Dino Crisis 2 (Dino Crisis)

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Dino Crisis 2 (Dino Crisis)

Příspěvek od sevencreature »

Znáte nějakou podobnou hru? Ideálně pro PSX :-P

Parádní akční hra, která mě moc bavila. Nebýt toho, že už jsem ji dohrál asi 2x nebo 3x, hned bych se do ni pustil znova (takhle radši nějakou dobu počkám :-) ). První díl mě kupodivu moc nebavil (a ani jsem ho pořádně nezačal hrát) - moc málo nábojů a hraní se šipkami mě taky nějak nenadchlo.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Nikdo DC2 nezná??? :shock: :-? Taková škoda... Jedna z nejlepších her na odreagování, co znám :-P
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Příspěvek od DerAdler »

7c: ale poznám... hral som to ešte na PSX. Jednotka bola trošku viac ako Resident Evil, ale v dvojke už adventúrne prvky ustúpili pred adrenalínovou akciou... a to vodné prostredie bolo spracované parádne 8-) .
"Das einzige Mittel gegen den Verstand zusiegen ist Stärke und Angst." Adolf Hitler, Mein Kampf
Obrázek
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

DerAdler: A znáš nějaké podobné hry na PSX?
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Příspěvek od DerAdler »

7c: Okrem série RE, DC, Silent Hillu a Onimushi (to bolo tuším dokonca až na PS2) ma v rýchlosti nič nenapadá. Skús sa spýtať CrowXa ten má IMHO väčší prehľad o "japoncoch".
"Das einzige Mittel gegen den Verstand zusiegen ist Stärke und Angst." Adolf Hitler, Mein Kampf
Obrázek
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Tiež som DC2 prešiel 2x, ale napadá ma len RE Nemesis. Nič iné podobné som nehral.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Hmm, Onimushu jsem měl v plánu, ale nějak jsem na to zapomněl - díky za připomínku :-P

nuke: Nemesis jsem prošel víckrát, ale je to spíš RE-ovské než jako DC2... I když je fakt, že s náboji tam problém není :think: (pokud teda nezabíjíš Nemesis kvůli bonusovým zbraním) Obzvlášť pokud získáš všechny bonusy z Mercenaries :-P (doufám, že mám ještě někde savy :anxious: :shock: ).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Nanaki
Sigilan
Příspěvky: 201
Registrován: 30.9.2005 1:25

Příspěvek od Nanaki »

To je vááážně divné, že Resident Evil 3 : Nemesis je jako RE... :lol:

Pokud chceš "něco jako" Onimusha, zkus Devil May Cry I a III, nebo God of War.
Uživatelský avatar
Lex
Sigilan
Příspěvky: 64
Registrován: 1.10.2005 0:35
Bydliště: Praha - H.P.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lex »

sevencreature píše:Nikdo DC2 nezná??? :shock: :-? Taková škoda... Jedna z nejlepších her na odreagování, co znám :-P
Ale znám, s prvním dílem se samozřejmě nedá vůbec srovnávat 8-) Jinak na odreagování už nepotřebuji žádnou hru, jelikož jsem se dříve odreagovával na Tekken 3ce ;-)
sevencreature píše: Obzvlášť pokud získáš všechny bonusy z Mercenaries Razz (doufám, že mám ještě někde savy Anxious Shocked ).
Zvládl jsi to někdy dohrát za Nicolaje?
Tak za Carlose a toho s tím raketometem to ještě ušlo, ale zabíjet Nemesis s nožem je celkem hustý :roll:
大丈夫 です。That's All ...унд дас ист нихтс алс дие wаhрhеит ^__^
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Nanaki píše:To je vááážně divné, že Resident Evil 3 : Nemesis je jako RE... :lol:
:lol: Řekněme, že RE3 mi přišel už jako dost odlišný od předchozích dílů - bonusové minihry (tj. zabíjení Nemesis) a Mercenaries je DC2 hodně podobné (kreditové bonusy atd.) ;-) Jinak jo, je to divná věta :lol:
Lex píše:Ale znám, s prvním dílem se samozřejmě nedá vůbec srovnávat 8-)
Jo, to už jsem psal - první díl mě festovně nudil - ale taky jsem ho díky tomu ani pořádně nerozehrál, takže se do něj ještě někdy pustím (hlavně mi vadilo to nezabíjení :oops: :lol: ).
Lex píše:Zvládl jsi to někdy dohrát za Nicolaje?
Tak za Carlose a toho s tím raketometem to ještě ušlo, ale zabíjet Nemesis s nožem je celkem hustý :roll:
Na nůž jsem nikdy moc orientovaný nebyl - popravdě jsem měl v úmyslu dohrát RE3 pouze s nožem (když už to patří k bontonu), ale u první Nemesis jsem to psychicky nevydržel a vzdal to. Ale v podstatě "vím, jak na to", jen se mi do toho nechce ( :lol: :lol: :lol: hehe, nj, to by mohl říct každý :lol: ).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Challenger
Sigilan
Příspěvky: 80
Registrován: 29.9.2006 23:57
Bydliště: úpatí Hory Celestial

Příspěvek od Challenger »

Páni,tak tudle hru jsem hrál už před drahnou dobou,jediné co si z ní pamatuju je elektrický obušek a hordy dinosauru respawnujících se na každém rohu. :-?
Bojuj se smrtí jestli chceš,stejně jednou prohraješ.
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“