Spoilery, návody, prozrazené zápletky a konce

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Vadí vám spoilery?

Ano
25
60%
Ani ne
15
36%
Vyhledávám je
2
5%
 
Celkem hlasů: 42

Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

můj nejlepší spoilerový zážitek byl při odchodu z kina z filmu Matrix 3, kdy jsme se s kamarády vyknedlili před biograf, kde stála mohutná fronta lidí čekajících na další promítání výše zmíněného a jeden z mých kamarádů na celý plac prohlásil: "To mě naštvalo, Nýjó umřel."
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Lerek: :lol: Připomněls mi Simpsony, kdy Homer vychází z kina po SW Epizodě III a před frontou lidí čekajících u lístků prohodí: "To jsem netušil, že je Luke Skywalker syn Darth Vadera."
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Lerek píše:Matrix 3... ... jeden z mých kamarádů na celý plac prohlásil: "To mě naštvalo, Nýjó umřel."
Fakt? :shock: Sice jsem to viděl, ale děj si vůbec nepamatuju (kromě toho, že to byla děsná nuda) :think: :lol:
Adieu píše:Homer vychází z kina po SW Epizodě III a před frontou lidí čekajících u lístků prohodí: "To jsem netušil, že je Luke Skywalker syn Darth Vadera."
No a co? Jestli myslíš SW Epizodu III, tak tomu se spoiler říkat nedá ani náhodou a jestli to byla Epizoda VI, tak platí to samé...
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

sevencreature píše:No a co? Jestli myslíš SW Epizodu III, tak tomu se spoiler říkat nedá ani náhodou a jestli to byla Epizoda VI, tak platí to samé...
Šlo o E III a vzhledem k tomu, že to byla ve Springfieldu novinka, tak to byl spoil jak prase. ;-)
Naposledy upravil(a) Adieu dne 23.11.2006 20:54, celkem upraveno 1 x.
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

sevencreature píše:No a co? Jestli myslíš SW Epizodu III, tak tomu se spoiler říkat nedá ani náhodou
Vnitřní hlas mi říká, že v tom asi bude ta pointa... ;-)
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Adieu píše:
sevencreature píše:No a co? Jestli myslíš SW Epizodu III, tak tomu se spoiler říkat nedá ani náhodou a jestli to byla Epizoda VI, tak platí to samé...
Šlo o E III a vzhledem k tomu, že to byla ve Springfieldu novinka, tak to byl spoil jak prase. ;-)
uhm, afaik to byla epizoda V. a být tam tak Homera spolu s davem asi zlynčuju :-)
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

No ještě si pamatuju nějakou recenzi na posledního Pottera. Recenzentovi se podařilo vyzradit, že umře AD ještě před vydáním české verze. To by dostalo i mě.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Hamster píše:Vnitřní hlas mi říká, že v tom asi bude ta pointa... ;-)
Pravda, že v Homerově případě by na tom něco bylo :think: :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Uh, sry za mystifikaci, OC že to byla Epizoda VI - když jsem psal původní post, nebyl jsem zcela ... střízlivý. :mrgreen:
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Nie epizoda 5? Maties... :)
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Elessar: :lol: :lol: :lol: Tak asi ano. SW nejsou moje parketa... Prostě stará trilogie. :lol:
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Spoilery mi v zásadě až tak nevadí - jsem zvyklá, neb můj spanilomyslný otec je spoilerů král...:-)
Když jsem prvně četla Pána prstenů, pořád se ptal jestli jsem už došla k "tomu můstku" a já tam furt ne a ne dojít, takže to taťka nevydržel a pravil "To je síla, tam umře Gandalf"... Můj vyčítavý pohled si nejspíš vyložil jako pohled zdrcený, takže mě v mžiku uklidnil tím, že se nemám bát, že ve Dvou věžích se Gandalf zas vrátí.
:-]
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Tak tohle je fakt demence. :-D

obal Planety Opic

btw. nedívejte se na výše linkovaný obrázek, pokud jste film neviděli.
Naposledy upravil(a) Hamster dne 30.11.2007 16:18, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

V tom prípade odstráň tag img, anžto absurdita tejto verzie je ešte umocnená... :-D
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Elessar: To byl tak trochu záměr, ale ok. :mrgreen:
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“