Tipsport, Fortuna etc.

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Nesázím.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
SiNuHeT
Sigilan
Příspěvky: 544
Registrován: 30.9.2005 22:28
Bydliště: Lihový doom

Příspěvek od SiNuHeT »

Ještě jsem si přidal IRSKO-ŠVÝCARSKO - 1 - 1.90, tak uvidím jaké budu mít tentokráte štěstí :pray:
Jsi-li něčím nesmírně roztrpčen nebo zkrušen, pak se rozpomeň, že lidský život je mžik a že všichni co nevidět odejdeme.
-Marcus Aurelius
Uživatelský avatar
emo_freak
Sigilan
Příspěvky: 309
Registrován: 29.9.2005 21:39
Bydliště: Ohio
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od emo_freak »

SiNuHeT píše:
coby182 píše:a za kolik to das? kurz 2,65 toho moc neutahne :-?
50 Kč, to mi stačí více než dost, nechci zbytečně riskovat
coby182 píše:btw hustej sig :D
Copak podpis, ale ta reklama je hustá :-D Jahůdky skáčou do smetany a přitom si výskají :lol:
To ja si davam standartne za 20,-. Kurz tak kolem 7-15 aby to nebyl naky haluze :). Ale obcas nasadim treba 20 zapasu s kurzem 1,2-1,3 za 20,- to sou pak cisla :D.
JJ ta reklama fakt rulez :lol:
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Sázím jen výjimečně, to znamená asi jednou za měsíc. Taky chodím pouze a jen do Tipsportu a taky jsem už občas něco vyhrál, ale žádné větší sumy. Rozhodně jsem neprodělal.
Taky vsázím jen na to, v čem se vyznám. To znamená hokej (NHL,ELH naše liga atd.), Fotbal pouze naše liga. Občas dám i basketball, když jsou dobré kurzy, ale spíš tutovky.
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
SiNuHeT
Sigilan
Příspěvky: 544
Registrován: 30.9.2005 22:28
Bydliště: Lihový doom

Příspěvek od SiNuHeT »

Na naši fotbalovou ligu si neodvažuju sázet, to bych musel být buď rozhodčí, nebo člověk s neuvěřitelným štěstím :lol: Každý zápas může skončit úplně jinak, než se na první pohled zdá - viz Sparta v posledních kolech nebo ze začátku Most...
Jsi-li něčím nesmírně roztrpčen nebo zkrušen, pak se rozpomeň, že lidský život je mžik a že všichni co nevidět odejdeme.
-Marcus Aurelius
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Ano a to je právě ten hazard. Na to vsázím velmi zřídka pokud si zrovna věřím a shodnu se s chlapama co tam zrovna jsou. Taky znám nynějšího krále sázkařů v Odrách (můj bývalý třídní učitel), takže občas trochu výhoda. :-D
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

ja vsazel asi 2 roky na NHL, ale tedka uz 2 roky nic, je to docela nebezpecna zalezitost....
Prvni rok jsem vyhraval docela dost, druhej uz to bylo vyrazne horsi, tak jsem se na to vykaslal....
Myslim, ze jsem mirne v minusu, ale ne moc...
Uživatelský avatar
Black
Sigilan
Příspěvky: 336
Registrován: 28.9.2005 17:04
Bydliště: Pragl... I kdyz uz by to chtelo mozna zmenu...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Black »

tipsport - casto na NBA...
Ticha kocka brehy mele...
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Nesázím... A co se štěstí (no spíš náhody) týče - ještě když jsem chodil na střední na obědy s jedním kamošem, tak mi tam vždycky ukazoval na co si zase vsadil (fotbalista tělem i duší :-)
Tak jsem mu jednou ze srandy řekl, ať mi ty zápasy jmenuje jeden po druhym, že mu jako tipnu výsledky (já - naprostý fotbalový laik :-D Inu hrozně se přitom nasmál - bo jsem to hodnotil jen podle názvu týmů, jak se mi který líbil....takže mi párkrát řechtajíc se sdělil: si děláš p*del - to je jako tým na x-tým místě v žebříčku a hraje proti špičce - 4:1? chááá cha chchááá......
Druhý den mě ve škole uvítal trochu mimózním a tupým zíráním - jako kdyby viděl ducha - ''kdybych si včera vsadil, tak jak jsi mi řekl -měl bych teď 50litrů'' - ''vyšlo to všechno - přesně'' a po zbytek dne pokaždý když mě viděl, tak jen kroutil hlavou :lol:

mmch. jaká byla vaše nejvyšší výhra? Další spolužák - taktéž sázkař :roll: vyhrál ve druháku asi 80 000 - a co myslíte že s nimi udělal....? Vsadil je :shock: :roll: :doh: :wall: jak to tehdy přesně dopadlo si nevzpomenu, ale myslím že už vyhrál ''jen'' 40....
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Frosty: :shock: :shock: :shock:
ObrázekObrázekObrázek
Na tot sa nedá povedať niš iné...
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Frosty: Ty teda válíš! Takovou příhodu jsem dlouho neslyšel. Nechceš mi dát tip? :lol:
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Yachiko: no jestli myslíš toho spolužáka, co vsadil těch 80k, tak věř tomu, že jsme se taky takhle řezali... on ne......(čím to..?:-D

Koveras: Nechci - neboť si tě nevezmu na svědomí ;-) .... Nebo ti ho dám, ale za výsledek neručím - tzv. tipař s.r.o. :lol:
Od té doby už mi z každého ''obědového'' tipování vyšly, tak max. dva zápasy , čímž jsem tomu kamošovi jasně dokázal, že to byla jen náhoda... (ale stejně byl nas*anej ještě měsíc potom :-D
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Arronax
Sigilan
Příspěvky: 514
Registrován: 28.9.2005 18:57
Bydliště: Niekde v temnom údolí...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arronax »

Frosty: Naštvaný??? No, kto vie prečo... :-D :-D :-D
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg
thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Frosty: Každopádně hodně velká haluz. Kámoše to mrzelo, ale mě zajímá, jestli to třeba nemrzelo i tebe? 8-)
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Koveras píše:Frosty: Každopádně hodně velká haluz. Kámoše to mrzelo, ale mě zajímá, jestli to třeba nemrzelo i tebe? 8-)
To že nevyhrál? ani v nejmenším :twisted: :lol:
A jestli myslíš to, že jsem si mohl vsadit a mít 50 000 - tak to taky ani v nejmenším. Nesázím - nevyhrávám. A pokoušet se o něco podobného znovu, když jsem věděl, že to byla skutečně jen náhoda..? E é - bral jsem to jako srandu předtím i po tom :-D
Jo ''sázení se'' to už je jinčí kapitolka, ale tam se sázím vždy jen na jistotu 8-)
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“