Vallunova svatba - gratulace, kondolence atp.

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Hamster píše:
Ten důvod může být i tak přízemní jako je láska.
Důvodem ke svatbě dvou lidí, kteří se milují, není láska, ale křesťanská morálka a tradice. Někoho milovat můžeš i bez prstýnku.
Drahý Hamstere, dovol, abych Ti posloužil svým vlastním příkaldem. Miluji svou Barborku a ač není žádný "věcný" důvod, tak si jí vcelku zanedlouho vezmu, z lásky. Nikoliv pro nějakou tradici nebo nedej Eru, pro křesťanskou morálku...

Prostě je to vyjádření určitého přání, stvrzení společného závazku. A taky důkaz toho, že Barborka nemá pud sebezáchovy, když si veme mne, ale to je vedlejší;)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Barborku tedy zařadíme mezi chrabré a statečné. I to s lidmi dokáže udělat ten divný cit který kdesi a kdosi a někde jinde nazval chorobou. :twisted:

á za sebe upřímně moc a moc blahopřeji. :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: a nadšení smajlíci se vyjadřují po svém.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Vallun píše:Prostě je to vyjádření určitého přání, stvrzení společného závazku. A taky důkaz toho, že Barborka nemá pud sebezáchovy, když si veme mne, ale to je vedlejší;)
Předpokládám že by sis za budoucí choť nevybral hloupou ženskou, takže když příhlednu k její inteligenci (protože tě osobně neznám) asi nebudeš (pro ni) tak destruktivní jak se vidíš v očích svých... :lol: :lol: :lol:
(ber to jako vyjádření úcty k těm co ještě uznávájí klasické hodnoty - pro jistotu)

:boohoo: :dancing: a bude veselka :lol:

A samozřejmě je to přání spousty dobrých dní od páně Kebuladina

Hodně zdaru. 8-)
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

díky díky...ale to je ejště otázka několika měsíců:) Já to sem andnesl jen jako argument, nikoliv jako oznámení, nebo tak něco:)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Takže 3. ISS se koná na Vallunově svatbě... 8-) :lol:
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Já jsem pro, ale svatební dárky mu budou muset stačit jen v "batohové velikosti" :lol:

Vallun: Tak to ber jako přání do budoucna ;-)
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Coby svatební dar přinesu nějakou čokoládu od Orionu, nedají se jíst. :twisted:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Několik měsíců :?: to je skoro včil :!:
A s tím 3 ISS to není špatná nápad. :twisted: Dovedeš si Vallune představit ten rachot když se tam napáskuje celá tlupa sigilanů? :shock: To Ti garantuji, že na tu svatbu bys do smrti nezapoměl Ty ani nikdo z přítomných. :-D
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Neferit Sr. píše:Několik měsíců :?: to je skoro včil :!:
A s tím 3 ISS to není špatná nápad. :twisted: Dovedeš si Vallune představit ten rachot když se tam napáskuje celá tlupa sigilanů? :shock: To Ti garantuji, že na tu svatbu bys do smrti nezapoměl Ty ani nikdo z přítomných. :-D
No, vzhledem k okolnostem bych na ní fakt asi do smrti nezapoměl, naštěstí se na loď vejde jen omezené množství lidí:) Ale taková představa jak vážení sigilané šlapou vodu v zástupech kolem jachty je docela zajímací;)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Vallun píše:No, vzhledem k okolnostem bych na ní fakt asi do smrti nezapoměl, naštěstí se na loď vejde jen omezené množství lidí:) Ale taková představa jak vážení sigilané šlapou vodu v zástupech kolem jachty je docela zajímací;)
S tebou není žádná sranda, Vallune. To nemůžeš objednat jachtu velikosti letadlové lodi? :evil: :lol:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Neferit píše:
Vallun píše:No, vzhledem k okolnostem bych na ní fakt asi do smrti nezapoměl, naštěstí se na loď vejde jen omezené množství lidí:) Ale taková představa jak vážení sigilané šlapou vodu v zástupech kolem jachty je docela zajímací;)
S tebou není žádná sranda, Vallune. To nemůžeš objednat jachtu velikosti letadlové lodi? :evil: :lol:
no, můžu, ale musela by se vejít do 15ti tun výtlaku:(
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Vallun píše:no, můžu, ale musela by se vejít do 15ti tun výtlaku:(
Tak aspoň nějakou nafukovací letadlovou loď... :-)
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Hamster píše:
Vallun píše:no, můžu, ale musela by se vejít do 15ti tun výtlaku:(
Tak aspoň nějakou nafukovací letadlovou loď... :-)
nějakou sežeň a je to jasný;)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Tak na lodi - a malé lodi. :evil: No tak dobře. Nezbývá nám než dát dohromady technické znalosti a vyrobit nějaké pěkné malorážové torpédo. Či alespoň minu. Představ si: svatba na téma TITANIK. :twisted:

Já jsem tak dobrej když se může projevit mé temné nitro :!: ! :!: ! :!: ! :angel:
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Neferit Sr. - njn, velkou loď mi nepůjčí:( Jinak torpédování si prosím nech na zpáteční cestu, obřad je plánován do prostoru Národního parku... Na druhou stranu nebezepčí torpédového útoku by se vyjímalo dobře v lodním deníku jako důvod provedení obřadu kapitánem plavidla;)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“