Míchané nápoje (cocktails, shooters etc.)

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Kahlua je bohatý, jemný kávový likér temně hnědé barvy, který je vyráběn z té nejlepší mexické kávy se špetkou vanilky. Perfektní směs kávy, vanilky a rumu dává likéru Kahlua jedinečnou chuť - temnou a lahodnou.
Možno zakoupit ZDE. 8-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Příspěvek od DerAdler »

21. januára sa chystám navštíviť Varaderro (čo je kubánsky podnik) a hodlám vyskúšať nejaké nové miešané nápoje... dúfam, že priateľka mi to uzná ako vedecký experiment ;-) .
"Das einzige Mittel gegen den Verstand zusiegen ist Stärke und Angst." Adolf Hitler, Mein Kampf
Obrázek
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Cozzinnni píše:V jedné restauraci v Kájovo lázních jsem narazil na koktejl, ve kterém byla kahlúa. Nevíte někdo, co to je? Vzhledem ke svému věku ještě alkoholické koktejly nesmím :cry: :cry: :cry:
Z Kahlúi se dělá třeba Bílý medvěd (White Russian)
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendeee »

Jediný co míchám je rum s kolou, vodka s džusem, a havanu s kolou. Maximálně si dám někde Cuba Libre, což je v podstatě ta havana s kolou. Ještě ředim když je nouze krabicový vína něčim, ale to už se moc míchanýmu drinku nepodobá:D Měl sem pak ještě nějaký havanovo-limetový blázince někde na barech ve strašnejch stavech, ale to byla nějaká specialita barmana, takže jméno fakt nevim:)
Peace on you too you son of a beach!!:-P
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

AlieN píše:Z Kahlúy se dělá třeba Bílý medvěd (White Russian)
Nebo Losí mléko: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=93736#93736 :mrgreen:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

Vampiria: OK, za tři léta budu mít roční zásobu :lol:
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Před nějakou dobou, než jsem si oblíbil etanol v poněkud říznějším vydání, pívával jsem tzv. Malý Búú - což není nic jiného než 0,3 l Coly a v tom se topící panáček Malibu. Jak již napovídá pracovní název existovala i varianta Velký Búú pro rádoby abstinenty, kdy se Malibu vylévalo do pulitru.

Můj současně asi nejoblíbenější truňk je vskutku málokde k sehnání a není to ani míchaný nápoj. Dle mého názoru je však tak lahodný, že ho tu musím doporučit. To je on, mé papulky šampión - Southern Comfort.
Poněkud lehce se mu přibližuje Magister.

A konečně Mojito :!: Nelze než doporučit. Obzvláště v parném létě. Míchá se i nealko varianta.
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Předevčírem jsem si dal Metaxu s pomerančovým džusem (půl na půl), to je taky docela mňamka :-)
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

Moje matka dělá výborný banánový koktejl. Oblizuju se po něm až za ušima a přitom je jeho příprava jednoduchá až primitivní. :lol:
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

Metaxa a džus? Rozhodně ne...neumím si představit pít takovou sedmihvězdičkou dobrotu jinak než v nahřáté skleničce a k dobré kávě ;-) 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

:-)

Příspěvek od KEBULE »

A co takhle sestoupit do nížin dostupnosti a dát si VODNÍKOVO SEMENO to určitě znáte ne?
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Re: :-)

Příspěvek od AlieN »

KEBULE píše:A co takhle sestoupit do nížin dostupnosti a dát si VODNÍKOVO SEMENO to určitě znáte ne?
Neznám a otázkou je jestli to CHCI znát ;-) :-P
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Nejspíš půjde o "Žabí hlen" - tyhle blicí variace na Vaječný likér bych prosil vynechat.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

AlieN: to je strašně jednoduchý :-D Zelená se smetankou do kávy, přotřepat nemíchat. Já myslel, že je to všeobecně známý pití starejch výpitků :lol: ;-)

7c: tfujtajxl ty si nechutný :-D vaječnák do zelené brekeke :lol: :lol: :lol:
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Zelená nebo vaječný likér? Teď nevím co z toho je horší :sick:
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“