Warrenovky

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět

Co si myslíte o Warrenovkách?

Jde o legendy herní zábavy
16
47%
Velice kvalitní hry
13
38%
Jsou to běžné hry, jako spousta dalších
1
3%
Nuda. Divím se, že to někdo vůbec hraje
3
9%
Warren by se měl i s jeho hrama zavřít do jedné cely s Kájínkem
1
3%
 
Celkem hlasů: 34

Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

CeBrk píše:MCZ:
Mohu se zeptat, jaké změny v rozdělování bodů máš přesně na mysli? Mě úzká specializace celkem vyhovovala. Nemám rád hry, kde v závěru postava umí skoro všechno. V Deus Ex si v závěru hry mohl mít zhruba 3, nebo 4 vlastnosti (z 11-ti) na maximu. Což mi přijde celkem optimální. Jistě, pokdu někdo chce mistrně používat všechny kategorie zbraní a ještě být expert na hecking, paklíče a léčení, asi mu to bude málo :-)
Přesně to co píšeš - to rozdělení se mi prostě nějak nelíbilo. Některé specializace se špatně využívaly (např. bez vylepšeného plavání jsem se ve hře úplně obešel), jiné bych sloučil (např. hacking + elektronika). Také nejsem zastáncem nabušených všeumělů, ale mi se ten systém prostě nezamlouval ;-) .
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Z Warrenovek jsem hrál nejdřív Deus Ex a ten byl přeskvělý, o to víc mě překvapilo, že když jsem si sehnal (resp. byů mi švagrem vnucen) System Shock2, ten mě bavil ještě víc!! A jasně patří mezi mých Top 5.
Prostředí, atmosféra, interface... ten respawn mi u téměř všech her vadí, ale tady nečekaně sedí- nejni nijak značný, jako třeba u Wizardry 8, a má tady taky jiný účel- bez něj by atmosféra, potažmo pocit strachu opravdu nebylo ono...
A ještě k SS1- sehnal jsem originál karabicovou CD verzi v bezvadném stavu a jen čekám, kdy získám odhodlání pokusit se jí rozběhnout... a už se do tohohle světa nikdy nevrátit D
Uživatelský avatar
Lothar
Sigilan
Příspěvky: 58
Registrován: 29.9.2005 0:43

Příspěvek od Lothar »

Jab píše:Jak, jak?
Mě SS2 totiž nebavil nejspíš právě kvůli tomu respawnu. Bylo to spíš šíleně otravné než děsivé.
Ze jsem ho nekde videl, jeste neznamena, ze existuje...a ze existuje, jeste neznamena, ze bude fungovat :).

Kazdopadne tohle vypada, ze by mohlo:
http://www.sshock2.com/
Zygoptera's 'Ultimate' Spawn Mod

Ale jeste to uvaz, ono to vazne ma svy opodstatneni...zvlast, kdyz se za par supu muze respawnovat i hrac :). Ja stale vaham.
And now for something completely different!
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

System Shock 2 se u mě umístil v nejlepší pětce her, který jsem kdy pařil - úžasná atmosféra, hudba, příběh, engine... Jenom je hloupý, že se dá (kvůli tmavému prostředí) pořádně hrát jen v noci - pokud teda nepaříte v Podtemnu ;-) A respawn mi taky teda moc nesedí.. :-?
Jedničku jsem bohužel nezkoušel (a ani nevím, kde bych ji mohl sehnat :cry: ) :!:
A Thief taky ušel..
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

KOFi: jj, hudba je excelentní
System Shock 1 (minimálně disketová verze) by měl jít sehnat myslím celkem bez problémů na internetu
Uživatelský avatar
Bender
Sigilan
Příspěvky: 109
Registrován: 30.10.2005 11:40
Bydliště: Jak kdy...

Příspěvek od Bender »

Achci ouvej srdce bolí. System Shcok 1 a 2 chci tak zoufale mít že nevím co by. Nejradši bych stejně ale CD verzi...
Obrázek
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Tak jsem SS1 na netu už našel, ale běží jenom pod DOSboxem, kterej mi bohužel nějak neběží (ale možná je to jen gramlavýma rukama :-D ) :!: :evil:
Uživatelský avatar
Bender
Sigilan
Příspěvky: 109
Registrován: 30.10.2005 11:40
Bydliště: Jak kdy...

Příspěvek od Bender »

Prosím o radu.
Po instalaci Deus Ex s emě instalátor zeptá na gtafické zobrazení. A´t už dám cokoli hra nevypadá normálně, nebo se běží asi pod 7 fps. Je to asi novější kartou, nešel by tento problém spravit?
Obrázek
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

KOFi píše:Tak jsem SS1 na netu už našel, ale běží jenom pod DOSboxem, kterej mi bohužel nějak neběží (ale možná je to jen gramlavýma rukama :-D ) :!: :evil:
Mńo já mám s DOSboxem podobné zkušenosti... ale já jsem si zcela jistý, že je to mýma gramlavýma rukama ;-)
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Ono to chce si s dosboxem pohrát a pak se rád rozběhne ;-) .
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

MCZ píše:Ono to chce si s dosboxem pohrát a pak se rád rozběhne ;-) .
Nj, jenže pohrát = spousta času + spousta nervů + nejistý výsledek, k čemuž je nutno zohlednit mou lenost -> Bloodlines :-)
Uživatelský avatar
Slayer
Sigilan
Příspěvky: 105
Registrován: 26.10.2005 23:37
Bydliště: Metropole Slezska
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slayer »

Hrál jsem jenom Thiefa 1(super!) takže nemůžu moc soudit,ale podle toho,co jsem slyšel například o Deus Ex,tak si myslím,že to může stát za to!
Ten, kdo ví, nemluví,
kdo mluví, neví.
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Nemáte niekto Thief 2 - Metal Age ? Prosím hláste sa.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

nuke: Máme :-) Resp. mám jeho plnou instalaci včetně patche a cracku a savů zabalenou v raru a připálenou na nějakém dvd - nechtěl se mi už po třetí instalovat, tak jsem ty savy zazálohoval i s celým T2 :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“