Zvyky & každodenní rituály

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Zvyky & každodenní rituály

Příspěvek od Arthalion »

Toto tema bude trochu odlahcujuce a ma za ucel zistit Vase drobne zvyky alebo dokonca odchylky. Mate vo zvyku robit nejaku cinnost pred inou? Alebo mate nejaky "ritual"? Vstavate pravou nohou? :-D Alebo otocite klucmi dvakrat? Ci dokonca trpite trochu vaznejsimi "poruchami" a mate vo zvyku predmety vyrovnavat, napravat? :-D Stretli ste podobnych ludi?
Naposledy upravil(a) Arthalion dne 4.8.2006 1:15, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Já jsem v tomhle ohledu fakt úchylnej. Tak trochu neurotik, no (i když po shlédnutí filmu Lepší už to nebude jsem si docela oddychl, že na tom ještě nejsem tak špatně). :-D
Poslední dobou už jsem většinu svých zvyků vymítil a teď si vzpomínám jen na to, že pokaźdé, když vycházím z bytu, tak při zavírání dveří jeśtě jaksi nakouknu za ty dveře do kouta, jako bych tam očekával nějakého bubáka. :lol:
Tohle téma je docela osobní, jsem zvědav, kolik lidí se takhle otevře... :-)
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Obavam sa, ze ako autor by som sa mal priznat prvy. Obcas ma to trochu otravuje, ale niekedy mam chut vyrovnavat veci. Napriklad vidim krivu stolicku a bojujem s nutkanim ju vyrovnat. :lol: Alebo ma irituju otvorene sufliky, nemozem si pomoct, musim ich zatvorit. :lol: :-?
Aj ked by nebol problem nad tym nutkanim vyhrat, jednoducho som spokojnejsi, ked tie sufliky zatvorim. Nie je to teda nic vazne, ale mozno ani nic celkom normalne. :lol:
Ked som bol dieta, tak som niektore cinnosti opakoval. Ako napriklad otvaranie okna, ale to nastastie odislo velmi davno. :-D
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

na prvý pohľad sa mne aj ostatným môže zdať, že som osoba, ktorá nenávidí stereotypy... a ja si to nepriznám, lebo ich nenávidím tiež... čiže toto prizanie zo mňa nedostanete...

... ale keby sme od toho odhliadli, tak zistíme, že je v mojom živote veľa drobných stereotypov, takých malých zvykov... myslím, že u každého to tak je len si treba pospomínať... keď sa pozrieme ešte hlbšie, tak zistíme, že som osoba veľmi paranoidná... vždy ( ako písal ) Adieu sa aj nechcene a podvedome pozerám do každého kúta, každej škáry do každého skrytého priestoru... keď tak neurobím som vnútorne nepokojný ( ono samozrejme všetko toto je v strašne malom meradle, v skutočnosti to nevzyerá tak, že všade kam vojdem, otvorím všetky skrine apd... sú to také mikroudalosti" ).... keď prejdeme od tejto *vážnej* veci, tak nájdem ďalší zvyk... v každom novom ineriéry, kde som prezerám kúty miestností a strop či náhodou niekde nenájdem pavučinu... áno, väčšina z vás asi vie, že nemám spiderov dvakrát v láske a tak sa pred nimi takto kontrolujem... alebo... no už prezatiaľ stačilo... lebo ma budete mať za blázna :-D :-D

Všetky tieto veci sú takého miniatúrneho rázu a sú zásadne podvedomé a niekedy mi veľmi dlho trvá kým si uvedomím, že som niečo takého spravil, alebo si to ani neuvedomím vôbec...

Adieu: Ohľadne tej úchylnosti... myslím, že sme už dvaja... a bude nás čoraz viacej... a viacej... lebo imho snáď všetci ľudia tootuo úchylkou disponujú... len bu´d o nej verjne nehovoria alebo sa podvedome boja priznať, takže o nej vlastne nevedia ani sami... ;-)
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

NA lavici ve skole potrebuju mit vsechno geometricky presne polozene na stole, zatimco doma mam naprosty bordel :).

Pokazde pred tim nez otevru kocourovi dvere ven, tak ho pohladim :oops: :-) .

Rano si cistim zuby predtim nez jdu na autobus, tim padem o prazdninach ne - zadna skola >> zadny autobus.

Kdyz se citim, jak se rika 'low', tak si poustim Something I Can Never Have od NIN.

A uz me nic nenapada :).
Naposledy upravil(a) necrotising_ dne 4.8.2006 1:33, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Arthalion: teď jsi mi připomněl, že jsem ve škole musel mít vždy nádherně srovnaný penál - ŽK přesně pod penálem, který byl umístěn na milimetr přesně do rohu stolu - ani milimetr nevyčuhoval.
Občas mí sousedé v lavici koukali docela zvědavě, když jsem pořád sahal na ten penál, abych ho o milimetr posunul. :lol: :lol:

EDIT: Yachiko: Ano, trpí tím asi každý, ale u některých to překračuje únosnou míru a oni jsou těmi rituály jenom unaveni a obtěžováni. A to jsou ti úchylové. :lol: Tohoto stavu ale většinou dosahují jen lidé, jejichž psychika je těžce zatěžována, např. sportovci...
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Adieu: Keď je únosná hranica teda medzi tým čo ich ne/obťažuje, tak potom môže byť u každé iná čiže individuálna... čiže ľudia, ktorí sa nám javia takto ako "úchylovia" vlastne úchylovia nie sú... pre koho? Pre nás? Pokiaľ nás svojimi rituámi neobťažujú, tak nevidím dôvod...
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Yachiko: Já jsem to nemyslel nijak vážně. ;-) Pokud si někdo uvědomuje, že je otrokem svých rituálů a přizná si "Jsem úchyl", tak je to jenom dobře. :-)Avšak ostatní, vzhledem k oné individuálnosti tohoto by měli mlčet a zamyslet se nad tou svou "úchylností". :lol:

Dost tohohle! :lol:
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Adieu: Prečo dosť... úchylnosť je zaujímavá vec... keby nebolo úchyliek bola by tu sivá šedivá nuda... všetko by bolo uniformné a rovnaké... úchylky treba podporovať inak umrieme :-D !!!
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Mám ve zvyku nafukovat kondomy, případně je natahovat např. na staré rohlíky či banány (ve slupce). S vytvořenými balonky se dají dobře děsit poklidní spoluobčané v nákupních centrech, zvláště když si k růžovým šatičkám, hroznu kondomů a cvičkám vezmete plynovou masku.

Jinak mám ve zvyku čistit si 2x denně zuby a sprchovat se.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Yachiko: Myslel jsem dost toho definování pojmu "úchylnost". ;-) :-D

Vampiria: Ehm. Tohle...
Vampiria píše: S vytvořenými balonky se dají dobře děsit poklidní spoluobčané v nákupních centrech, zvláště když si k růžovým šatičkám, hroznu kondomů a cvičkám vezmete plynovou masku.
...myslíš vážně?! :lol: :shock: :lol:
Tomu říkám recese! :lol: Jaktože ještě nemáš vlastní pořad?
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Adieu: "Pořad" v TV by to všetko zabil... pestujte si vlastnú úchylnosť a bavte sa na nej sami... žiadna TV ... ;-)
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Yachiko: Cpak nemáte na Slovensku VyVolené? To není úchylné? Není to zvrhlé, takto ponižovat člověka (jakkoliv si to ty hovada, co vlezou do vily zaslouží)? :lol:

V TV se bohužel dočkáváme úchylností, protože to je jediné, čím mohou televizní společnosti plebs (rozuměj širší veřejnost) zaujmout...
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Adieu: Ako by Vampiria povedala - sú to nearistokratické úchylnosti... ;-) :lol:
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

vždy v posilovně končím tím, že cvičím s klasickými jednoručními činkami, vždycky se při tom dívám na své tělo do zrcadla

až si na něco vzpomenu, či mi něco obdobného dojde, sdělím vám to
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“