Slintárna...

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Bodkin: Boží... 8-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Jab: Některé zbraně jsou vizuálně nádherné předměty, například katany.



Jedna z nejkrásnějších hereček současnosti: Scarlett Johansson
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

AlieN: Byla určitě moc hezká ve "Ztraceno v překladu", ale jinak je to pro mě peroxidová zrůda. 8-)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

AlieN píše:Některé zbraně jsou vizuálně nádherné předměty, například katany.
Ach jo, *katany* :roll: Existuje nějaká víc "profláklá" zbraň? :roll:

Glock 17 je Glock 17 8-)
AlieN píše:Jedna z nejkrásnějších hereček současnosti: Scarlett Johansson
Hmm, vypadá trochu jako jehně, kterému ulítly včely :mrgreen:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

sevencreature píše:Ach jo, *katany* :roll: Existuje nějaká víc "profláklá" zbraň? :roll:
Ne :-P Ale z chladných zbraní jsou stejně nejhezčí ;-)
A ta CZ 97B je taky fajn (Glock 17 už moc ne)

sevencreature píše:Hmm, vypadá trochu jako jehně, kterému ulítly včely :mrgreen:
Má moc krásný obličej :angel: :-)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

AlieN: Heh, nesmíš mít tak omezený pohled na chladné zbraně :wink: Je to stejné jako s lidmi - krásné kusy se najdou všude a nezáleží na typu (případně rase :lol:) :mrgreen:

The Svante Nilsson Sture Sword

Obrázek

Landsknecht Katzbalger
:-P :-P

Obrázek

Jian (čínský meč - podle některých lidí jsou Jiany nejkrásnější meče vůbec):

Obrázek

EDIT: Hmm, všechny tyhle meče se mi opravdu, ale opravdu moc líbí :-P Hmm, na světě je vážně spousta nádherných zbraní :think:

Tady je odkaz na jednoho hodně známého českého mečíře Vladimíra Červenky:
http://www.sword.cz/mece.htm
Naposledy upravil(a) sevencreature dne 6.12.2006 20:04, celkem upraveno 2 x.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

7c: Thx za link. První věc co koupím, až vydělám svůj první milion, bude nějakej fešnej obouručák. :-)
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Katany jsou prima, ale jatagan je jatagan... 8-)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Adieu: Soudě podle ohlasů, tak tvoří Vladimír Červenka skvělé meče za velmi výhodné ceny (tj. dobré zbraně na praktické používání - šerm) - údajně jsou teď čekací lhůty 2 roky, takže máš dost času :mrgreen:

Vzhledem k faktu, že jeden můj kamarád je také kovář se zaměřením na zbraně a zbroje, tak bych si meč objednal u něj (přece jen, takhle bych ho mohl při práci otravovat osobně :mrgreen: :lol:). Každopádně katzbalgery se mi docela líbí - a navíc jsou takové praktické :mrgreen:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
CeBrk
Lim-Lim
Příspěvky: 136
Registrován: 29.9.2005 15:39

Příspěvek od CeBrk »

Protože se podle názoru a ujištění jedné z nejrespektovanějších osob zde na Sigilu, nemusím obávat represí za linkování obrázků osob, jenž kolem sebe mají pouze minimum šatstva, odkazuji zde opět pár již dříve umístěných obrázků. Jakékoli pohoršení, morální úrazy a protiprávní stížnosti, tedy směřujte na onu osobu, jejíž identitu jsem vám neprozradil. Máte tedy v tomto ohledu celkem vzato smůlu. Pro jistotu a učinění zákonům za dost, jsem odvážnější odkazy napsal menším písmem. Kdo dosud nedovršil osmnáctý rok života a zároveň mi neposlal notářem ověřené prohlášení o své morální bezúhonosti, ať se klikání na malé odkazy vystříhá.

Galerii si monotématicky dovolím rozčlenit do několika kategorií

1) Kdysi mi jeden matematik řekl, že na ženě jsou nejkrásnější ty kružnice. Něco na tom bude:

Dívka a kolo
Dívka a koule
Dívka v kruhu


2) Když se člověk podívá na obrázky osob umístěných v zdejším téma, může je rozčlenit do dvou kategorií. Na ty zpbrazující osoby s impresivním fyzičnem a vysokým charismem. Pro následující tři obrázky bych si dovolil vytvořit kategorii novou. Jde o fotografie, jenž ve mě zanechávají přejemně hřejivé pocity. Nevím, snad jde jen o nějakou mou úchylku a ostatním budou připadat normální...

Dívka pod proudem vody - Také cítíte jak vám chaotický proud teplé vody příjemně masíruje záda?

Maria Mutyrskaya - Dotkli jste se někdy lampičky, či přímo žárovky, jenž už nějakou tu dobu svítí? A znáte ten pocit, kdy je v pokoji nepříjemný chlad a vy přiblížíte ruce k podobně rozehřátému svítidlu? To teplo, jenž skrze konečky prstů pozvolna rozlévá do dlaní

Dívka na pobřeží - Nevím zda-li osvětlení této scenérie vděčí za svá kvality Slunci, fotografickému blesku, umělému osvětlení, nebo práci s Photoshopem, ale vypadá to opravdu příjemně hřejivě. A ty voda? Jak se přelévá po hladkých oblázcích... hned bych tam hupsnul...


3) A na téměř závěr něco klasičtějšího, co se sem celkem hodí

Proutěná holka
Zrzavá víla
Sabrina
Profil
Kuk


4) A malý bonus na závěr. Poslední dobou se zde slintá nad chladnými zbraněmi. Nepopírám, mají jisté kouzlo, ale něco jim schází. Viz první obrázek.

Dívka s mečem - Prodám katanu + 2 s bonusem + 4 proti nadrženým sirénám
Kráska a zvíře - Známý film, známá scéna, znamí protagonosté
Slint - Nad touto dívkou netřeba slintat. Jak vidno, slintá na ní už někdo jiný
Pohoda - Nepamatuji, že bych někde někdy viděl více pohodové zákoutí
Dean - A nakonec i něco pro dámy
Naposledy upravil(a) CeBrk dne 6.12.2006 20:12, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

sevencreature píše:Hmm, vypadá trochu jako jehně, kterému ulítly včely :mrgreen:
Její vzhled útočí na mužské ochranitelské instinkty. Tedy alespoň vzhled, jaký měla zrovna v onom filmu (Ztraceno v překladu). Pokud je z ní rázem extrémně zmalovaná blondýna, tak už je to cosi inačího.
Abych pravdu řekl, tak se mi taková jemná krása zamlouvá podstatně více. Ale to samozřejmě není otázka logického uvažování ale mého osobního vkusu. A já říkám, že v onom filmu byla prostě k sežrání. :-)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Jab: Na mě působila příliš tupě (nebo unyle?) - nevím, jak to popsat. Asi jako káva bez kofeinu :mrgreen:

CeBrk: Čeho je moc... :wink: Ale jinak proti tvé ruské úchylce vůbec nic nemám :-)

Jo, už jsem si vzpomněl, na ženskou postavu, která se mi opravdu moc líbila - "Naturelle":

Obrázek

:-P Mhmmm... A vůbec v celém filmu :-P

A ještě jeden větší obrázek její představitelky (i když bych bral nějaký bez tuny make-upu :-? - leč nesehnal jsem ho):

Obrázek

:-P
Naposledy upravil(a) sevencreature dne 6.12.2006 21:37, celkem upraveno 3 x.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Jab: souhlasím s tebou, je to prostě velice příjemná árijka
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Jab - souhlasím, velmi hezká žena.A pravdu máš i v tom ostatním, aspoň mám ten pocit.

Lerek - už Ti někdo řekl, že jsi zvíře? :-D
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Jab píše:AlieN: Byla určitě moc hezká ve "Ztraceno v překladu", ale jinak je to pro mě peroxidová zrůda. 8-)
Její fanoušci by asi strkali ruku do ohně, že není žádná peroxidovka, ale její barva vlasů je pravá. Nevím, slečnu osobně neznám, ale vypadá přirozeně blonďatě.
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“