Sporty II

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Adieu: Vieš niekedy mám dojem - hlavne pri sledovaní slovenskej ligy v minulých rokoch - že sa na tento zdanlivo elementárny fakt akosi zabúda... ;-) :roll:
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Yachiko: už je tomu dlouho, co jsem nabyl dojmu, že fotbal je opravdu dobrý jen jako záminka k tomu se řádně poprat 8-)
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Lerek: No vnašich končinách u väčšiny fanúšikov to tak rozhodne je ;-)
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Ajantis píše:Tak Stanislav Griga na lavičce Sparty skončil. Výsledky ani dobrý herní projev zkrátka nebyly, přesto myslím, že si jej lze za jeho téměř roční působení ve Spartě vážit. Rozhodně se snažil, na nic se nevymlouval a odchází se ctí.
Osobně si Stanislava Grigy vážím jako člověka. Nepamatuji si, že by se kdy vymlouval na rozhodčího, absenci klíčových opor, karty či Jarolím-ví-čeho. (Pardon, ale po posledním výstupu Karla Jarolíma jsem si tohle rýpnutí zkrátka nemohl odpustit! ;-) ). Ke své práci se postavil zodpovědně a po jeho včerejším vyjádření musím dodat, že i se ctí. Navíc i hra na 3 útočníky u mě vzbuzovala velké naděje. Raději bych byl viděl výsledky typu 5:2 než klasické 1:0, 2:1 apod.
Protože však nedokázal své záměry splnit, je tedy logické, že odchází. Ačkoli mě to mrzí a osobně jej považuji za jednoho z nejlepších koučů ze sparťnaské lavičky posledních let.
Věřím, že kdyby byl seděl na lavičce jiného mančaftu, dosáhl by svého plánu. Bohužel, situace ve Spartě není problémem trenéra (kolik se jich již vystřídalo ...). Ten jako každý velitel nese plnou zodpovědnost za své podřízené a tak obvykle odstoupí jako první. Myslím, že jistý díl odpovědnosti je v hlavách hráčů. Kdosi nedávno v novinách prohodil, že někteří ti kluci prostě psychicky nemají na to, aby hráli ve Spartě. Obávám se, že na tom nejspíše něco bude. Nicméně, nemohu se zbavit pocitu, že ani v hráčích to primárně "není". Kdo nám zbývá? Vedení. :-?

Co se týče působení nového trenéra Bílka, netroufám si hlouběji soudit. Ještě jej příliš neznám a jeho angažování jest pro mě menší záhadou. Osobně jsem očekával spíše příchod Zdenka Sčasného. Každopádně budu Bílkovi držet place, třeba je on právě ten muž, který dokáže malý zázrak.
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Jsem s utkáním Česko Wales po prvním poločase velice spokojen, hra má spád, rychlost, naši borci konečně hrajou na úrovni a už nevypadají bezradně a zmateně jako tomu bylo MS, sice obrana není zrovna nejlepší, ale útok a jeho průraznost to zatím vynahrazuje... těším se na druhý poločas, po dlouhé době koukatelné utkání
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

No so stretnutim SR- Cyprus nemozem byt nespokojny :-D
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

Právě se zotavuju z infarktu, který mě přivodil závěr zápasu s Walesem.Ale jinak jak říká Lerek, hra měla spád, napětí a nakonec i góly, nemůžu si stěžovat.A Lafata ukázal, že i v naší mizerné lize máme vynikající útočníky.Velmi mě překvapil Sionko, rozhodně to byl jeden z jeho nejlepších výkonů v reprezentaci.Ale pochvalu zaslouží celý tým, hrál na maximum a hlavně hrál srdcem.Ale příští týden nás čeká mnohem těžší zápas ;-)
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Zakat píše:....Ale pochvalu zaslouží celý tým...
Bych teda obranu moc nechválil, takovejch brejků neni ani v hokeji... To mi připomnělo: svině švédský nás ZASE porazili. To už je národní ostuda.
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Naprosto fantastické utkání s parádním koncem, pěkný příběh ;-)

Češi vletěli na Velšany skutečně parádně, v prvním poločase jsme myslím viděli fotbal úrovně světové, hrálo se v obrovském tempu, šance střídala šanci, navíc nás skvěle podržel brankář Čech, chyběl tomu jen ten gól

Druhý poločas, to už byla naše jasná režie, soupeř se prakticky nedostal za půlku, naši útočníci dřeli do plných, hlavně Kulič zahrál opravdu parádně, dřel a bojoval až do zbytku sil. No a pak Kuliče vystřídal Lafata a lepší premiéra nemohla být na světe. Něco přes minutu na hřišti a hned se dostal tam kam měl. :lol: No kdyby mi v tu chvíli někdo řekl, co nás ještě čeká, moc bych mu nevěřil.

Po pravdě poté co si dal Jiránek vlastní gól 5 minut před koncem, už jsem nedoufal, že vyhrajem, zvláště potom, co jsem viděl, jak se naši "hrnou" do útoku. jenže Lafata byl za chvíli opět tam, kde měl být a výhra byla na světe. Upřímně - plně jsme si to zasloužili, Wales mi ve druhém poločase připomínal Blšany na hřišti Sparty - teda až do našeho otevření skore.

Kromě tří bodů mám asi největší radost z toho, jak skvěle zahráli dva nováčkové v útoku - Kulič s Lafatou, jestli jim to vydrží, Baroš se může třást o místo v sestavě.

Slovákům samozřejmě gratuluju k vítězství i když jak jsem občas přepínal, hrálo se opravdu v hrozně pomalém tempu - jako bych viděl naši 1. ligu souboj mezi posledním a předposledním. Nicméně lekce s produktivity to byla parádní, to je pravda. Jinak doufám, že na nás si připravíte lepší atmosféru, na Těhelném poli bylo totiž ticho jako v hrobě
;-)
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Včera skončila svou kariéru jedna ze sportovních legend - Andre Agassi včera vypadl z US Open, což byl jeho poslední turnaj v kariéře. Docela emotivní moment.

Berdych jde dál, zápas s Blakem by mohl být zajímavej, a na starý kolena jde dál i Novák, dnes se utká s Nadalem.
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

Jj, končí jeden z mých oblíbených tenistů.Hodně jsem mu přál finále, ale na to už možná neměl.Ale i tak šlo vidět, že si turnaj užívá.Vyjímečný hráč.
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Arian píše:Slovákům samozřejmě gratuluju k vítězství i když jak jsem občas přepínal, hrálo se opravdu v hrozně pomalém tempu - jako bych viděl naši 1. ligu souboj mezi posledním a předposledním. Nicméně lekce s produktivity to byla parádní, to je pravda. Jinak doufám, že na nás si připravíte lepší atmosféru, na Těhelném poli bylo totiž ticho jako v hrobě
Zápas som bohužiaľ kvôli istým udalostiam nevidel, ale počul som dostatoče veľa... ja myslím, že naši hrali toľko koľko na Cyprus bolo treba.. nič viac... určite tam po troch úvodných góloch nasledovalo nejaké to šetrenie sa ;-)

Čo sa týka atmosférou na Tehelnom poli, tak počtom divákov som bol sklamaný tiež... na ČR to bude ale určite viac... aj keď si myslím, že na zápas SR - ČR by malo byť normálne už beznádejne vypredané... neviem prečo fanúšikov futbal nezaujíma - imho ceny nie sú až také horibilné... :-?

A samozrejme thnx za gratuláciu :-)
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Vmylaĺované... môžeme sa ísť pochovať... naši zápas absolútne nezvládli, hneď začiatok prenechali vašim hráčom a tí z ponúknutým prstom vzali celú ruku... tak ako to má byť... dopadlo to presne tak ako som si nepredstavoval...

Ak budeme hrať takto naďalej, tak sa môžeme ešte tešiť na veľa skvelých podobných výsledkov...
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

pro bratry Slováky: Njn.. - nemít ze soupeře odpovídající respekt se ve fotbale většinou nevyplácí (a po prohraném utkání to vypadá hloupě) :-P ;-)
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Příspěvek od DerAdler »

Takýto výsledok som očakával. Podal som na ČR a som 1 900,- Sk v pluse :-) 8-) .
"Das einzige Mittel gegen den Verstand zusiegen ist Stärke und Angst." Adolf Hitler, Mein Kampf
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“