Greyhawk: Temple of Elemental Evil

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Idaho
Sigilan
Příspěvky: 313
Registrován: 10.7.2006 19:48
Kontaktovat uživatele:

Greyhawk: Temple of Elemental Evil

Příspěvek od Idaho »

Tahle hra vypadá dobře ale nehrál jsem. Hrál jste někdo?
Uživatelský avatar
magnus
Sigilan
Příspěvky: 264
Registrován: 18.4.2006 21:14
Bydliště: Preol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnus »

zrovna to mám rozehráno a hledal jsem, jestli tady o ní neni nějaká diskuze.. hmm :)
:doh:
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

magnus píše:zrovna to mám rozehráno a hledal jsem, jestli tady o ní neni nějaká diskuze.. hmm :)
Je tu na ní recenze od Alnaga. ;-)
Forest
Sigilan
Příspěvky: 63
Registrován: 8.4.2007 10:51

Příspěvek od Forest »

Já to hrál, je to další RPG podle pravidel AD&D. Má to dost slabej příběh a převážně se to odehrává v lokaci chrámu, kde jsou si ty patra dost podobný. Je to hlavně zaměřené na soubojový systém, který je zcela podle těch pravidel: na začátku se nahází iniciativa a hraje se popořadě, jsou tam všechny možné druhy útoků, úkroků a volných útoků na postavu která přebíhá v okolí nepřítele bez nějakých úkroků a pod.
Uživatelský avatar
magnus
Sigilan
Příspěvky: 264
Registrován: 18.4.2006 21:14
Bydliště: Preol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnus »

ten chrám mě malinko zklamal, co se týče příběhu.. buď si tam můžeš hrát na poslíčka jednotlivých knězů a jiných NPC a nebo vyhladit všechno, co jde
já osobně si většinou vybírám ten druhý způsob, pokud mě hra přímo nevtlačí do rozhovoru, což tady netlačí a tím pádem jsem přišel o část děje, nakonec jsem ani nevěděl, kdo je hlavní boss, co chce a proč s ní bojuju
dokud jsem nevlezl do chrámu, tak příběh a postranní questy dobrej, ale v chrámu se to trochu zvrtlo
:doh:
Adolfik
Sigilan
Příspěvky: 166
Registrován: 12.4.2008 13:36

Re: Greyhawk: Temple of Elemental Evil

Příspěvek od Adolfik »

hmm takže Troika Games se moc na této hře moc neukázalo jo?
Takže to nemá smysl asi schánět?
Uživatelský avatar
Kyblik
Sigilan
Příspěvky: 146
Registrován: 4.10.2005 22:50
Bydliště: cože?
Kontaktovat uživatele:

Re: Greyhawk: Temple of Elemental Evil

Příspěvek od Kyblik »

TToEE je co se pravidel tyce, snad nejvydarenejsi D&D hra. jak vysla, tak sem ji hned rozehral a bylo to super. pak zacala prace, takze malo casu, ale tedkon, az dohraju SoA+ToB, tak Temple rozjizdim znovu. uz se tesim.
pribeh tam skoro zadnej neni, ale i tak se jedna o super 'oddychovka' se super pravidly a peknou grafiku.
'I Wish I Had My Old Tabacco Pipe'

'Aaaaahhh, the flail of many heads it is. Ouch! Oooh, wrong head'
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“