Vánoce, Vánoce...

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět

Máte rádi Vánoce?/Ujídáte cukroví?

Ano/Ano
29
54%
Ne/Ne
7
13%
Ano/Ne
7
13%
Ne/Ano
11
20%
 
Celkem hlasů: 54

Uživatelský avatar
Bodkin
Sigilan
Příspěvky: 474
Registrován: 5.12.2005 0:32
Bydliště: Soukromá krypta

Příspěvek od Bodkin »

javor píše:Ta Noční můra, ono to asi bylo nadabované, co? Řekněte že ano, jinak budu mít výčitky, že jsem dal přenost Hlavě XXII.

A nemehlo jako mě celkem vyděsil DIY stolek, ale jsem vděčný za fén a sadu hřebenů, kterými si má rodina sama uřezala větev u věčných hádek o mém ostříhání :-D
Ne nebyla... Titulky kam se podíváš... A vypadalo to trochu jinak, než na mé verzi....
SKOČTE ŠIPKOU DO MUŠLE, JEZTE KAŠI S MRKVÍ.
JENOM JÁ JSEM NAŽIVU; VY JSTE VŠICHNI MRTVÍ.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Byla s titulky (díky bohu, radši si ani nechci představovat ty skvělé písničky s dabingem) a afaik to byla nová, lehce digitálně upravená, verze.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

No ja asi nepoteším našich vianočných skeptikov, ale aj tieto Vianoce potvrdili, že aspoň u nás doma to nie je len taká tá "nákupná horúčka". Aj keď síce bez nakupovania darčekov sa to neobišlo, nemyslím, že by niekoho z nás zastihlo vianočné nákupné šialenstvo. Aspoň pre mňa to boli príjemne strávené 2,3 dni s rodinou, na ktorú aj keď občas nadávam, tak ich mám rád... neviem, čo by som k tomu viacej napísal, každý nech si Vianoce zariadi podľa seba... ale nemienim podliehať nejakému všeobecnému názoru "Vianoce sú zlo", ktorý aspoň tu prevláda...
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

Ach ty Vánoce, v podstatě bych je mohla mít ráda, ale....v posledních letech mi to masírování v tv a komerce, kam se podíváš, již od léta kradou tu radost a těšení se na TY vánoce, jak si je pořád pamatuji z dětství. ;-)
Hm a neumím opekance, což mě někdy štve,protože je mám ráda. :-?
Ráda dávám blízkým a kamarádům dárky, páč mě těší, když mají radost :-)
(já letos dostala nějaké knížky - dvě od Deavera a jednu o focení -jak kreativně exponovat, nějakou tu kosmetiku, nový kulmofén, od dětí hrnky a vlastnoručně vyrobené krásné nesmysly, platinovku SpellForce a pár dalších milých věcí)
Ovšem, nic se nevyrovná tomu, když se u rozsvíceného stromku rozžáří oči dětí, když najdou z toho nebetyčně dlouhého seznamu věcí, co si přáli, něco....co si přáli :-)
(to jde ta komerce do háje ;-) ) :-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Jak už jsem psal vánoce mě spíše rozčilují a poté co haranti odrostli a otravuje je, když mají vstát a zdobit stromek tak ty předtím milé vjemy co mě s vánocemi usmiřovaly zmizely taky. Takže vánoce jsou spíše rodinná dohoda.

Já jsem letos spokojený. Dostal jsem tři bezva knihy a to jednu nechutmě drahou-kompletní dějiny II.SV od jednoho anglického historika. Teď mám obě války od L. Harta a od tohoto člověka a můžu porovnávat. Potom kompletní dějiny armády Slovenského štátu a souběžné životopisy Hitler - Stalin

Jo a Sirine, podařilo se mi sehnat sedmý díl Vojenských lodí, sháněl jsem ho 9 let. Miluju antikváče. To jen abych Ti dal vědět, že i když námořní válka není přímo moje, tak i o ní mám do čeho nakouknout. Takže pokud se někdy k tomu dosteneme tak si třeba doplníme informace.

Svátky za náma, jakési další před náma a zase to začne. Pakárna.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Kong Bao-tan
Sigilan
Příspěvky: 483
Registrován: 11.10.2005 13:11
Bydliště: Svět Ideí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kong Bao-tan »

Letos mi asi udělala najvětší radost přítelkyně (opět :-) ) - v naprvním pohled měkkém dárku (dle pravidla- měkké se rozbaluje poslední, páč tam je "jen" triko) jsem našel v dobře vypadajícím tílku ještě lépe vypadající knihu - Magický krystal od R.A.Salvatora :-) ... jak já ji dlouho sháněl
Ale ostatní dárky byli taky fajn :-)
Jinak o Vánoční amosféře se moc mluvit nedalo :/ 23.12. to u nás vypadalo na u Verden - mít zbraně, tak tu ylo mnoho mrtvých :lol: 24.12 to bylo lepší, ale stejně - už to nebylo co to bývalo dřív. Asi sem už definitivně vyrost. nebo naši rezignovali na nějakou tu tradočnost či co já vím... prostě to byly divný Vánoce... ještě k tomu bez sněhu ... ://
Dost již bylo ostrých uší, na čase tasit nosy!
Něco málo o Svirfneblinech: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=125332#125332
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

No jo, u nás vánoční amtosféru taky těžko docílíme. Od doby, kdy naše maminka je v důchodu, nemá nikdy čas cokoliv nachystat, takže vše je na mě. Nejvíc mě dostane do kolen, když si na Štědrý den zadělá těsto na nějaké cukroví. Je fakt, že jediný, kdo prožívá vánoce, jsem já a náš pes. Náš pes dřív dřepěl u stromku a mručel, aby dostal svůj dárek. Letos pochopil, že se tak vždy děje až po večeři, takže jen jsme odložili příbory, tak pes vystavrtoval ke stromku a štěkl a muselo se začít rozbalovat a pak že jsou psi blbí;-)

Jinak mě osobně na vánocích těší to, když někomu udělám radost. Například mamce dám knížku, do které se okamžitě začtve, bráchovi tričko, které si hned druhý den vezme na sebe. Vánoce vnímám jako příležitost udělat někomu radost, nakupovat u nás jeden druhému věci během roku se u nás doma prostě nenosí.
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Neferit Sr. píše:Jak už jsem psal vánoce mě spíše rozčilují a poté co haranti odrostli a otravuje je, když mají vstát a zdobit stromek tak ty předtím milé vjemy co mě s vánocemi usmiřovaly zmizely taky. Takže vánoce jsou spíše rodinná dohoda.
No dovol - sice jsem nejevila nadšení vstávat, ale stromek jsem nazdobila - a to dokonce sama :-D (jenom baňky a řetězy se mi musely sundat -pčece jenom, nejsem žádný shazovač letadel :twisted: :lol: )
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Tak, zítra po ránu odjíždím s kamarády na silvestra. Tož se tu mějte všici hezky a ať na nový rok moc nezlobíte! Přece jen bude mít většina Sigil Teamu 1. ledna kocovinu a nemuseli by to přežít. 8-)

P.S. Piji švédské pivo, co jsem dostal k vánocům a je vážně dobré! :-)
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Jab píše:Tak, zítra po ránu odjíždím s kamarády na silvestra. Tož se tu mějte všici hezky a ať na nový rok moc nezlobíte! Přece jen bude mít většina Sigil Teamu 1. ledna kocovinu a nemuseli by to přežít. 8-)
No dovol, Jabe, co si to o nás myslíš? :shock: My jsme přece "vždycky" hodní :angel: A i kdyby ne, dobře Sigil Teamu tak :!: :twisted:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Jab píše:Přece jen bude mít většina Sigil Teamu 1. ledna kocovinu a nemuseli by to přežít. 8-)
Myslím že většina ostatních na tom nebude jinak, takže se nemáte čeho bát ;-) :lol:
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Tak s kocovinou by problém nebyl... ;-) Věc je, že 1.1. nebudu na netu :-P
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Jab - chtěl bych Ti říct, že je potřeba mít někdy na paměti tuto základní poučku. :!:

:twisted: Smrtelná dávka alkoholu je 4 až 6 gramů čistého alkoholu na kilogram živé váhy. :twisted:

Takže mějte to na paměti a pozor :naughty: -čert a démon alkohol niikdy nespí. A už se těším jak nám popíšete vaše sušáky, duňáky a hučáky, otočené kufry a dialogy s klozetem :-D
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Já tedy kocovinu mít nebudu určitě, na Silvestra neopouštím počítač..budu se spokojeně povalovat před PC a pít leda tak čaj. 8-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

Vampiria: To já taky ne, vzhledem k tomu, že na světě jsem teprve patnáctero let :cry:
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“