Dětské, ale opravdu dětské hry

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Hráli/y jste někdy hry pro hodně malé děti?

Nic pro mne
1
8%
Kdysi
5
42%
Jen s dětma (mladší brácha, ségra, syn, dcera, vnuk, vnučka...)
3
25%
Občas si s chutí "zapařím"
3
25%
Libuji si vnich, trávím na nich většinu herního času
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 12

Uživatelský avatar
Nanaki
Sigilan
Příspěvky: 201
Registrován: 30.9.2005 1:25

Příspěvek od Nanaki »

yenn píše:Nanaki: Protože někdo z cílové skupiny Levelu může mít doma někoho z cílové skupiny dětské hry. A zlo je nutno šířit dále :-)
Jenže v tom případě si ale zaslouží hodnocení "pro dítě", ne pro dospělého. Tomu se nikdy líbit nebudou.
Uživatelský avatar
Krokyn
Sigilan
Příspěvky: 205
Registrován: 29.9.2005 11:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krokyn »

Nanaki píše:Občas se nějaká objeví třeba v Levelu, kde zpravidla dostane mizerné hodnocení. Obvykle ze dvou příčin : Jednoduchost (až primitivnost) a lehkost. To mě docela udivuje, jako by autor recenze zapoměl, pro koho je hra určena...

Taky znám děti, kteří třeba v osmi letech hrají Dooma. Nechci tady rozpoutávat debatu, jestli to škodí, nebo ne, ale asi se shodneme, že hry tohoto typu nejsou primárně vyráběny pro tuto cílovou skupinu.
V jednoduchosti bývá krása, mám kámoše, s kterým hrajeme po netu javovskej Monkey Snowfight na http://www.miniclip.com nebo fotbálek HoboSoccer 1.2 (obé primitivní) - prý vytvořenej pomocí Gamemakeru, jinej kámoš poslední střílí nějakou plošinovku s tančíkem (hrozná hra), kritéria hodnocení jsou vždycky subjektivní, nedal bych na ně

co se týče hratelnosti, zmíněnej Tom&Jerry je pro mne zatím nehratelnej, nejhorší je, že další možnosti hry se otevírají až po výhře nad všemi soupeři, který bych rád malýmu zpřístupnil)
mj. už jsem taky jednou na něm zkysnul do půl čtvrtý ráno :oops:
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Nanaki: Vzhledem k tomu, že dětské hry jsou v Levelu okrajové, přijde mi zbytečné vytvářet kvůli nim druhý metr. Poznámku o tom, nakolik se hra zřejmě (ne)bude líbit dětem, a fakt, že je k recenzování většinou dostává Otakar Schön, který doma prcka má, považuji za daných podmínek za optimální řešení.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

hoho hoho santa přichází (za pár pměsícuů§
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Krokyn
Sigilan
Příspěvky: 205
Registrován: 29.9.2005 11:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krokyn »

yenn píše:Nanaki: Vzhledem k tomu, že dětské hry jsou v Levelu okrajové, přijde mi zbytečné vytvářet kvůli nim druhý metr. Poznámku o tom, nakolik se hra zřejmě (ne)bude líbit dětem, a fakt, že je k recenzování většinou dostává Otakar Schön, který doma prcka má, považuji za daných podmínek za optimální řešení.
jen by musel mít těch prcků víc a každýho povahově jinýho, ne každýho prcka baví úplně všechno, ani na tak "kouzelný" věci, jako je v jejich věku počítač
každej den slyšim malýho, jak šišlá: "mychku, mychku...."
Uživatelský avatar
Ithralsiel
Sigilan
Příspěvky: 423
Registrován: 7.4.2006 16:42
Bydliště: www.hattrick.org
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ithralsiel »

Můj 6to letej bratr hraje Warcrafta a Diablo ;-) Jinak mám rád dětskej re-volt
Souřadnice 1476 na 4972. Podívejte se, pánové. Je tam meteor větší než King Kongova ranní stolice.
Tak to seš vážně ty? Nevkusnej trouba se zubama, co vypadaj jako druidská svatyně ?

A.J. Rimmer, D.Lister, Kryton, Kocour
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“