Mám rád, když...

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Hamster píše:
KEBULE píše:Mám rád když se vyspím aspoň 6 hodin dám si dobrou cigaretu k dobré kávě a když se mi podaří se v ten den ještě i dobře naobědvat .... Co víc si může jeden přát ? 8-)
jj, s tímhle nelze nesouhlasit. (Ajantis: Kdo říká, že musí jít o ráno?
Přesně tak, přesně tak... Ale abych to trochu pbjasnil a Ajantisovi ještě víc znechutil moje rána.

Momentálně funguju na třísměným provozu. Takže dělení dne na ráno, poledne a večer u mě dávno ztratilo význam. A jestli snídám obědvám čí večeřím to neřeším taky.

A navíc to bylo myšleno v průběhu dne všechno. Ono moci si v práci uvařit svého dobrého turka, (Cesare: Jinou kávu za dobrou neznačuju :-D ) dát si na skladě cigaretku a jít zase rubat háky, jo to je lahoda no akdyž se k tomu podaří ten dobrej oběd - paráda...

Jinak bych chtěl pozdravit všechny kafaře -Turkům zdar :-D :-D :-D
(to mě napadá že bych si mohl dát a kafe ...)
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Vallun píše:7c: imho je zase zvěrstvo plýtvat medem do kávy, ale když Ti to chutná...
V pohodě - jsem zvyklý na to, že mě za tyhle věci lidé kamenují :lol: :lol: Ale vážně mi to moc chutná. Zajímavé je, že třeba čaj vůbec nesladím :think: Když dojde med, tak je taky docela prima melasa. Cukr nějak do kávy nemám rád - jeho chuť mi tam vadí.
Vallun píše:jinak černá káva, a v jisté míře jakákoliv, po ránu prý pomáhá na hubnutí...
No, na tohle bych tedy opravdu nespoléhal - když většina lidí, co pijí po ránu kávu ani nesnídá... (lituju jejich trávící soustavu :wink:)
Vallun píše:Pokud potřebuje někdo po ránu orpavdu silné probuzení, mohu doporučit Golden Gate. Nevím proč se tak jmenuje, ale nemyslím si, že by to bylo proto, že je po ránu příjemnější přeběhnout GG Bridge tam a zpátky. než pozřít tento výtvor. REceptura je prostá, jedná se o silná zelený čaj s pomerančovou šťávou:)
Mhmmm, zní to docela zajímavě - a chutně... Jen té části s probuzením moc nevěřím (i když, pokud je to ledový čaj...) :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Káva mi voní ale nechutná mi. Tedy taková co všichni považují za kávu. To raději silnou meltu.
Jinak mám rád silný kakao a to studený i horký. Když je k němu voňavá kobliha, loupák nebo croissant - tak je den hned o něco lepší.

Když čaj tak silný a zelený nebo černý. Nesladím, kazí to chuť. Ale moc mi chutná lipový čaj s medem. To je pochutnáníčko.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Vallun píše:
jinak černá káva, a v jisté míře jakákoliv, po ránu prý pomáhá na hubnutí...
Fakt? No, mně to bohužel nepomáhá... ;-) Ale na pořádný hořký kafe po ránu beztak nedám dopustit. 8-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Cesare píše:
Vallun píše:
jinak černá káva, a v jisté míře jakákoliv, po ránu prý pomáhá na hubnutí...
Fakt? No, mně to bohužel nepomáhá... ;-) Ale na pořádný hořký kafe po ránu beztak nedám dopustit. 8-)
Já nevím:) Kávu jsem měl poprvé a naposledy ve Francii v roce cca 1994 a dva dny mi bylo zle (nespal jsem), takže nemohu soudit...

Ale říká se to a kofein obsahuje spousta preparátů na hubnutí a káva je obsažena i v několika redukčních dietách...
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

... Na druhou stranu je zase káva docela smrťák na vysoký krevní tlak a má-li někdo velké potíže s nadváhou, často má vysoký i ten tlak. :think:
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Ajantis píše:... Na druhou stranu je zase káva docela smrťák na vysoký krevní tlak a má-li někdo velké potíže s nadváhou, často má vysoký i ten tlak. :think:
tak je pravda, že velká část hmotnosti je vlastně voda a kremace Tě docela vysuší, že?...

(pardon, trošku černý humor, holt jsem v práci...)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Vallun píše:
Ajantis píše:... Na druhou stranu je zase káva docela smrťák na vysoký krevní tlak a má-li někdo velké potíže s nadváhou, často má vysoký i ten tlak. :think:
tak je pravda, že velká část hmotnosti je vlastně voda a kremace Tě docela vysuší, že?...

(pardon, trošku černý humor, holt jsem v práci...)
To je nezdravě rychlej váhovej ubytek. Výrazně upřednostňuju normální, pozvolnej rozkladnej proces... Kosti jsou svým způsobem sexy, popel fakt ne. ;-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

Káva s medem je fajn, jen to chce špetku skořice :lol: 8-) a že se po kávě hubne? to jí asi piju málo, hodně málo ;-) :lol: na druhé straně se nemluví, jestli jde o to, že se daná osoba kávou i živí, nebo si dopřeje i jídlo, že? :lol: 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

Já jsem naprosto spokojen, když mám plný břuch, ledviny mají dostatek tekutin, rodina je u babičky,poslední Zero se v plamenech snáší k zemi, motor mého Mustangu poklidně vrní a já se v západu slunce blížím na základnu v sevřené diamantové formaci.
Asi bych ty PF měl omezit :-D
ale já maniak nejsem:anxious:
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

sevencreature: já osobně sladím kafe ráda třtinovým cukrem..ani ten ti nejede?
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Vanda: Když jsou v něm nějaké příměsi, tak to jde.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

sevencreature píše:Moje ráno: Vstanu, je úplně jedno, jestli jsou 4 ráno nebo poledne, nasnídám se
Tak, tak. Ale jednoznačně preferuji něco studeného (tedy ne svíčkovou etc.). A super je, že mi snídani většinou někdo udělá :-D
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Javor
Sigilan
Příspěvky: 420
Registrován: 29.9.2005 20:43
Bydliště: Ve skleněné vitríně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Javor »

Strašně rád ve sněhu obšlapuji cizí stopy, nejlépe když ona neznámá osoba má strašně malý krok a já mohu bez problému šlpapat do každé druhé šlápoty a v duchu se mu/jí vysmívat, jak malý že to má krůček.
Samozřejmě při tom dávám pozor, abych kráčel řádně rázně a nešoupal patou při došlapu o sníh, ale aby stopa byla hezky ostrá a co nejmíň porušená.
Kapitolou samou pro sebe pak je, když narazím na sněhovou pokrývku dosud neporušenou cizí nohou či pneumatikou. To se pak konečně můžu naplno rozjet a pomocí kombinace krok-sun-kroků, poskakování a vytáčení chodidel otiskuji na zem své infantilní poselství příštím generacím, které tu v příštích pěti minutách projdou.
Feed your head
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

javor: je milé číst, že je někdo ještě větší magor než já. ;-) Já ráda také chodím ve stopách někoho dalšího, ale pro změnu se mi líbí stopy po někom, kdo je hodně vysoký a pořádně natahuje krok. Pak skáči jako trotl a kolikrát je to fakt o ústa. Když tě tak čtu, tak mě mzrí, že jsem ještě nešla v tvých stopách, to by byla teprve sranda. ;-)
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“