Vampiria. Já mám ráda, když mám čas na pořádný hrnek čaje. Když vstávám v pět, tak ani nevím, co mám ráda, probouzím se tak kolem sedmé a mám ráda, když se mi po snídani o půl osmé neudělá špatně. A vůbec vstávat v pět je zvěrstvo.
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Vanda píše:hm, dát kafe po ránu, tak mám stejné reakce jako Vampiria.
To je normální, z toho vyrosteš. :-D ;-)
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Hamster píše:
Vanda píše:hm, dát kafe po ránu, tak mám stejné reakce jako Vampiria.
To je normální, z toho vyrosteš. :-D ;-)
A co to způsobí, že z toho vyrostu a kdy to bude? :-D
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Vanda: Nemám páru. Matka mi to v dětství řikala a pomohlo to. Jen jsem chtěl pomoci... 8-)
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

No, při časném vstávání (5-7 ráno) tedy do sebe spíše nic moc necpu a neliju, bylo by to takové "znásilnění" chuti pokrmu/nápoje. Takže do sebe jen rychle naliju čaj, zchroustám něco malého a tak v deset si třeba dám pořádnou svačinku ;-)

Kafe na mě má pramalý účinek, snad jen to minimálně slazené pořádně lógrové, které zmiňuje Cesare, ale to je spíš lehkým šokem z chuti než nějakým kofeinem ;-) Takže si občas dávám k dopolední nebo odpolední svačině latté, ale to spíš pro chuť - a ono to vlastně skoro ani normální černý kafe neni 8-) Probudí mě studená voda, takže stačí pořádné vycachtání obličeje a stav probuzení postupně přijde ;-)

Ale když někam nemusím, vstanu v tu svou hodinu (9 +-1hod), tak to přichází pořádná snídaně na různé variace 8-) jó, dobré a klidné nasnídání, to mám rád ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

Rána...no jo, mám ráda, když mi po příchodu do práce v 5.42 nezvoní hned telefon s něčím nutným a a já si teda můžu uvařit své kafe - nekafe, zapnout pc a vydechnout :lol: ostatní až pak 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Ajantis píše:... navíc káva po ránu je zvěrstvo
Proč? Na lačno a samotná černá káva asi ano, ale jinak nevidím důvod ke stížnostem - svoji 3/4 litrovou bílou kávu s medem mám moc rád :-P

Moje ráno: Vstanu, je úplně jedno, jestli jsou 4 ráno nebo poledne, nasnídám se (ať už svíčková ze včerejšího oběda, špagety, toast, rohlík s máslem a marmeládou nebo ananas), k jídlu čaj nebo kakao, potom když jsem doma, tak bílá káva s medem u počítače a pak něco podnikat :-P

Vstát a nenajíst se je pro mě téměř smrtelné :shock: - ideální budíček je pro mě snídaně :-P
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

7c: imho je zase zvěrstvo plýtvat medem do kávy, ale když Ti to chutná...

jinak černá káva, a v jisté míře jakákoliv, po ránu prý pomáhá na hubnutí... Což mi stejně nestojí za to, abych opustil svůj "čaj" (slabý černý, 1 díl vody, 2 díly mléka:) Co bydlím mimo Prahu a snídám v práci, tak snídaně vypadá poněkud opulentněji - tedy alespoň v pondělí, když mívám větší hlad... např. uzené koleno nebo pečené prasátko, celozrný rohlík a šěkolnějídelnová variace na téma, co vše lze vydávat za čaj..

Pokud potřebuje někdo po ránu orpavdu silné probuzení, mohu doporučit Golden Gate. Nevím proč se tak jmenuje, ale nemyslím si, že by to bylo proto, že je po ránu příjemnější přeběhnout GG Bridge tam a zpátky. než pozřít tento výtvor. REceptura je prostá, jedná se o silná zelený čaj s pomerančovou šťávou:)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“