Operation Flashpoint

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Tafif: jj, tak nějak
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

A máme jasno, v budoucím vývoji. Až na jméno. Jsem zvědavej, jak to pojmenujou.
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Tafif: Elite je Xboxová technologicky vylepšená verze, která by se měla dočkat i předělávky pro PC.
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

MCZ: Bude se to týkat i Resistence, nebo jen normálního?
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Tak to nevím, tipoval bych ale, že to bude zahrnovat CWC, RH i RES.
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

Hráli jste někdo RH? Já mám platinovou edici, ve které má být a není tu, je v ní jen CWC a RES.
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

drake127 píše:
Frosty píše:drake: *glumovým hlasem* ''no listening, no listening'' :lol: :whistle: dohrál - šli mi titulky 8-) :-D
Tak néé no ;-) A jak - odstopovat? To tu misi musím projít po svých? Udělal jsem po té poslední ještě to setkání v hospě a myslel jsem, že tím kampaň skončila..? Jak si hardcore verzi té mise zahraji..?
Ne, ale první, co tě napadne je ukrást Mi17. Nicméně to já neuznávám - takhle je to dohraný za dvě minuty. A Gastovski není zloděj. Ale když doběhneš k Blackhawku, tak tě vezme do Mortonu a z Mortonu jezdí auta zase jinam. Prostě klasický autostop.
Uh, já ale myslel že mluvíš o té poslední misi, kde mám zajmout Gubu...? Ta že má nějakou hardcore verzi..?
Jinak jsi celkem jasnovidec ;-) Ač jsem o té 'hospodské' misi neřekl ani slovo, tak máš pravdu - letěl jsem MI17 :mrgreen:
Ale nebylo to to první co mě napadlo.. U blackhawka mi řekli že poletí až za 10 minut a mě se nechtělo čekat.
A to sebrání MI17 nepovažuji v případě Gastovského za krádež, jelikož si myslím, že jakožto válečný hrdina, který zachránil tisíce lidských životů, by v armádě (i díky své hodnosti) nějaká ta privilegia mít měl, ne? ;-) :-D
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Z nudy jsem si vytvořil menší misi - musíte bránit pouštní základnu, která hlídá hranici dělící ostrov. A sověti chtějí prorazit na druhou stranu (kdoví, co se tam skrývá ;-) ). Takže, je vás asi 9 vojáků (pod sebou máte 3) proti 2 pěchotním družstvům, 2 BVPéčkám a 1 T72. Tak hodně štěstí :twisted: . Neměl jsem čas ani chuť misi není nějak skriptovat, tedy nemá brífink ani se po vybití všech Rusů neukončí, takže až po vás již nebude nic střílet, bude to s nejvyšší pravděpodobností znamenat, že jste základnu ubránili ;-) .

download:
http://goicz.wz.cz/dl/a.Intro.zip
Extrahujte do složky "...OFP/Users/VášProfil/missions/", spusťte editor v OFP > desert island a načtěte misi s názevm "a".
Uživatelský avatar
Lost.Soul
Sigilan
Příspěvky: 9
Registrován: 5.10.2005 23:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lost.Soul »

Podle meho nazoru kdo nezkusil multiplayer, nevi co je OFP, takz hura nainstalovat datadisk, updaty a vybrat server na http://dedikac.epj.cz :!: ;-) :-D
Obrázek
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Lost.Soul píše:Podle meho nazoru kdo nezkusil multiplayer, nevi co je OFP, takz hura nainstalovat datadisk, updaty a vybrat server na http://dedikac.epj.cz :!: ;-) :-D
Já nevím, MP jsem zkoušel, ale tam je to buď něco jako deathmatch, každý za sebe. Prostě se všichni vrhnou do boje - vezmou tank jako řidiči, někam dojedou, přesednou si a začnou střílet. Ještě jsem neviděl tank, kde by byl přítomen i velitel.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Lost.Soul
Sigilan
Příspěvky: 9
Registrován: 5.10.2005 23:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lost.Soul »

No tak pokud si hral treba na Gamezone.cz, tak tam je to opravdu vetsinou jenom Deathmatch nekolika lam.

Pokud pujdes na neaky opravdu kvalitni server, tak se dockas skutecne tymove spoluprace. Hernich variant je tam spousta...
Obrázek
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Chtěl bych poprosit o radu:
Dostal jsem platinovou edici Operace Flashpoint a nainstaloval ji v naději, že bych si zahrál. Leč hra se dříve či později (max. 15 minut) "kousne". Buď musím OF ukončit přes Správce úloh, nebo se PC automaticky restartuje. Jednou se mi podařilo zahlédnout chybovou hlášku

Kód: Vybrat vše

Ovladač nv4_disp přestal normálně pracovat.
Z toho pramení podezření, že potíž bude asi s grafickou kartou - používám GeForce FX 5200.

Pro úplnost: doporučenou konfiguraci splňuji, herní nastavení nemám nijak drastické, directX jsem nainstalovat. Také jsem zkoušel hru reinstalovat, ale výsledek se nedostavil.

Pokud někdo víte, jak tuto nemilou závadu odstranit, budu moc vděčný. Napadlo mě zkusit nainstalovat nový ovladač graf. karty, ale v tomto se vůbec nevyznám, takže se do toho nechci pouštět na vlastní pěst.
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Příspěvek od DerAdler »

Geralt: hmm... podobné problémy som mal so svojou prvou pirátskou verziou Flashpointu. Máš pri hraní CD/DVD v mechanike? Hru si spúšťal cez zástupcu na ploche, alebo autorun?

Btw 5200 FX mám aj ja, tam problém nebude.
"Das einzige Mittel gegen den Verstand zusiegen ist Stärke und Angst." Adolf Hitler, Mein Kampf
Obrázek
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

DerAdler: Pouštěl přes Autorun i z panelové nabídky, efekt to mělo stejný. Krom toho se i po přepnutí do hry na obrazovce stále vyskytuje windowsácký kurzor společně s herním, zmizí až když v herním nastavením přehodím rozlišení a vrátím ho zpět (1024*768).
Stejnou potíž jsem měl i dema Flashpointu.

Divné je, že na stejném počítači jsem dříve hrál samotný Flashpoint (jednu z prvních verzí) bez nejmenších problémů. Že by se to týkalo verzí od určitého patche? To demo je totiž poslední, které Bohemia Interactive uvolnilo. Kdysi jsem měl i jedno (z LEVELu 3/2001) a to fungovalo dobře.

Jaký máš ovladač u karty? 66.81?
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Příspěvek od DerAdler »

Geralt: problém s dvoma kurzormi sa da odstraniť znižením kmitočtu obrazovky na nejakých 75 MHz. Ovladače mám vo verzii 84.21.
"Das einzige Mittel gegen den Verstand zusiegen ist Stärke und Angst." Adolf Hitler, Mein Kampf
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“