Sporty II

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Krásný souboj, bohužel s nešťastným koncem :-(

Obrázek

Aspoň že vyhrála Belgičanka, z poslední pětky mi byla druhá nejsympatičtější.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Tak jsem v sobotu byla na fotbale :mrgreen: no byla...Ajantis dostal k jednomu lístku druhý zdarma, po otázání se lidí, kterým by to opravdu udělalo radost, zjistil, že tito nemají čas, tak proběhla sázka, kterou jsem sice vyhrála, ale pro tu legraci (hodlala jsem si tam číst) jsem s ním nakonec vyrazila..hrála Sparta s někým, ale s kým to netuším.
Stadion Sparty má několik nedostatků - sedačky jsou velice blízko u sebe, takže jsem nemohla dodržovat obvyklý odstup od lůzy a cítila se jako v metru. Dále tam dost lidí agresivně řvalo nadávky. A pak slunce - na tribunu, kde jsme seděli, svítilo slunce snad silou třikrát větší hvězdy. Chvíli jsem si toho nevšímala a četla, pak to ovšem začalo být velice pekelné a mně se udělalo docela zle, načež jsem byla odvedena na místo, kde stály a jakési stánky a byloť mi příslíbeno, že o poločase se objeví kontrola, jestli ještě žiju.
Našla jsem si místo na sezení, četla si..nu a pak byl poločas. Davy lidí se vyrojily a tak půlka davu zasedla lavičku, kde jsem se věnovala panu Vianovi a začala se cpát klobásami, což mne přinutilo povstat. Několik lidí mělo hloupé poznámky, že si čtu na fotbale, ale dalo se to, na chvíli si popovídat dorazil strůjce toho všeho, tj. Ajantis (chvíli jsem dumala, že vypadnu úplně leč stadion byl uzavřen) a po jeho odchodu jsem se rozhodla zůstat zalezlá pod schody, než ty davy zase zmizí. Což, jak se vzápětí ukázalo, nebyl dobrý nápad.
Chvíli jsem pokračovala v studování knihy, když se vedle mě zastavil jeden z lidí, co u brány pouštěli diváky a začal se dotazovati, proč že si tu čtu. Sdělila jsem mu, že se jedná o sázku a považovala věc za vyřízenu. Ne tak on. Pronesl, že tohle dělá jen občas a ve skutečnosti pracuje někde jinde a optal se, cože dělám já. Odvětila jsem, že buď čtu nebo hraju hry, čehož se on chytil a pronesl neuvěřitelnou větu, že si doma sám sestavil počítač, ale neumí jej nainstalovat a jestli bych mu s tím nechtěla pomoci. Už poněkud nervosní jsem zahuhlala, že takhle mu asi neporadím, už se nikdy neuvidíme, takže má jistě dost přátel, kteří mu poradí..načež se mi dostalo hlášky dne "Já nehledám kamarády, já hledám vztah", takže jsem předvedla rekord v zamumlání nashledanou a sprintu po schodech nahoru, kde jsem vyčkala do konce zápasu a pak se přes bránu odplížila na místo, kde jsme měli domluveno, že se po dokončení té frašky na hřišti sejdeme.
Opravdu luxusní zážitek. Tam už zcela jistě nepůjdu :-D
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

jste lůzři :-D říkám do kotle nebo SMRT :!: :twisted:
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Já ke smrti neměla daleko :lol:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

@Vampiria: :lol: :applause: :mrgreen:
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Vampiria píše:...
LOL.. - prostě Letná :hand: :-P ;-)

I když i v diskuzi na oficiálním webu Slavie můžete běžně narazit na takový klenot..
... ty vole ty rudý to neni soupeř ty vole ... se podivej s kym hráli ty vole ... plzeň, kladno, příbram, dyk to je druhá liga ty vole a sou vpodstatě za náma ty vole ... no von jim dojde dech rozumíš ty krávo ... ale ty vole ta boleslav ty krávo to sou mr*ky ty vole, voni dělaj harlekýny, lítaj dvacet kilometrů letadlem ty vole, přitom hrajou tužku víš ty vole, a eště se před nás se*ou v tabulce ty vole ňáký vychování nebo něco, trošku úcty ty vole, jenom dyby trošku úcty ty vole ... a ten Liberec ty vole, to sou taky mr*ky ... jako já s nima nemám nejlepší styky jo, jestli mi rozumíš, ale voni hrajou dobře mr*ky vole ... to se nedá nic dělat ty krávo ... no ty vole ... to jestli to bude pokračovat takdle ty vole, jestli si tady budou všichni lítat letadlama tak jak my to skoulíme to předkolo ty vole?? ... jestli mi rozumíš ... ty vole jestli Luboš to ňák pořeší nebo nevim ty vole ... já už se z toho fakt vomr*ám ty vole ...
Autor tohoto příspěvku (jedno "něžné pohlaví" z Prahy) píše v takovém stylu běžně, takže o nějakou recesi se z jeho strany IMHO ani tak moc nejedná :roll: :-)
Naposledy upravil(a) KOFi-chan dne 20.8.2006 18:57, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

KOFi: Mám podezření, že onen citát je ukázkou ze hry "Ivánku, kamaráde, můžeš mluvit?"
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

sks bezdomovci sice stadion nemají a do všech ostatních stadionů kecají, ale za to mají též jiné kvality :-D jebal pes než člověk napostuje jeden obrázek
Obrázek
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Vampiria píše:KOFi: Mám podezření, že onen citát je ukázkou ze hry "Ivánku, kamaráde, můžeš mluvit?"
Kéž by tomu tak skutečně bylo.. :pray: - Ale i takto slovesně vyspělí fanoušci Slávie jsou mezi námi :anxious:
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Tak Kaprliga se rozjíždí ve svých obvyklých dimenzích:(

A korunu tomu nasadila ČT, když se v dohránu věnuje zápasu Slávie jen velmi letmo:(
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Vallun píše:A korunu tomu nasadila ČT, když se v dohránu věnuje zápasu Slávie jen velmi letmo:(
Též si sice myslím, že za takový výkon by příslušný "pan rozhodčí" zasloužil minimálně veřejné pranýřování, ale Českou televizi z ničeho neviním, neboť ten inkriminovaný zápas v Brně skončil ne zase tak dlouho před začátkem Dohráno..
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

KOFi-chan píše:
Vallun píše:A korunu tomu nasadila ČT, když se v dohránu věnuje zápasu Slávie jen velmi letmo:(
Též si sice myslím, že za takový výkon by příslušný "pan rozhodčí" zasloužil minimálně veřejné pranýřování, ale Českou televizi z ničeho neviním, neboť ten inkriminovaný zápas v Brně skončil ne zase tak dlouho před začátkem Dohráno..
Jenže na jiném programu:(
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Tak Stanislav Griga na lavičce Sparty skončil. Výsledky ani dobrý herní projev zkrátka nebyly, přesto myslím, že si jej lze za jeho téměř roční působení ve Spartě vážit. Rozhodně se snažil, na nic se nevymlouval a odchází se ctí.
Jsem zvědav, jak dlouho vydrží třetí díl "dlouhodobé a koncepční spolupráce trenéra a Sparty", tentokráte personifikované Michalem Bílkem. Osobně mě tato volba velmi překvapila.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Hmm... čo k tomu povedať... Grigovi som veľmi držal palce, aby Spartu vytiahol odtiaľ, kde bola... snaha tam bola jednoznačná, ale nevyšlo to... team netvorí ale len tréner, ale aj hráči ;-)
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Yachiko píše:... team netvorí ale len tréner, ale aj hráči ;-)
Mistře světa ve vyslovování banalit. :mrgreen:
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“