Zvláštní předměty, speciální questy atd.

Cesty Bezejmenného po sférách s jednou moc ukecanou levitující lebkou.
Stránky: Planescape: Torment

Moderátor: Sadako

Odpovědět

Byli byste raději:

Kdyby se téma zabývalo jen speciálními a skrytýmy questy/předměty/možnostmi (modronská kostka, čepel entropie, No jako tichý král atd.)
22
32%
Aby se téma zabývalo všemi zajímavými questy a možnostmi hry
47
68%
 
Celkem hlasů: 69

Uživatelský avatar
Spider
Sigilan
Příspěvky: 3
Registrován: 31.8.2006 1:04
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Spider »

Zdravím...

Dořešil někdo nerozřešený kruh Zerthimona??? Já z něj dostal jen 10 kruhů a nikdy víc...
Co dokáže změnit charakter člověka???

PLANESCAPE:TORMENT !!4EVER!!
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Razfallow »

Spider píše:Zdravím...

Dořešil někdo nerozřešený kruh Zerthimona??? Já z něj dostal jen 10 kruhů a nikdy víc...
Má tam být 8 kruhů.
Jde teď jen o to, které kruhy myslíš? Jde ti o ty placky, na kterých jsou kouzla?
Za rozřešení prvního kruhu dostaneš pouze XP (podle mě je tam chyba a měl bys dostat kouzlo Vláda hněvu).
Po rozřešení druhého až pátého kruhu dostaneš XP a kouzlo.
Při rozřešení šestého kruhu dostaneš XP, ale kouzla dostanete oba.
Na to, abys objevil poslední dva kruhy (sedmý a osmý) musíš mít vysokou inteligenci.

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
RisQ
Sigilan
Příspěvky: 84
Registrován: 15.10.2006 17:30

Příspěvek od RisQ »

Spider píše:Zdravím...

Dořešil někdo nerozřešený kruh Zerthimona??? Já z něj dostal jen 10 kruhů a nikdy víc...
10?! kruhov?! to asi hras inu hru :roll: kazdopadne ked vies ako na to, tak sa s nami podel
Vole, jseš vtipnej jak bedňa Githú.
rostlinka
Sigilan
Příspěvky: 6
Registrován: 20.2.2007 23:07

Příspěvek od rostlinka »

Hej a vite o fiendovi z moridorovy krabice??? kdyz to vyresite tak ze ji hodite knezi aoskara...tak pak na toho demona narazite kdyz se vracite z baatoru do curstu kdyz us je vymlacenej...je tam nekde vlevo od toho portalu do carceri aje to nejtezsi mob ve hre fakt je tuhej nejvic...dostanete zanej asi pul milionu exp nebo nak tak strasne moc ama nejlepsi ring ve hre ale bohuzel us nevim co dela:D...nooo a hale v jaky lokaci muzu narazit na iron golem ja vim ze ve hre sou ale nevim kde:D
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

rostlinka: neni železnym golemem myšlen ten ve věži v Dolní čtvrti?
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Fiskantes
Sigilan
Příspěvky: 78
Registrován: 4.1.2007 13:14

Příspěvek od Fiskantes »

v marnici na prizemi je jeden zombi alebo kostlivec na ktoreho ked prehovorite (so schopnostou hovorit s mrtvymi samozrejme) tak vam povie svoj pribeh osobneho strazcu
>>>Tu raz bude nieco velmi vtipne<<<
rostlinka
Sigilan
Příspěvky: 6
Registrován: 20.2.2007 23:07

Příspěvek od rostlinka »

Vlasák píše:rostlinka: neni železnym golemem myšlen ten ve věži v Dolní čtvrti?

nn coaxmetala nemyslim...sem se prohrabaval imagema z planescapa a narazil sem na image z bestiare kterej sem nikdy nevidel...takovy sedy tentononco co ma strasne dlouhy tesaky...kdyz sem prohrabaval pak vsechny moby a jejich pohyby nasel sem to pod napisem iron golem...(teda myslim)...by me zajimalo kde se da najit...
Uživatelský avatar
PinHead
Sigilan
Příspěvky: 193
Registrován: 8.1.2007 19:51
Bydliště: pláž v Nikdyzimě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PinHead »

Idaho píše: Až se vrátíš z projížďky po sférách a budeš mít sebou Modronskou kostku, zajdi do veže za coaxmetálem, až budeš chtít odejít, dá ti hodně zajímavou zbraň, namíru každemu bojovníkovy :twisted:
ja sem tam byl, prokecal ho vsemi moznostmmi, ale nedal mi za kostku nic jakto :shock: (samo ze jsem ji mel u sebe)
Miluju ŠPENDLÍKY A HLAVY!!!!!!!!!!!
Adun Toridas!
Uživatelský avatar
Edvin
Sigilan
Příspěvky: 188
Registrován: 2.11.2006 8:18
Bydliště: Stín

Příspěvek od Edvin »

Ted nevím jestli už někoho neopakuju , ale je vám " znám " svitek přání ?
Uživatelský avatar
PinHead
Sigilan
Příspěvky: 193
Registrován: 8.1.2007 19:51
Bydliště: pláž v Nikdyzimě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PinHead »

Edvin píše:Ted nevím jestli už někoho neopakuju , ale je vám " znám " svitek přání ?
není mi "znám". Tobě je "znám"?
Miluju ŠPENDLÍKY A HLAVY!!!!!!!!!!!
Adun Toridas!
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Ten svitek je snad schovaný ve skladišti v přesunutém Curstu. Je to jeden z mála "schovaných" předmětů (tj. ta truhla nemá půl obrazovky) v PST.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Edvin
Sigilan
Příspěvky: 188
Registrován: 2.11.2006 8:18
Bydliště: Stín

Příspěvek od Edvin »

Přesně tak, jedná se asi o nejmocnější předmět který lze v Planescapu najít.
Máš na výběr několik druhů přání:

1) Zvětšení libovolné vlastnosti o 2
2) Spoustu peněz
3) HODNĚ namakaný prsten ( už přesně neznám všechny jeho statistiky ale vím že dával + 20 do HP + 4 do obrany nějaký + k záhraným hodům a ještě něco ) podle mě je to 2 nejlepší prsten ze hry ( první je ten co padá z Fieda z Mordorovi krabice )
4) Spoustu kouzel vysokých úrovní
5) Hodně zkušeností

a ještě jsou tam další možné přání ale už si všechny přesně nepamatuji ale najít ho je fakt o hubu to políčko má tak 4 milimetry možná míň hledal jsem ho fakt dlouho.


Pokud si nechcete zkazit hru příliš silnou hlavní postavou dál nečtěte.




Přišel jsem na zajímavý bug, svitek může použít jen Bezejmený ( u ostatních je v inventáři červený ) ale i když ho ostatní nemůžou používat tak když ho v jejich inventáři otevřete a dáte použít, Bezejmený přijde k vybrané postavě a svitek stejně použije a on přitom nezmizí !!!!!!!! Takže ho takhle můžete používat X krát a mít třeba 12 těch namakyných prstenů, 100 lvl nebo třeba všechny vlastnosti na 25 !!!!
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Edvin píše:Přišel jsem na zajímavý bug...
Můj oblíbený bug, ano...:-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Edvin
Sigilan
Příspěvky: 188
Registrován: 2.11.2006 8:18
Bydliště: Stín

Příspěvek od Edvin »

Hmm, Cesare co myslíš, zveřejníme přesné místo toho svitku nebo je necháme ať se hodinku pachtí z myší po celé obrazovce ? :-D
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Edvin píše:Hmm, Cesare co myslíš, zveřejníme přesné místo toho svitku nebo je necháme ať se hodinku pachtí z myší po celé obrazovce ? :-D
Já si myslím, že většina zdejšího osazenstva ví, kde ten svitek hledat...;-)
Ti, co neví, si to klíďo píďo můžou najít na nějaký P:T sajtě...;-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Odpovědět

Zpět na „Planescape: Torment“