Noční thread II

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Obrázek

Perfektní.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Artemis Entreri
Sigilan
Příspěvky: 368
Registrován: 7.9.2007 18:53
Bydliště: Kalimport
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artemis Entreri »

hej parada tohle si vyplnim stalo by to za to :applause: :applause:
Obrázek

With each kill I grow wiser, and with added wisdom I grow stronger.

Artemis Entreri
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Raketa :applause: :applause: :applause:
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

Artemis Entreri píše:hej parada tohle si vyplnim stalo by to za to :applause: :applause:
To klidně můžeš, mail uvedený v příspěvku je funkční 8-)
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Tak to se k tomu připojím. Vypadá to velmi propracovaně. A když už do toho někdo vložil práci, mělo by se mu dostat odměny alespoň několika vyplněných dotazníků.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

škoda, že některé otázky jsou pro nesoustředěného pozorovatele moc těžké, ale asi to taky vyplním :twisted:
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

ja sa do toho pustam... dokonca som tam aj ja :lol:

a odpoved na nu je zer nemam ziadnu, vsetku som zkluril s kamosom 8-) :-D

edit: tak a mam to :-D a poslem to tam ;-)
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Artemis Entreri
Sigilan
Příspěvky: 368
Registrován: 7.9.2007 18:53
Bydliště: Kalimport
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artemis Entreri »

PROFIL ŽADATELE

Jméno: Artemis
Příjmení: Entreri
Nickname: Artemis Entreri
Pohlaví - ANO - NE
Vek psychický: 16
Vek fyzický: 16
Věk právní: 16
Vallunův věk: tipnu 23
Zdravotný stav fyzický: Velmi dobrý
Zdravotný stav psychický: Velmi dobrý
Politická orientácia: Pravice
Sexuálna orientácia: na holky
Váha: 75
Výška: 180
Farba vlasov: hnědá-černá
Farba očí: zelená
Dĺžka lebky: nevim
Znamení: Kozoroh
Poznávací znamení: smrtelný záblesk v očích
Poznamenání: Rozbil dveře sborovny svým spolužákem
Vyznamenání: nejlepší vrah Faerunu

obľúbený film: Black Hawk Down
obľúbený spevák: Dan Landa
obľúbený herec: Jean Reno
obľúbený umelec: Volo
obľúbená Ajantisova recenzia: žádnou neznam :-D
obľúbený vojak: Ryan
obľbuený právnik: Perry Mason
obľúbený diktátor: Jab
obľúbený vodca: Ajantis
obľúbené Sigilské pravidlo: nečtu pravidla :-D
obľúbený skin fóra: Dark Sigil
obľúbený smajlík:
obľúbený zločinec: SlipKnot
obľúbený Zakatov post: Tenhle test
obľúbený Yachikov post: Toto dôverne poznám... vtedy je Sigil najlepší liek. Aj keď mi je niekedy ľúto, že ide len o neosobný kontakt...

Zmiešaná část

Jak se vám líbí sigil (Podtrhněte pouze jednu odpověď): Je skvělý - Vynikající - Dokonalý - Geniální - Nejlepší na světě - Famózní

Čo si myslíte o politickej situácii v Turkmenistane?
Je to na P**u

Aký je váš názor na neprečítané príspevky? Sú príčinou úpadku spoločnosti?
Ano jsou

Umíte číst? (Podtrhněte pouze jednu odpověď): Ano- Ne- xxx

V jaké poloze vyplňujete tento dotazník (Podtrhněte pouze jednu odpověď): Vkleče - Vsedě - Vleže - Na stojáka - Pod výčepem - Misionářská poloha

TESTOVÉ OTÁZKY

Všeobecná část

1. Koľko postov napísal Neferit Sr. do trheadu Militaristický koutek? Hodně
2. Koľko zákonov na fóre spomenul Vallun? Moc
3. Koľko postov bolo zmazaných SlipKnoTovi? Nespočet až ho zaBanovali
4. Koľkokrát kilogramov spamu je potrebných na zanesenie jednej odtokovej rúry? 25
5. Kolik Sigilanů je potřeba k výměně žárovky? Všichni
6. Koľko dierok má sprchová ružica? 30 –počital jsem to
7. Koľko príspevkov mal sevencreature 20.3. 2007 o 21:45:33 SEČ? Vela
8. Na nádraží leží přiopitý Sigilan. Jak se jmenuje? Zakat
9. Kto je vrah? Já Artemis Entreri
10. Koľko hláv má 7c? 7
11. Koľko hláv má drake127? 127
12. Kde sa narodil drake127? Doma
13. Akej farby má oči Sadako? Černé
14. Koľko sexuálnych partneriek nemal SlipKnoT? Svou ruku
15. Koľko rokov má Ajantisov syn? Ajantis ma syna?
16. Máte rádi nosorožce? ne
17. Vymenujte symboly adminizmu. Diktátorství ,Cukr a Bič
18. Kolikáté narozeniny bude mít dvaadvacetiletý Zakat 4.6.2008? 21?
19. Kdo je Maira Papathanasopoulou? Tak to netušim
20. Kdo je váš oblíbený Sigilan? já

Matematická část

1. Janko_The_Slayer má 5 príspevkov. Jeden mu bol zmazaný. Následne sa Janko sťažoval. Koľko príspevkov má Janko? žádný
2. sevencreautre má x príspevkov. 1459 z nich mu bolo zmazaných. Databáza naďalej blbne. Koľko príspevkov má sevecreature? x
3. (Jab*MCZ)/Isair+(Ajantis*Sadako)/cheerleader=? Guláš
4. Je SlipKnoT prvočíslo? Není on totiž není vůbec nic
5. Na Sigile je 0 registrovaných užívateľov. Potom sa prihlásia Bodkin a Zakat. Koľko registrovaných užívateľov je dokopy prítomných na Sigile v danom momente? 20
6. Aký uhol zviera Sadakantis ( Vampijantis ) s podložkou? Pravý
7. 1 dabus za hodinu priemerne zrecykluje 3,5kg spamu. Koľko bude trvať prečistenie Medenej Čelenky jej obom dabusom? Několik let
8. Kolik myší rozbil Zakat při přispívání na Sigil? 3
9. xRage má 3 filmovky. Kamarád mu vyhulí 4 faje. Kolik trávy má xRage? žádnou
10. Kolik her dohromady dohráli nuke, CrowX a Neferit Sr.? 3,5
11. Neferit Sr. má vo svojej ružovej vodnej pištoli 2cl3 ... okolo prechádza Sadakantis... koľko centilitrov kubických ostane v pištoli? ( Zakatem cenzurovaná verzia ) – žádna vše vystříká

12. V jakém tisíciletí bude dokončen Sigil web, když se rozrůstá o 10 znaků za 1 rok?

4000


Vyplnil Artemis Entreri
Obrázek

With each kill I grow wiser, and with added wisdom I grow stronger.

Artemis Entreri
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

PROFIL ŽADATELE

Jméno: Torandil Marco Mortimer
Příjmení: Cenethil
Nickname: xRage
Pohlaví - ANO
Vek psychický: 16
Vek fyzický: 16
Věk právní: 17
Vallunův věk: 666
Zdravotný stav fyzický: sledovany alergik, jemna skolioza chrbtice, diagnopstikovana epilepsia
Zdravotný stav psychický: arogantny flegmaticky cynik, schyzofrenik
Politická orientácia: stredolavy
Sexuálna orientácia: bisexual
Váha: 67
Výška: 180
Farba vlasov: tmavohnede
Farba očí: ako jazera v ontariu - modrozelena
Dĺžka lebky: nemerana
Znamení: kozorozec, anubis, kon
Poznávací znamení: zjazvena tvar
Poznamenání: polosirota
Vyznamenání: pevna ruka, najlepsi lukostrelec vo faerune

obľúbený film: Vyvoleny s Bruceom Willisom
obľúbený spevák: Chester Bennington, zo zien Katka Knechtova
obľúbený herec: Bruce Willis
obľúbený umelec: Terry Pratchett
obľúbená Ajantisova recenzia: Icewind Dale II
obľúbený vojak: Moj krstny otec, sluziaci v generalnom stabe OS SR
obľbuený právnik: Vallun
obľúbený diktátor: Josif V. Stalin
obľúbený vodca: Leonidas
obľúbené Sigilské pravidlo: Souhlasíte s tím, že nebudete posílat žádné hanlivé, neslušné, vulgární, nenávistné,...příspěvky nebo jiné materiály, které mohou porušovat zákony.
obľúbený skin fóra: SubSilver na Sigile Cobalt 2.0
obľúbený smajlík: ":P" "xD"
obľúbený zločinec: Okoličaniy
obľúbený Zakatov post: 122768
obľúbený Yachikov post: 121978

Zmiešaná část

Jak se vám líbí sigil (Podtrhněte pouze jednu odpověď): Famózní

Čo si myslíte o politickej situácii v Turkmenistane? nemam na nu nazor

Aký je váš názor na neprečítané príspevky? Sú príčinou úpadku spoločnosti? ano

Umíte číst? (Podtrhněte pouze jednu odpověď): Ano

V jaké poloze vyplňujete tento dotazník (Podtrhněte pouze jednu odpověď): Vsedě

TESTOVÉ OTÁZKY

Všeobecná část

1. Koľko postov napísal Neferit Sr. do trheadu Militaristický koutek? n
2. Koľko zákonov na fóre spomenul Vallun? x
3. Koľko postov bolo zmazaných SlipKnoTovi? b
4. Koľkokrát kilogramov spamu je potrebných na zanesenie jednej odtokovej rúry? vaha priemerneho pocitaca - servru na ktorom je nejake forum
5. Kolik Sigilanů je potřeba k výměně žárovky? 2 - jeden ju vymiena a druhy o tom pise post
6. Koľko dierok má sprchová ružica? n^2
7. Koľko príspevkov mal sevencreature 20.3. 2007 o 21:45:33 SEČ? b^2
8. Na nádraží leží přiopitý Sigilan. Jak se jmenuje? Lerek
9. Kto je vrah? moje druhe ja, ale nikomu to nehovorte
10. Koľko hláv má 7c? 7
11. Koľko hláv má drake127? 127
12. Kde sa narodil drake127? v marnici
13. Akej farby má oči Sadako? cierne ako najtemnejsia noc v bocnych ulickach sigilu
14. Koľko sexuálnych partneriek nemal SlipKnoT? x*y
15. Koľko rokov má Ajantisov syn? n*y
16. Máte rádi nosorožce? ano
17. Vymenujte symboly adminizmu. krutost, sebadovera, zvysene ego
18. Kolikáté narozeniny bude mít dvaadvacetiletý Zakat 4.6.2008? 23.
19. Kdo je Maira Papathanasopoulou? zena
20. Kdo je váš oblíbený Sigilan? Yachiko

Matematická část

1. Janko_The_Slayer má 5 príspevkov. Jeden mu bol zmazaný. Následne sa Janko sťažoval. Koľko príspevkov má Janko? 7
2. sevencreautre má x príspevkov. 1459 z nich mu bolo zmazaných. Databáza naďalej blbne. Koľko príspevkov má sevecreature? 666^666
3. (Jab*MCZ)/Isair+(Ajantis*Sadako)/cheerleader=? SlipKnoT
4. Je SlipKnoT prvočíslo? nie
5. Na Sigile je 0 registrovaných užívateľov. Potom sa prihlásia Bodkin a Zakat. Koľko registrovaných užívateľov je dokopy prítomných na Sigile v danom momente? 2
6. Aký uhol zviera Sadakantis ( Vampijantis ) s podložkou? 325°
7. 1 dabus za hodinu priemerne zrecykluje 3,5kg spamu. Koľko bude trvať prečistenie Medenej Čelenky jej obom dabusom? nekonecno, pokial tam budu prispievat uzivatelia
8. Kolik myší rozbil Zakat při přispívání na Sigil? 2
9. xRage má 3 filmovky. Kamarád mu vyhulí 4 faje. Kolik trávy má xRage? ziadnu, vsetku zhulil s tym kamosom
10. Kolik her dohromady dohráli nuke, CrowX a Neferit Sr.? 666
11. Neferit Sr. má vo svojej ružovej vodnej pištoli 2cl3 ... okolo prechádza Sadakantis... koľko centilitrov kubických ostane v pištoli? ( Zakatem cenzurovaná verzia ) 0
12. V jakém tisíciletí bude dokončen Sigil web, když se rozrůstá o 10 znaků za 1 rok? 12.


---------------

ja ten test robim nezavisle na artemisovi a predsa su tam viacere podobnosti :-D
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Hm, skoro půl jedné a já jsem pořád vzhůru... doprčená seminárka... do toho se mi povedlo vyhodit pojistky, takže jsem musela budit Sr. aby to opravil... já jsem ale šikovné stvoření :twisted:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

dopozeral som ligu vynimocnych, aj ekd som uz davno mal hajat :lol:

to bude zasa vstavanie :-?
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

*Ako papierový záves rozlietavajú sa ťažké, dubové kostolné dvere a dovnútra sa vrúti mladík s očividne strhaným, pološialeným výrazom tváre, odraz pekla, ktoré prežil ešte stále pretrváva v jeho očiach. Bez slova, no za to so srdcervúcim výkrikom sa vrhá na stuednú kamennú dlažbu a pomaličky sa plazíaž ku spovednici, kde si vysilene sadá a zatvára za sebou dvere...*

"Otče zhrešil som...."

*Dôstojný otec v obyčajnej kňažskej sutane, ktorá je však posiata rôznymi nášivkami s textami ako "Život je SPAM, smrť je BAN!" alebo "Stop novým sekciám!" sa nadychuje k múdremu, upokojujúcemu slovu, ako možno vyčítať z jeho tváre a pohybov, ale je priam drzo, no vzhľadom na situáciu, pochopiteľne, prerušený udychčaným mladíkom, ktorý chčí, jeho dych hvízda a z posledných síl začína svoj dramatický prejav...*

"... ja ... ja... neviem kde mám začať strašne som zhrešil, bol som nehanebne vyprovokovaný jedným svalnatým, pouličným povaľačom v mafiánskom klobúku, takým tým gigolovským typom, ktorý udrel na moju citlivú strunu, dotkol sa témy blízkej môjmu srdcu a ja som sa nemohol udržať... nie, nemohol, som..."

*Mladík padá na kolená, opiera si čelo o stenu tmavej spovednice, spotené vlasy sa mu lepia na čelo a srdcervúco sa rozvzlyká...*

"Otče ja som... podišiel som k nemu, najprv som to chcel nechať tak, ale niečo sa vo mne vzbúrilo, pootvoril som ústa, natiahol ruku a začal... *vzlyk* ... začal som diskutovať!!! Otče prosím nech mi je odpustené, vstúpim do kláštora, prosím ja nechcem... nie... nechcem tam ísť, ja pôjdem do kláštora Svätého SlipKnoTa a trikrát denne budem spamovať pred jeho oltárom, každý deň mu v posvätnom, očistnom ohni obetujem jednu Bibliu a jednu príručku pravidiel štvrtej edície, och nie prosím... nechcem ísť do pekla, tam kde sú za okrúhlym stolom s modelom raketovej základne a jadrovej elektrárne všetci svetoví právnici, filozofovia a vojaci a veľký Satan-AdminDleLibosti sedí vedľa nich na svojom tróne, v miestnosti plnej štipĺavého zápachu BANu, kde ich nútia argumentovať... ja... nieeeee...."

*Mladý chlapec sa strašne rozvzlyká, začne kašľať, chrčať a nevládze vyriecť ani slova...*
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

*Důstojný otec s lítostí, pokorou, ale i zvláštním výrazem odsouzení hledí na svou ovečku, nebohého mladíka, který si takhle skoro zničil život... Kdyby mohl, snad ho i zvedne a odhrne mu vlasy z tváře, ale okénko zpovědnice se nedá otevřít... Tak to již z pochopitelných důvodů poručil Pán Rozkoše, samotný bůh církve AntiSigilské... Proto raději usedá na své místo, mění se v mluvící kámen a začíná s kázáním moudrého slova Bodkinova...*

"Synu... Nevím jak Ti pomoci... Takových jako ty bylo již mnoho, vždycky mě jejich případy ztraceného mládí naplnili smutkem a dlouho jsem se boha, našeho stvořitele SPAMu, ptal proč tomu tak je... Odpověď nikdy nepřišla... A s ní, nebo spíše bez ní nepřišlo ani řešení ... Všichni z těchto rozzlobených mladých mužů se uchýlili do ústraní a v klášteře Svatého SlipKnoTa či xRage-ho přežili v pokoře a modlitbách zbytek svého života... Pokud si vzpomínáš... Známy je případ onoho sochaře... Ale to není důležité... Zradil jsi naši církev, naše ideje, ale přesto... Je mi tě líto a proto tě neudám inkvizici, Gardě Svatého Adieho. Teď jen padni na kolena k oltáři, k soše Pána a vroucně se modli... Snad Ti sám bůh dá rozhřešení..."

*... i mladík vstal, otevřel zpovědnici a po čtyřech se doplazil k soše Velikého Bodkina, několikrát uhodil svou černovlasou hlavou o jeho studené, mramorové nohy a začal se tiše modlit...*
Naposledy upravil(a) Zakat dne 4.11.2007 12:49, celkem upraveno 1 x.
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
Bodkin
Sigilan
Příspěvky: 474
Registrován: 5.12.2005 0:32
Bydliště: Soukromá krypta

Příspěvek od Bodkin »

*Jak se kluk modlil a modlil, stala se nevídaná věc... Celý boží chrám, všechny ty ikony svatých spammerů a pozůstatky obětovaných vlkotuleňů zaplavilo pronikavé, růžové světlo, světlo přesně takové jaké zářilo nad hospodou Měděná Čelenka, když tři mesiášové sestoupili na zem a zvěstovali proroctví zkázy. Ohromený farář, který mezitím stihl vypít několik láhví svého delikátního mešního vína, se ani nehnul a s úžasem beze slova ustrnul. I tu se růžové světlo z ničeho-nic uprostřed kostela změnilo, v mlze se začala formovat tvář... Tvář samotného stvořitele jak ji známe ze soch a obrazů (U nás je stvořitel takový osobnější, předcházíme tím různým neshodám a schizmatům). Jeho ústa se s obrovskou grácii otevřela a do všech koutů proniklo mocné slovo boží...*

"Synu, byl si jedním z nejoddanějších služebníků naší církve. Byl jsi pravověrným spammerem a po konverzi, na diskuze jsi zanevřel. Není mnoho takových, kteří by to dokázali. Plnit svatý slib bez výhrad a chyb. Až do dnešního dne, kdy sám převtělený ďábel uvedl tě v pokušení. Ve všech threadech Sigilských, nechť teď zní slovo mé. Jsi mučedníkem, blahoslaveným, svatým mužem, který vytrval. Vytrval v hájení naší pravdy i přesto, že byl sám zasažen mocí ďáblovou..."

*V tom vize okamžitě zmizela... V kostele zůstala jen tma a chlad, venku se už patrně stmívalo. Mladík studený jako socha stvořitele, pod kterou vypustil duši, ležel tváří na ledové podlaze a u zpovědnice se na zemi leskla několikátá prázdná láhev vína...*
SKOČTE ŠIPKOU DO MUŠLE, JEZTE KAŠI S MRKVÍ.
JENOM JÁ JSEM NAŽIVU; VY JSTE VŠICHNI MRTVÍ.
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

A v tom sa ocitame v inej sfere, kde xRage, Bodkin a SlipKnoT hraju pipBOY chess 3000 s nadhernymi rucne vyrezavanymi figurkami pipboyov, , falloutboyov a inych XYboyov... Po Bodkinovom navrate z chramu spamerov sa v atmosfere nic nezmenilo. Snad len nejaky zavan tetrahydrogencannabinolu z xRageovho jointa a vona Lambrusca, ktore prave otvoril Bodkin sa vznasali medzi tvarami tychto bohov... "Tak co, zasa zjavenie v chrame?" riekol xRage na Bodkina. Ten len suhlasne prikyvol, odpil si z flase vina a pokracoval v hre. "To je tentotyzden uz popiate! Musime s tym nieco spravit... Co takto keby sa SlipKnoT zjavil vo sne nejakemu z nehodnych administratorov, ci nezlych dabusov? hm?" navrhol xRage "hmm, to by celkem slo, twe, se z toho poseru, uz tet bych chtel vydet tvar te objeti" suhlasil so smiechom SlipKnoT svojou ocitrhajucou recou.
"OK, ale az po tomto jointe, mon, hehe" xRage si potiahol, zatvoril oci a ponoril sa znovu do zeleneho sveta stiastia, lasky a pomalej hudby.
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“