Myslím to upřímně aneb sadismus & hanobení

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět

Kdo ze Sigilanů vám leze nejvíc na nervy?

Adieu
3
8%
Arian
2
5%
Hamster
0
Žádná hlasování
cheerleader
12
30%
Idaho
2
5%
Jab
0
Žádná hlasování
KEBULE
3
8%
Lerek
0
Žádná hlasování
Neferit Sr.
1
3%
Sadakantis
8
20%
sevencreature
1
3%
SlipKnoT
4
10%
Vallun
4
10%
 
Celkem hlasů: 40

Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Isair píše:,takhle je urcite dost zbytecnych hlasu ja dal take hlas jen z rozmaru.
To ale není problém hlasování jako takového, ale hlasujících uživatelů.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Isair
V Knize mrtvých
Příspěvky: 111
Registrován: 23.7.2007 13:04
Bydliště: zatim mám

Příspěvek od Isair »

Sadako píše:
Isair píše:,takhle je urcite dost zbytecnych hlasu ja dal take hlas jen z rozmaru.
To ale není problém hlasování jako takového, ale hlasujících uživatelů.
Ano,a tim ze by se pridalo nikdo z uvedenych,by se zamezilo zbytecnym hlasum(bohuzel takhle hlasuje hodne lidi co tu psalo),ale vysledek je stejne jednoznacny,takze stejne o zadnem zkresleni neni rec.
He who fight with monsters should look to it that he himself does not become a monster..when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you..
-Friedrich Nietzsche
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Sadako má pravdu. Hlasování je věc uživatelů. Koneckonců jakou váhu hlasování mezi sigilany má ukáže tento jednoduchý údaj.

Je registrováno 643 uživatelů.

Zde zatím hlasovalo 28 uživatelů což předsatvuje 4,35 %. Takže bádat nad hlasy zbytečnými je celkově zbytečné.

Prostě těchto aktivit se učastní jen malá část aktivních sigilanů. Z recese, baví je to a třeba to myslí i vážně. Ale jinde Sadako psala, že ne každý projem zde sdělí co autor myslel a ne každý projev zde je myslen vážně. Ale z toho co je psáno se to nemusí vždy poznat.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Neferit Sr.: Registrováni jsou zde sice 643 uživatelé, ovšem aktivních je mnohem méně. Aktuálně pár desítek, dlouhodobě do stovky, odhaduji.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Jistě, ale i tak pokud by aktivní byla jen stovka tak jich více než polovině hlasování nestojí za pár úhozů do klávesnice. Tím neříkámže je to špatně. jen se z hlasování nedá dělat nic víc než zábavný doplněk celého sigilu. A tak to taky vnímám já. Hlasuji pokaždé, jen drak ode mě hlas nedostane.V odpovídajícím vláknu jsem napsal proč :twisted: .
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Takže, vzhledem k tomu, že minulé hlasování se rozhodlo zemřít, založila jsem nové. Pokud vám tam někdo chybí, návrhy sem, místa ještě jsou, ale raději dříve - netuším, jestli ty potíže s hlasování nezpůsobilo např. ono pozdní přidávání položek.


Kdo by hledal včerejší spanilou jízdu, nechť kope ZDE - bude zachována na Hadrníku pro pobavení a poučení budoucích generací Sigilanů.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Napsal jsem, zahlasoval jsem a hlavně jsem zakopal v hadrníku. Vidím že v kutivovanosti projevu někteří sigilané udělali výrazný krok vzad. To už je jako slavná Leninova polka.

Sadako má pravdu. Poučil jsem se, pobavil a kdybych nebyl velký kluk, tak bych zaplakal.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Najednou jsem bez hlasů :-o . To znamená, že když udělám nějakou blbost- hned mi dáte hlas, a když pak něco podobnýho provede někdo jinej, budete litovat hlasu pro mě a hned budete řvát jak malý děcka, že chcete změnit hlasování?
BTW: Co udělal Ch..., že má tolik hlasů?
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

SlipKnoT: Mrkni se do Hadrníka. Očividně tu včera proběhla jakási hádka či jak to nazvat.

Ach jo, jak postrádám sofistikované záležitosti typu "diskuse" dvou lidí (na jiném fóru), která se protáhly na 5 stran a ve které jedna strana používala VÝHRADNĚ smajlíky a citace (což mi došlo až po pročtení celé diskuse :shock: ).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Slipknot: To mi docela připomíná scénu ze Tří veteránu

"Moc hodný lidi tady maj, jednou tě milujou, podruhé nenáviděj, jak se jim poručí"

Pro rejpaly: neberte to doslova, tentokráte si opravdu nemyslím, že by Sadakantis rozesílal pm, jak zahlasovat v anketě
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Nevýhoda každého krátkodobého hlasování. Mělo by se to jmenovat "Kdo mi vadí v termínu A.B. - X.Y. ) :wink:

Jinak bych řekl, že tohle hlasování už smysl dost postrádá.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

7c - to máš pravdu, proto je třeba ocenit Neferita Sr., který hlasuje stále stejně (jak alespoň předpokládám):)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Arian píše:... tentokráte si opravdu nemyslím, že by Sadakantis rozesílal pm, jak zahlasovat v anketě
Zrovna mně ani cheerleader nijak zvlášť nevadí. :think:
Je s ním legrace.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Ehm, ehm. Už byste toho mohli nechat, co se stalo, stalo se a jedeme dál.
Žralok, který štěká, nekouše.
cheerleader
Sigilan
Příspěvky: 13
Registrován: 26.8.2007 22:45
Bydliště: MOONS

Příspěvek od cheerleader »

Jéééé já vedu :lol: i když neni to asi trochu fer, protože sem hlasoval pro sebe i já :lol: :lol: :lol: jen jevim kam zmizeli mé dopisi :-) určitě v tom má prsty Sadako, protože se stydí za to, že anektuje k druhému pohlaví. Nechápu jak to někdo může brát jako nadávku, snažim se lidem pomoct, mám to prostě v povaze. Rači s tim už ani nebudu otravovat ještě bych dostal ban, ale někdy byjste se možná až divili co se podle toho jak píšete dá poznat. A ještě jedna věc, když jste smazali mé dopisi tak nikdo neví proč mám tolik bodů v hlasování.
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“