Dětské, ale opravdu dětské hry

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Hráli/y jste někdy hry pro hodně malé děti?

Nic pro mne
1
8%
Kdysi
5
42%
Jen s dětma (mladší brácha, ségra, syn, dcera, vnuk, vnučka...)
3
25%
Občas si s chutí "zapařím"
3
25%
Libuji si vnich, trávím na nich většinu herního času
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 12

Uživatelský avatar
Krokyn
Sigilan
Příspěvky: 205
Registrován: 29.9.2005 11:45
Kontaktovat uživatele:

Dětské, ale opravdu dětské hry

Příspěvek od Krokyn »

Tak jsem musel zakoupit taky nějakou hru pro malýho

koupil jsem Toma a Jerryho

Musim uznat: grafika naprd, zvuky naprd, ale když to začnu hrát, tak se špatně odchází a malej je nadšenej (2,5 roku)
Bohužel pro dva hráče je hra dostupná až po mnoha a mnoha výhrách
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Dost dobře nevím, co si pod tím pojmem představit :think: Takže jsem je asi nikdy neviděl.

Podle osobních zkušeností hrají malé děti hry jako F.E.A.R., Unreal Tournament, Doom, C&C Generals, Fifa a spol. Jo a samozřejmě Diablo :twisted:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Krokyn
Sigilan
Příspěvky: 205
Registrován: 29.9.2005 11:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krokyn »

http://krokyn.wz.cz/Obrazky/Tom1.jpg

takhle nějak to vypadá, ovládání pár kláves, děj nulový, pouze se tam mlátí mezi sebou
Naposledy upravil(a) Krokyn dne 6.7.2006 20:19, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Dřív jsem sestře koupil pár čísel edice Čtyřlístek, dost ji to bavilo a i já si jich pár s chutí zahrál. Hrací doba hry pro normálního hráče je tak maximálně 20 minut, ale ona u toho vydržela docela dlouho a vždycky to dohrála několikrát. Taky je tam hafo miniher (převážně logické rychlíky) u kterých jsem taky chvilku strávil (ale jejich obtížnost je docela přemrštěná, některé jsem nedal ani já, natožpak 7mi leté dítě)
Uživatelský avatar
Krokyn
Sigilan
Příspěvky: 205
Registrován: 29.9.2005 11:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krokyn »

tohle je taky blbě hratelný (alespoň pro malýho)
7 nebo kolik kláves je moc, ale hraje to pořád (a freewarovýho Luigiho)
pro mne je to hratelný jen v easy modu
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Nejblíže z voleb je mi asi "kdysi" - ne snad že by mě ty hry už nijak nebraly (např. z E3 2006 videí mě suveréně nejvíce zaujala hra Lego Star Wars II ;-) ), ale prostě se k nim nedostanu; hrál jsem pár dem (Rayman 2, Croc...), což byly jen hloupé hopsačky (zrovna nic pro mě), ale vzpomínám si na naprosto skvělou logicko-strategickou hru jménem Gruntz (screenshot). Paráda. Už intro mě dostalo; hodně vtipná, skvěle hratelná záležitost s povedenou grafikou a ty hlášky :-D . Hra u nás vyšla byla jako příloha GameStaru, žel ta má orignálka už je asi moc poškrábaná :-? . Pokud ještě budete mít příležitost si hru zahrát, neváhejte :-P.

Tak mě napadá, jsou Gruntz dětská, ale opravdu dětská hra? :mrgreen:
Naposledy upravil(a) MCZ dne 8.7.2006 14:40, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Tak o tom tezce pochybuji :).
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendeee »

Asi jedinou věc kterou sem schopnej z tohodle okruhu her hrát je Atomic Bomberman...:D Hrát to v 7 lidech po síti? Neskutečná řež...:)
Peace on you too you son of a beach!!:-P
Uživatelský avatar
Nanaki
Sigilan
Příspěvky: 201
Registrován: 30.9.2005 1:25

Příspěvek od Nanaki »

Jak tak pozoruju, nikdo, kromě Krokyna a AlieNa ani neví, o čem je řeč. Jedná se o hry pro ty opravdu nejmenší (asi tak do 6 let). Docela dost pochybuju, že v tomhle věku se hraje AB, Diablo, nebo FEAR... Samozřejmě pro "normální" hráče jsou tyto (ty dětské) hry vpodstatě nehratelné, stejně jako málokdo dospělejší vydrží sledovat třeba Medvídka Pooh :lol:
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Nanaki píše:stejně jako málokdo dospělejší vydrží sledovat třeba Medvídka Pooh :lol:
Heh, Pú je klasika :mrgreen:

A btw já si nevymýšlel, opravdu znám děti do 6ti let, co hrají Diablo II :mrgreen:

Jinak samozřejmě souhlas - co se týče těch her. A jak jsem psal, moc jsem jich neviděl.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Nanaki
Sigilan
Příspěvky: 201
Registrován: 30.9.2005 1:25

Příspěvek od Nanaki »

Občas se nějaká objeví třeba v Levelu, kde zpravidla dostane mizerné hodnocení. Obvykle ze dvou příčin : Jednoduchost (až primitivnost) a lehkost. To mě docela udivuje, jako by autor recenze zapoměl, pro koho je hra určena...

Taky znám děti, kteří třeba v osmi letech hrají Dooma. Nechci tady rozpoutávat debatu, jestli to škodí, nebo ne, ale asi se shodneme, že hry tohoto typu nejsou primárně vyráběny pro tuto cílovou skupinu.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Nanaki: Průměrná až lehce nadprůměrná hodnocení, která většinou dostávají, bych mizernými nenazýval, ale budiž. Podstatné imho je, že Level hodnotí dle SVÉ cílové skupiny, což mi přijde v pořádku. V recenzi pak bývá zmíněno, že dětem se hra nejspíše (ne)bude líbit.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Nanaki
Sigilan
Příspěvky: 201
Registrován: 30.9.2005 1:25

Příspěvek od Nanaki »

Je fakt, že v poslední době se hodnocení z tohoto pohledu zlepšilo. Já jen mám v paměti ty doby, kdy s klidem nasolili 3 s tím, že taková hra může bavit jen velmi malé dítě... :lol:
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Nanaki: Protože někdo z cílové skupiny Levelu může mít doma někoho z cílové skupiny dětské hry. A zlo je nutno šířit dále :-)
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Nebo taky prostě proto, aby se vědelo, že takovéhle hry vůbec jsou, aby ses jich v případě, že doma toho malého nemáš, mohl vyvarovat
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“